Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

To je stvarno bilo genijalno. Rajin trener masno preplacuje Rajinog igraca. Posteno

 

Nece on nidje. Uzece titulu i verovatno kup al uopste nisam optimista ni za sledecu evropsku sezonu sa njim. Batadjorista.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

nesto slicno radi i obradovic vec godinama pa nesto ne vidim da ga sutiraju iz klubova

sve dok nas boza ima rezultate i dok ekipa igra ovako dobro ja nemam nista protiv i da pomalo menadzerise sa strane i stavi dodatne pare u dzep. vajdica je

Link to comment

Ako je covek stavljen na tapet zbog slabih izdanja tima u evropskim utakmicama i zbog dripackog ponasanja na KZS, ne mora da znaci da je totalno moralno posrnula i korumpirana osoba.  Ukoliko nemate cinjenice da potkrepite to sto tvrdite, onda ovo sto pisete je obicno klevetanje i ogovaranje.

Link to comment

Ako je covek stavljen na tapet zbog slabih izdanja tima u evropskim utakmicama i zbog dripackog ponasanja na KZS, ne mora da znaci da je totalno moralno posrnula i korumpirana osoba.  Ukoliko nemate cinjenice da potkrepite to sto tvrdite, onda ovo sto pisete je obicno klevetanje i ogovaranje.

+1

ne znam otkud ljudima uoppste ieja da je tako nesto u nasem fudbalu moguce

 

dodatno bozo je karijeru gradio u srbiji i rusiji, a kao sto znamo te dve drzave su sinonim za uredjenost u svakom smislu, a posebno kad je fudbal u pitanju. kriminalu(cima), korupciji, namestanjima, pranju novca u tim sistemima nema mesta

Link to comment

+1

ne znam otkud ljudima uoppste ieja da je tako nesto u nasem fudbalu moguce

 

dodatno bozo je karijeru gradio u srbiji i rusiji, a kao sto znamo te dve drzave su sinonim za uredjenost u svakom smislu, a posebno kad je fudbal u pitanju. kriminalu(cima), korupciji, namestanjima, pranju novca u tim sistemima nema mesta

Pa ako je tako, ako se znalo da je u Rusiji bio korumpiran i da je dovodio Mitcela, Kangu i ostale da bi na njima zaradio, sto ne podigoste glas jos u vreme kada je postao Zvezdin trener? 

Link to comment

Pominjali smo i tad da je problematicna njegova bliskost sa Radojicom Bozovicem.

Ali vam nije smetalo jer je Bozovic napravio Kaznenu za JSL pa niste hteli da bacate senku na zvezdasku radost.  E, posto se Kaznena smandrljala u Evropi, kucnuo je cas da se javno saopsti "istina" o liku i delu Bozovica, mafijaskog trenera koji je dosao u Zvezdu da drpne paru.  Ako je tako, pitam se ko je veci gad: Bozovic ili ovi sto su sve to znali ali su cutali jer nije bilo oportuno da to svoje saznanje saopste pre nego se Bozovicev tim spotakne? 

Edited by Dimitrije
Link to comment

dimitrije sta vam je poslednjih dana (kad je u pitanju zvezda, odnosno bozovic) ?

 

tema se nametnula tako sto se poslednjih dana sve vise prica o odlasku bozovica (pa i ovde na forumu), a onda je azdaja napisao da ce to malo teze ici posto je bozovic ukljucen u transfere igraca (vise od pukog skautinga) i da ce bozovic sacekati da se rasprodaju ti igraci i stavi pare u dzep

 

 da takva mogucnost postoji slozilo se nas nekoliko

 

ne znam za ostale, ja ne tvrdim da je to sigurno tako, ali da verujem da postoje ozbiljne sanse da je takvo nesto istina

 

razlog za takvo moje razmisljanje  je stanje u drzavi, stanje u srpskom fudbalu, stanje u fk zvezda, stanje generalno u svetskom fudbalu, lik i delo zvezdana terzica. dodatno mi podgrejava sumnju bozoviceva biografija i to kako se ponasa i sta prica

Link to comment

dimitrije sta vam je poslednjih dana (kad je u pitanju zvezda, odnosno bozovic) ?

 

tema se nametnula tako sto se poslednjih dana sve vise prica o odlasku bozovica (pa i ovde na forumu), a onda je azdaja napisao da ce to malo teze ici posto je bozovic ukljucen u transfere igraca (vise od pukog skautinga) i da ce bozovic sacekati da se rasprodaju ti igraci i stavi pare u dzep

 

 da takva mogucnost postoji slozilo se nas nekoliko

 

ne znam za ostale, ja ne tvrdim da je to sigurno tako, ali da verujem da postoje ozbiljne sanse da je takvo nesto istina

 

razlog za takvo moje razmisljanje  je stanje u drzavi, stanje u srpskom fudbalu, stanje u fk zvezda, stanje generalno u svetskom fudbalu, lik i delo zvezdana terzica. dodatno mi podgrejava sumnju bozoviceva biografija i to kako se ponasa i sta prica

Gosn' pbg 1234, to su prilicno teske optuzbe da bis se javno iznosile bez nekih jasnih dokaza.  Niste izneli can ni tzv. circumstantial evidence. 

Link to comment

Rajov trener kupuje Rajovog igraca za 4 miliona evra iz JSL a vama tu nesto sumnjivo?

 

 

this should be a good match, both men work for Don King

 

Na klipu sa boljom slikom i zvukom isecen uvod u scenu  <_<

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...