Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ako ćemo po učinku na međunarodnim tekmama, samo Katai i Donald su igrači za to.

Tako je. Da se ne pokreće opet rasprava sa rahmetli evropskog topika. Mnogo toga može da se nadoknadi uigranošću, na talenat, iskustvo, borbenost i trčanje, ali je Zvezda u svemu zakazala.
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imamo pola procenta od Maksimovicevih 27 miliona sto mu dodje 135k (trening kompenzacija za godinu koju je proveo kod nas)

 

Taman Terzi za voce za kanc Ruizu pola plate 

Edited by katamaran
Link to comment

Zivo me zanima koliko Zvezdi i Partizanu godisnje legne para od toga. Od svakog transfera 5% ide klubovima gde su igraci proveli sezone od 13. do 23. rodjendana

 

Koliko igraca protrci kroz Zvezdu i Partizan sigurno nije zanemarljiva cifra.

Edited by katamaran
Link to comment

Valjda su odbili tu milostinju, da se ne brukamo

 

+1000

 

 

Na pitanje šta je motivisalo članove Upravnog odbora da bivšeg kapitena puste bez nadoknade, iako se pre toga digla velika prašina za njim, Vujin je odgovorio:

- Do pre par dana nismo znali sa kojim klubom se Dišljenković dogovorio, a kada smo saznali da iza transfera stoji Slavoljub Muslin, odlučili smo da odbijemo 300.000 dolara koliko su nam nudili za otkup ugovora. Zvezda je mnogo veći klub od kluba u koji Dišljenković ide i ne treba nam nikakva milostinja. Bivšeg kapitena puštamo bez obeštećenja i zbog toga što je 15 godina proveo u Zvezdi.

Link to comment

Upravo gledam Man City - West Ham i u tačno 25 minutu neka zabrinuti ljubitelji fudbala pogledaju faul koji je dosudjen Sitiju, a bio bi penal da je samo pola metra dalje faul napravljen. "Nikad se ovo ne svira"...baš.

Link to comment

"Кахриман може у иностранство, враћа се Манојловић, на чекању Вујаклија, Чаврић..."

 

 

 

magacin-stovariste.jpg

Link to comment

Cavric se meni prilicno svideo dok je bio u OFK. On nam je valjda i dao prvi gol u onoj utakmici za titulu u poslednjem kolu. Brz je, jak u duelu, ima dobar dribling i sut. Ne znam kako je igrao i da li je napredovao nakon odlaska. Mozda je i bolji od Srnica.

Link to comment

Cavric se meni prilicno svideo dok je bio u OFK. On nam je valjda i dao prvi gol u onoj utakmici za titulu u poslednjem kolu.

 

On bi bio zanimljiv al nikako neke pozajmice

 

edit: u Ruznalu sve cesce ovakvi momenti

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/38617/saopstenje-novog-pazara-cetnicka-obelezja-nam-otezavaju-posao

 

Други ексцес се догодио када је играч Црвене звезде Канга одглумио скупљача лопти и поново испровоцирао публику.

 

Edited by katamaran
Link to comment

Selta sad nudi 2.5 miliona na rate i 20% od sledece prodaje ili 2 miliona u kesu i 20% od sledece prodaje, ako verujete Balerini, naravno. Odgovor moramo da damo za manje od sat i po.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...