Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Orlandic je neverovatan baksuz za povrede... Ako ne ode u Arsenal nek se jebe i fudbal i sve :)

Tesko, Arsenal iz Spuza je solidan klub. Jedino ako pukovnik Rajo zna gazdu. Mozda su iz iste jedinice.
Link to comment

Inace, utakmica je u 19h u nedelju, neki imbecil nije proverio kad je finale basketa na OI pa smo "dobili" taj termin.

 

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Првенствени дуел са Радником се игра у недељу, али је термин почетка меча померен са 19 на 18 часова

Link to comment

"Ako neko misli da sam ja problem i da treba da idem, ja ću da idem. Ali ne mogu da me teraju balerina iz Mocarta i govedo iz Mojkovca koje piše za Blic."

 

Samo dostojanstveno :isuse:

Link to comment

Koja je to sirovina, strasno. Al aj sto je sirovina, nego sto misli ocigledno da novinari nemaju pravo da ga kritikuju ili postavljaju pitanja koja mu se ne svidjaju..

Link to comment

Lepo receno, samo nije u redu da vredja balerine!

 

Ovaj sa kladionicarskog sajta nije novinar, a Blic je davno prestao da bude novina.

 

A da je sirovina, to stoji!

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Ali balerina...koliko on ima godina, 12? :isuse:

 

Da ne spominjem to što komentariše iz pozicije 1 novinarskog laika :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

"Ako neko misli da sam ja problem i da treba da idem, ja ću da idem. Ali ne mogu da me teraju balerina iz Mocarta i govedo iz Mojkovca koje piše za Blic."

 

 

rutinsko naduvavanje penisom,mnogo više očekujem na konfi posle Sasuola.

Link to comment

Od Božovića tražimo da podnese ostavku na mesto trenera Crvene zvezde i javno izvinjenje za uvrede koje je uputio uredniku sportske rubrike "Blica". Izvinjenje tražimo i od generalnog direktora Zvezdana Terzića. Ukoliko se Terzić ne bude izvinio, smatramo da i on deli mišljenje svog neuspešnog trenera u Evropi, koji pobeđuje u Lučanima, Surdulici, Ivanjici, i tako osvaja titulu koja klubu i navijačima ne donosi ništa.

 

:lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...