Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

zbog uzasne forme petkovica i za zvezdin nivo nedovoljno kvalitetnog cvetkovica mozda ne bi bilo lose probati srnica na desnom beku.

cini mi se da je neko to vec predlagao ovde. svakako ovako bitan mec (u italiji) nije dobar za takve eksperimente, ali ako nam ta pozicija opet bude problematicna u prvoj utakmici, onda ga probati protiv radnika. nama ce protiv sasula kuci vrlo verovatno trebati i bekovi koji su sposobni odigrati nesto napred. cvetkovic to nije u stanju, a ni petkovic u ovoj formi

 

 

odakle to da ce katai igrati u sredini? slabije sam ispratio nase utakmice u jsl, koliko cesto je igrao to od pocetka sezone?

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igrace iza Vieire, a po krilima Srnic ili Mouce i Ruiz. LeTalek na stopera,a Donald i Poletanovic iza pomenute cetvorke. Tesko da ce tri puta eksperimentisati sa Kataiem kao spicem.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Igrace iza Vieire, a po krilima Srnic ili Mouce i Ruiz. LeTalek na stopera,a Donald i Poletanovic iza pomenute cetvorke. Tesko da ce tri puta eksperimentisati sa Kataiem kao spicem.

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

 

tolika picka valjda nije da opet igra bez napadaca. nadam se da ce eliminisati i srnica iz tima, specijalistu za obaveznu™ igru sa dve leve noge, i u cetvrtak, a i ubuduce. ruiz je sve bolji, a ume da igra u oba pravca, kao i muce.

Link to comment

Ne verujem da bi Katai igrao spica da Hugo nije bio van forme na pocetku sezone. Greska protiv Ludogoreca je izmedju ostalog bila i ta sto nakon crvenog kartona Katai nije igrao iza Huga, nego na krilu cime smo znacajno zaustavili protok lopte i smanjili posed lopte. S obzirom da prvu utakmicu Kanga ne moze da igra, prednjeg veznog mogu da igraju samo jos Plavsic i Lukovic osim Kataia, a za sada dobro znamo Grofa da Lukovic sigurno to nece igrati, a Plavsic najverovatnije.

 

Iz nekog razloga sto je utakmica blize, veci sam optimista da prolazimo, cak i da pobedjujemo u Italiji.

Link to comment

Da li biste mogli da malo odmorite od kritike Bozovica i da pokusate da nesto naucite od njega?  U pitanju je trener koji ima i znanje i podebeli portfelj koji o tome svedoci.  Mislim da Zvezda nije igrala ovako dobro i ovako dominantno kao sto to igra od kako je Bozovic preuzeo tim jos od Barija i Tokija.

Link to comment

Da li biste mogli da malo odmorite od kritike Bozovica i da pokusate da nesto naucite od njega?  U pitanju je trener koji ima i znanje i podebeli portfelj koji o tome svedoci.  Mislim da Zvezda nije igrala ovako dobro i ovako dominantno kao sto to igra od kako je Bozovic preuzeo tim jos od Barija i Tokija.

Buduci da se on nalazi na mom avataru, to dovoljno implicira da se ne svrstavam u grupu onih koji sumnjaju u njegov svaki potez i opsesivno traze neku gresku. Medjutim, to ne znaci da treba napustiti bilo kakav oblik kritike. Isti stav sam imao i prema Robiju. Jednostavno, nemoguce je voditi trenerski posao sa precestim menjanjem glavnih igraca, pritiskom davanja sanse mladim igracima, imperativom pobede na svakoj utakmici i biti imun na greske. Iako se slazem sa poslednjom recenicom, to ne znaci da treba izuzeti Grofa, ili upravu kluba, bilo kakve kritike.

Link to comment

Vi to po uzoru na Trockog i Marksa da je permanentna kritika strucnog rada i rukovodsva neka vrsta "Permanentne revolucije" koja u fudbalski zaostalim zemljama kao sto je Srbija neophodna da bi se ostvario napredak.  Ja ne mislim tako, jer permanentna kritika (kao uostalnom i Permanentna revolucija) stvara naboj negativiteta koji preti da narusi i ugusi svaki pozitvan rezultat.  Bozovic pravi greske koje su normalne u svakom radu.  Medjutim pozitvni aspekti njegovog rada toliko dominiraju u odnosu na greske koje je napravio da kritika tih gresaka (pogotovo od strana laika) nije vise ni cepidlacenje nego kapric ili obicna srpska zloba.

