Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ja zaista ne znam zasto se jos uvek igra pred ovim neljudima?

+1

 

penal je bio isključivo zato što je bilmez hteo da zakači igrača

crveni za sikimića kao kuća

 

trebao je da povuče igrače zbog ong majmunskog arlaukanja kangi. cirkus liga, sa cirkus sudijama, cirkus timovima i klovnom kao predsednikom saveza

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel uspeo neko da isprati zasto se Kanga pokacio sa Ruizom?

 

edit: sikimi se ne da vise od tih 15 minuta nikako

Edited by casperbgd
Link to comment

Gospoda sa tribina ispustala majmunske krike, ovaj popizdeo i onda krenuo redom. Tako je vec jednom dobio suspenziju u Rusiji nakon sto su se majmunisali sa tribina

Link to comment

Nisi ni ti naivan

 

Oni da probijaju ogradu, a vi kao strine gađate flašama sa bezbedne udaljenosti

Njih su vise pokrali, nas su za flase u glavu Glodjovica, a ovaj sto je unistio utakmicu je zasluzio da ga neko propusti kroz sake. Nisam gledao drugo pa ne znam sto je ovaj prekid sada, ali su trebali da prekinu jos kad je ovaj balavac po zadatku odsvirao penal...

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Gadjali su ili pogodili sudiju na istoku... a sa zapada majmunski krici i stolice ka Sikimicu i Kangi...

 

Kec... u pravu si...pokrali smo NP i opet cemo i vas cemo pogotovo kad vas kreten od stopera 2 puta polomi igraca...

Edited by Milosh76
Link to comment

Njih su vise pokrali, nas su za flase u glavu Glodjovica, a ovaj sto je unistio utakmicu je zasluzio da ga neko propusti kroz sake. Nisam gledao drugo pa ne znam sto je ovaj prekid sada, ali su trebali da prekinu jos kad je ovaj balavac po zadatku odsvirao penal...

Šta je po tebi trebalo da uradi sudija u situaciji kad je svirao penal?
Link to comment

Njih su vise pokrali, nas su za flase u glavu Glodjovica, a ovaj sto je unistio utakmicu je zasluzio da ga neko propusti kroz sake. Nisam gledao drugo pa ne znam sto je ovaj prekid sada, ali su trebali da prekinu jos kad je ovaj balavac po zadatku odsvirao penal...

 

Vidis da Adasevic sudija, kaze da je bilo za penal i crveni

Link to comment

Gadjali su ili pogodili sudiju na istoku... a sa zapada majmunski krici i stolice ka Sikimicu i Kangi...

 

Kec... u pravu si...pokrali smo NP i opet cemo i vas cemo pogotovo kad vas kreten od stopera 2 puta polomi igraca...

Nas kreten od stopera je bezao od Ruiza i dobio crveni tj drugi zuti za to, ali sve je doslo ubrzo na naplatu u Redjo Emiliji, jer Kradoman nine uspeo da ugura kao prvog sudiju onog celavca ili ovog balavca...

Link to comment

Ruiz igra u sredini, a Plavsic i Mouce po krilima

 

Kec... koju si ti utakmicu gledao... krelac je2 puta faulirao igraca za zuti...i dobio cist crveni, kao vrata, Kao Sikimic sto je zasluzio, tako je i vas super genije zasluzio!

Edited by Milosh76
Link to comment

Šta je po tebi trebalo da uradi sudija u situaciji kad je svirao penal?

Da pusti igru, sta drugo, pa vi bi u engleskom championchipu trazili 7 penala po poluvremenu..... 

Link to comment

Dakle, vazda objektivni Kec u Nisu i Stefan Babovic se slazu da nije penal, ostali smatraju da jeste. Sta cemo?

Edited by pantelia
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...