Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Krampon u butinu. I da je ispucao sedam lopti, ovo bi opet bio penal. ili eto u nekoj blazoj varijanti indirektni udarac, mada bi to bilo veoma nategnuto.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel dobio on neki karton za ovo? Jeste sutnuo loptu ali nakon toga djonom na butinu... za ovo je Kezman fasovao direktan crveni na EP...

 

Sam prekrsaj je veoma nesmotren i ostar. Mogao je da ga ozbiljno povredi. Sto napisa neko, nije mogao nista drugo da svira... samo me zanima disciplinska odluka... 

Link to comment

Krampon u butinu. I da je ispucao sedam lopti, ovo bi opet bio penal. ili eto u nekoj blazoj varijanti indirektni udarac, mada bi to bilo veoma nategnuto.

 

Kako bre indirentan udarac, kada imas prekrsaj otvorenim djonom na butinu? Indirekt se svira za opstruciu igre, za opasnu igru i takve stvari. Kada ima direktnog kontakta, ne postoji tu indirekt. 

Link to comment

Zuti karton i penal za Zvezdu

 

Ne bi pogresio ni da je crveni dao, jer je prekrsaj bas brutalan. Verovatno je uzao kao olaksavajucu okolnost sto nije bilo namere...

Link to comment

Ma gluposti, ljudi misle da to sto je ovaj prvo udario loptu znaci da ne moze vise biti faul, da moze posle toga sta god da uradi. Naravno da moze biti faul, i u ovom slucaju apsolutno jeste, kakav bre indirekt. Indirekt bi mogao biti da ga nije zakacio, kao opasna igra.

Link to comment

Bez obzira sto je bila namera da udari loptu, a ne da povredi ili udari igraca? Na snimku mi izgleda da je nehotice zakacio djonom igraca...

 

 

Start je bio neoprezan. Da je imao nameru dobio bi 4-6 utamica pauze minimum. Namera mu moze ublaziti disciplinsku meru, dok je za tehnicku meru bitan sam kontakt. 

Link to comment

Vieira je dobio slobodno posto je reprezentativna pauza... Orlando se povredio... nema ko...osim da eksperimentise sa Mouceom na centarforu. Mada bih to voleo da vidim, makar pola sata.

Link to comment

Trebalo bi da jeste.

 

Kakva bomba Donalda :Hail:

 

Spiker ne stadionu "konacno zuti za Kangu"  :isuse:

 

Crveni za Sikimica... povredio golmana... nisam video situaciju

 

Kopackom po licu, izgleda nema namere..

 

Evo i incidenata prijateljski nastrojene publike...sudija povlaci ekipe u tunel.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...