Link to comment

Da li biste mogli da malo odmorite od kritike Bozovica i da pokusate da nesto naucite od njega?  U pitanju je trener koji ima i znanje i podebeli portfelj koji o tome svedoci.  Mislim da Zvezda nije igrala ovako dobro i ovako dominantno kao sto to igra od kako je Bozovic preuzeo tim jos od Barija i Tokija.

 

2000–2001 FK Beograd 2001–2002 Consadole Sapporo (Assistant) 2002–2003 Borac Čačak 2003–2004 Hajduk Lion 2004–2005 AEP Paphos 2005–2006 Borac Čačak 2006–2007 Budućnost Podgorica 2007 Grbalj 2007 Borac Čačak 2008 Amkar Perm 2009 FC Moscow 2010–2011 Dynamo Moscow 2011–2012 Amkar Perm 2012–2014 Rostov 2014–2015 Lokomotiv Moscow 2015– Red Star Belgrade

 

Portfelj je podeblji, ali ne znam o čemu svedoči. Koliko vidim, osim u Permu nigde se nije zadržao duže od jedne sezone. Iznenađen sam da ni jedno poslovodstvo kluba nije učinila napor da ga zadrži. 

 

Inače, Zvezdi je legao i dobro je igrala pod njim jesenas. Proletos je bilo dosta lošije, a sada je promenjivo. Bilo bi dobro da kao prošle sezone tim zaigra dobro, kao što je i onda negde pred kraj avgusta.

Link to comment

Sest godina rada u timovima 1. ruske lige, koja je znatno jaca od JSL i mnogih drugih liga u Evropi, ukazuje na to da Bozovic ne samo da nije dunster nego da je stekao prilicno dobro trenersko znanje i iskustvo.  Tome u prilog ide i cinjenica da je odluka stranih fudbalera koji su igrali u Rusiji da dodju u Zvezdu dobrim delom rukovodjena cinjenicom da je Bozovic trener, sto ukazuje na reputaciju i respekt koje Bozovic ima.  Bez obzira na odlicne rezultate koje je Bozovic ostvario u Zvezdi i na cinjenicu da ko zna od kada Zvezdine utakmice nisu bile tako zanimljive i rezultatski i po kvalitetu igre i igraca, Zvezdasi mu nece oprostiti poraz od Ludogoreca i ispadanje iz LS.  (Ne znam na cemu su samo bazirali svoja ocekivanja i zahteve.)  I zato traze razlog da umanje Bozovicev rad i njegovu strucnost.  Medjutim, svakom ko je gledao prvu utakmicu u Razgradu trebalo je da bude jasno da je Ludogorec daleko kvalitetniji tim od Zvezde i da samo uz ludu srecu, uprkos povoljnom rezultatu, Zvezda moze da eliminise Ludogorec u revansu.

Link to comment

U Zvezdi je verovatno najteze biti trener. Niko ne dobije toliku kofu govana da pojede kao treneri. A kad se vrati film unazad, nama su treneri bili najmanji problem, a oznacavani su kao najveci. Uz nekoliko totalnih promasaja, ostatak su bili sasvim okej. Isto vazi i za Partizan. Kamo lepe srece da su treneri najveci problem domaceg fudbala.

Edited by casperbgd
Link to comment

Ludogorec je jaci od nas a mi smo jaci od ostatka domace lige. Dakle, bozovicev ucinak pre spada u kategoriju ocekivanih nego u kategoriju odlicnih. Uz sve to on je ipak najbolji trener kojeg zvezda u ovom trenutku moze da angazuje, pa je poseravanje po svakom njegovom potezu klasicno mlacenje prazne slame...

Link to comment

...pri čemu ne treba smetnuti sa uma da mu je dovedeno sve što je poželeo i da ovakav tim nismo imali odavno.

Voleo bih da ga vidim sa Robijevim ili Slavišinim timom...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...