Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Kadeti za sada daju prosecno 9 golova po utakmici. Jeste da je samo posle dva kola al gol razlika 18:1  :ziga:

 

I omladinci i kadeti poceli sa po dve pobede :)

 

Terzin magacin  :thumbsup:

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fudbaleri Crvene zvezde Srđan Plavšić (21), Petar Orlandić (26) i Marko Poletanović (23), povređeni su u lančanom sudaru koji su dogodio na mostu Gazela u Beogradu.

Do nesreće je došlo u 13.30 časova u smeru ka Šidu, a povređeni fudbaleri su hitno prevezeni u Urgentni centar.

 

Oni su bili u automobilu Golf 5, a u udesu je učestvovalo četiri automobila.

Oni su išli za Novi Sad, pošto su imaoli slobodan dan, a trening tek u subotu.

Iz kluba je potvrđeno da je do nezgode došlo, ali da fudbaleri nisu povređeni, te da su u Urgentni centar išli prema zakonskoj obavezi i kako je sve bilo po protokolu

Link to comment

Sta je problem sto su imali slobodan dan, to je normalno

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Nisu povredjeni, barem sam tako procitao. Verovatno ce uskoro biti i neko saopstenje na zvanicnoj strani kluba.

 

Ocekujemo reakcije kako je Grof direktan krivac jer im je dao slobodan dan.

Link to comment

Ljakse zajebi te laičke digresije, ajde da mi lepo prepustimo saobraćajnim tehničarima da misle o tome. Dal ima jedan srbin a da ne misli da drži saobraćaj u malom prstu :isuse:

Link to comment

jeste, saobraćajni tehničar će da mi vodi računa o saobraćaju :isuse: boli me kurac

 

uostalom, malo im je falilo da se ne sudare, a u tom slučaju se ne bi sudarili.

Link to comment

Sranje :( Nadam se da nisu teze povredjeni

Prvobitno su se sudarila dva automobila, a fudbaleri su bili u trećem koji je naleteo na njih. Na njih je naleteo i četvrti, a pošto je Plavšić bio vezan istegao je vrat i tako se povredio.

Četiri vozila su oštećena, a Zvezdin trio je morao da ode u Urgentni centar prema zakonskoj obavezi u ovakvim slučajevima.

Kako je "Blicu" potvrđeno u klubu, Orlandić je završio na pregledima kod hirurga, a Plavšić i Poletanović na ortopediji. Oni su ubrzo izašli na jedan od sporednih izlaza, a Plavšiću je stavljena kragna. Srećom, niko nije ozbiljnije povređen, ali će Plavšić propustiti prvenstveni meč koji crveno-beli u nedeelju od 19 časova igraju na svom terenu protiv Radnika.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...