Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da su pametni pa da svi zajedno batale bilo kakvo pisanje o zvezdi, umesto ovog pravljenja cirkusa. Kad već trener misli da nema obavezu da se prema medijima odnosi profesionalno i dostojanstveno, onda nek se navijači lepo informišu na rsbu. Tamo je i onako uvek med i mleko

Link to comment

Da su pametni pa da svi zajedno batale bilo kakvo pisanje o zvezdi, umesto ovog pravljenja cirkusa. Kad već trener misli da nema obavezu da se prema medijima odnosi profesionalno i dostojanstveno, onda nek se navijači lepo informišu na rsbu. Tamo je i onako uvek med i mleko

A sta kazu tamo?

Link to comment

Ne znam tačno da ti kažem, ali sudeći po tome da nam se najveći vatročuvari sad već po tradiciji transferuju odatle...mogu da zamislim

Link to comment

Oprosti miloše, ali nisam baš toliko zaludan da se upuštam u ovo. Primi moje izvinjenje ako sam se ogrešio o kritizersku prirodu rsba, budala kenja napamet

Link to comment

Ne ozbiljno te pitam sta mislis, da li su za ili protiv Grofa? Ako si na njega uopste mislio. Kritikovanje RSB me uopste ne pogadja, moje misljenje o njima i "vodjama" tog foruma je prilicno negativno.

Link to comment

^Mislio sam generalno na prirodu njihovog izveštavanja o zvezdi, a čini mi se da im nikad nije manjkalo ni razumevanja za bilo koju upravu. Pa ono kapiram da bi grofu njihova pisanija bila skroz ok, valjda makar manje govedarska nego blicova ako ništa drugo

Edited by Ruxin
Link to comment

Od Božovića tražimo da podnese ostavku na mesto trenera Crvene zvezde i javno izvinjenje za uvrede koje je uputio uredniku sportske rubrike "Blica". Izvinjenje tražimo i od generalnog direktora Zvezdana Terzića. Ukoliko se Terzić ne bude izvinio, smatramo da i on deli mišljenje svog neuspešnog trenera u Evropi, koji pobeđuje u Lučanima, Surdulici, Ivanjici, i tako osvaja titulu koja klubu i navijačima ne donosi ništa.

 

:lolol:

 

nije tačno da je zvezda pod božovićem bez evropskih uspeha... 

 

andjelkovic-pehar.jpg

Link to comment

Ako bih nagadjao gde je Terzic, rekao bih da je u potrazi za novim trenerom.  Bozovic je prekardasio i morace da ode.  Koliko god da su bolni porazi od Ludogoreca i Sasuola, oni odrazavaju realno stanje domaceg fudbala.  Cak i da su porazi prvenstveno Bozoviceva krivica, greske se desavaju i na njima se uci (ko to ne zna , znaci da nikada nije ozbilno radio i ucio).  Medjutim nacin na koji se Bozovic ponasa na KZS je ispod svakog nivoa, koji je cak i u danasnjem osramocenom i obescascenom srpskom fudbalu nezapamcen.  Jos sam mogao da razumem dripacko ponasanje na KZS u Italiji - iznerviran zbog loseg izdanja tima i visokog poraza pa nije mogao da se kontrolise.  Medjutim da to ponovi na danasnjoj KZS u Beogradu, i to jos gore nego u Italiji, ukazuje da je u pitanu covek koji ne poznaje/priznaje osnovne norme pristojnosti i koji ne haje za ugled kluba, profesije i sagovornika.  Zato mora da ode.  Koliko god da je Zvezda nisko pala i kakav god polusvet sedi u rukovodstvu, ovo Bozovicevo ponasanje nece moci da spinuju i zabaskare.  Uz to je i indirektno isprozivao Terzica ("Ja nisam obecavao ni LS ni LE, taj koji je obecavao neka kaze u cemu je problem.").  Uostalom, Bozovic je izgubio navijacku podrsku; danas ga vecina kritikuje i dobar deo zeli da mu vidi ledja. A ako im odista Vuciceva vlada daje dotacije u klupski budzet, oterace ga Vucic.

Edited by Dimitrije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...