Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tek tad bi nastao haos koji bi se preneo i na politiku

 

Makar su prekinuli prenos kad je počelo Včć pdr :fantom:

 

Ovi su očigledno došli da naprave incident. Pražnjenje  tribine sa huliganima čim su počeli da ubacuju baklje na teren bi bio dobar početak, a posle šta bude

Edited by levi
Link to comment

Direktor lige ili sta vec "normalna je tenzija kad gostuju Zvezda i Partizan... Prekid je trajao kratko... Policija je dobro reagovala"... jbt kakav majmun!

Link to comment

Njih su vise pokrali, nas su za flase u glavu Glodjovica, a ovaj sto je unistio utakmicu je zasluzio da ga neko propusti kroz sake. Nisam gledao drugo pa ne znam sto je ovaj prekid sada, ali su trebali da prekinu jos kad je ovaj balavac po zadatku odsvirao penal...

 

Zanimljiv pravilnik. Treba negde da urgiras da se uvede zvanicno, pa da se lupaju flase o glavu po sluzbenoj duznosti. Trebalo je da prkeinu kada se po pravilima prekida utakmica. A ne kad neki lik koji ocito i ne zna pravila smatra da je potrebno napraviti prekid da bi se recimo sudiji zavrljacila flasa u glavu. Takve treba izbaciti sa stadiona i veci deo problema ce biti resen...

 

Vidis da Adasevic sudija, kaze da je bilo za penal i crveni

 

Nisam ja sudija vec vise od 10 godina. Ali sam sudio nekih 7 sezona. Tu naucis da prihvatis koliko ljudi ne poznaju pravila igre, a cesto ih to i ne zanima. Bitno da ih je neko pokrao. Onda mogu o tome da pricaju narednih x meseci. I da se slade sto je Zvezda pukla u Redjo Emiliji... A ne kapira da likuje nad surovom realnoscu na to gde je nas fudbal. Jer ta Zvezda koja pukne 3-0 u Italiji, ovde sa drugm timom rutinski dobija sve rivale sa 3+ ukljucujuci i taj Radnicki za koj navija. 

 

I onda moramo da citamo te lokal patriotske gluposti kako su veciti rak rana naseg fudbala... A svi ti klubovi poput Radnickog zive i funkcionisu na isti nacin kao i veciti samo sto su mali pa se manje ogrebu i zapravo to je ono sto ih svrbi. TO kvazi moralisanje prosto pojacava potrenu za cesci odlazak u WC. 

 

Nas fudbal unistavaju kriminalci kojih ima u svim porama ovog sporta. Nakon njih, nesposobnost saveza da propise pravila i da ih dosledno primenjuje. Stadioni su nam uzasni, tereni kriminalni, igra se po raznim oranicama i polupokusajima imitacije stadiona. I umesto da se pomogne klubovima da naparve dobre terene gde ce moci da se igra fudbal, grade se reflektori da bi utakmice bile "fensi". Ako se nema para te vecernje utakmice su najalksa moguca usteda. Ali ne, vezno da se krcaju pare ortacima koji grade reflektore... 

Dalje, na sta lice utakmice protiv vecitih? Ugalvnom se naprave bunkeri, sto je jel te dozvoljeno, a onda krene valjanje od 30. minuta. Gledao sam neku naprednu statistiku i zanimljiv podatak je da se u nasoj ligi aktivno igra 35 minuta. Znaci 55 minuta se ne igra. TO ubija fudbal, a ne to sto sudija da igracu zuti karton za stast sa ledja u kotri, ili za povlacenje ili za postavljane... Ili sto se za udarac svira prekrsaj koji je gle cuda u 16m pa je penal. Covece, pa Pazar je nakon one bombe sa ekserima morao bar 5 godina da igra bar 50km od Pazara... Treba kaznjavatii Zvezdu i Partizan, recimo za baklje. Jel zabranjeno - kaznjavaj. 

 

Nase sudije nisu vrhunske. Ima kvalitetnih, a uz Mazica, recimo da je ovaj mali Ilic jedan od tih. Nisam gleado celu utakmicu, ali nisam video neku ozbiljniju gresku da je napravio. Imao je jendo povlacenje sa ledja igraca Pazara koje nije sankcionisao zutim kartonom. Doduse i tu je problem jer bi se desavalo cesto da protivnici vecitih zavrsavaju utakmice i sa po 8 igraca. 

 

Dakle nisu veciti glavni problem srpskog fudbala, vec samo sastavni deo istog. A kad oni budu uspeli da krenu na gore krenuce i nas fudbal na gore... 

Edited by adasevic
Link to comment

Apsolutno cist penal. 

 

Je l' to onaj Travancic sto je trebao da predje kod nas iz Sarajeva? Mislim da je bilo za vreme Robija.
 
Taj je. Mislim da je cak i u zatvoru bio u medjuvremenu.
Edited by katamaran
Link to comment

Direktor lige ili sta vec "normalna je tenzija kad gostuju Zvezda i Partizan... Prekid je trajao kratko... Policija je dobro reagovala"... jbt kakav majmun!

 

Mozda gresim, ali cini mi se da je sudija i hteo da prazni tribinu, al da je onaj lik iz zandarmerije bio u fazonu da ce da nastane WWIII ako to krenu i da bolje da zavrse sve bez neke nove bitke...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...