Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klub za koji navijate je trenutno najveca sramota i rak rana srpskog fudbala, ja prosto ne mogu da verujem sta sviraju za vas iz kola u kolo! Da su pametni ovi pazarci da probiju ogradu i da pozdrave i sudiju i tako to... Da me ne shvatite pogresno isto je vazilo i za crne u doba Toleta, ali zato postoje Kairati, Zaglebja, Sasuola...

Uzas, svirali cist penal Zvezdi. 

Link to comment

Jel bio penal?

 

Nisam video. Bio na nekom decijem rodjendanu, ukljucio se pred Orlandov gol. Ovo kad je Lune dobio zuti nije bio penal, mada nije morao ni zuti. Upetljali se malo, ali nije lose ni kad prestrogo vade kartone za takve situacije jer se pokaze neki stav. Ovaj Ilic je najmladji intrnacionalac koga imamo i jedan sigurno najperspektivniji nas sudija. On i onaj Srdjan Jovanovic. Mada meni ovaj bolji... 

 

Cekam sad da vidim hajlajtse pred drugo...

Link to comment

Nisam video. Bio na nekom decijem rodjendanu, ukljucio se pred Orlandov gol. Ovo kad je Lune dobio zuti nije bio penal, mada nije morao ni zuti. Upetljali se malo, ali nije lose ni kad prestrogo vade kartone za takve situacije jer se pokaze neki stav. Ovaj Ilic je najmladji intrnacionalac koga imamo i jedan sigurno najperspektivniji nas sudija. On i onaj Srdjan Jovanovic. Mada meni ovaj bolji... 

 

Cekam sad da vidim hajlajtse pred drugo...

Link to comment

Da su pametni ovi pazarci da probiju ogradu i da pozdrave i sudiju i tako to.

 

Nisi ni ti naivan

 

Oni da probijaju ogradu, a vi kao strine gađate flašama sa bezbedne udaljenosti

Link to comment

Lose igramo na svim delovima terena, sem Orlandinja naravno :) Da nam nisu poklonili ova dva gola, ne bismo ih dali, oni nase poklone srecom nisu iskoristili. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...