Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tako nekako... unutar onog™ foruma je taj interni krug gde su pustili pricu, pa su gledali ko ce da nasedne, a sve zbog drugog zvezdaskog foruma, jer misle da im ovi kradu informacije i pustaju ih.

Budale, ako mene pitas.

 

Elem, vraca nam se Lukovic.... ako verujemo mozzartsportu... veceras u 20h u Lucanima...

 

C.ZVEZDA (4-2-3-1): Kahriman – Petković, Rendulić, Luković, Ristić – Donald, Poletanović – Mouče, Kanga, Ruiz – Vijeira.

Link to comment

Samo fale Ibanjez, Katai i Fibel umesto Ristica, Ruiza i Lukovica, inace se slazem

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Aj da vidimo na gostovanjima kako cemo izgledati u napadu. Lukovic je tu, znaci castimo barem jedan gol. Mogle bi domace kladionice da preimenuju hendikep u Lukovic.

Link to comment

mene najvise smara sto cu u taktici neska milovanovica na ovoj utakmici prepoznati taktiku grofa bozovica na evropskim utakmicama.

Edited by Nikodije
Link to comment

mene najvise smara sto cu u taktici neska milovanovica na ovoj utakmici prepoznati taktiku grofa bozovica na evropskim utakmicama.

To bi znacilo da ce Milovanovicev tim da da Zvezdi dva gola, buduci da je Bozovicev tim to isto uradio u 2 utakmice.  Preterujete sa kritikom Bozoviceve taktike i zanemarujete cinjenicu da u Beogradu Ludogorec nije dozvolio Zvezdi da razvije svoju igru jer je imao kvalitetniji tim i kvalitetnije igrace. 

Edited by Dimitrije
Link to comment

Vi preterujete sa odbranom Božovićeve taktike. Slična taktička ideja ne znači nužno sličan rezultat, on u mnogome zavisi i od suvog kvaliteta igrača i trenera. Čak i da je Grofova taktika protiv Ludogoreca bila optimalna to ne menja činjenicu da je bila slična taktici koju Zvezdini protivnici u domaćem prvenstvu primenjuju, samo sa lošijim rezultatom jer je razlika u trenerskom i igračkom kvalitetu veća nego u slučaju Zvezde i Ludogoreca.

Link to comment

Vecina Zvezdinih protivnika u domacem prvenstvu uglavnom primenjuje totalnu odbranu sa izletima u napad samo u slucaju kiksa Zvezdinih igraca.  Bozoviceva taktika nije bila takva.  Uostalom, njegov tim je postigaio 4 gola protiv Ludogoreca ali je u odbrani je totalno podbacio.  Da li je Bozovic trebalo drugacije da postavi igru protiv Ludogoreca?  Ne znam, on bolje poznaje i svoj tim i Ludogorec pa se opredelio za taktiku bez klasicnog centarfora kao najoptimalniju.  Ja sam prizeljkivao da igra sa Vieirom, ali to je zato sto mi se Vierira dopada kao igrac, a ne zato sto sam mislio da postavka igre ne valja.  U Razgradu je taktika upalila ali je i Ludogorec odigrao slabije a Zvezda bolje nego u Beogradu.  Sumnjam da bi ofanzivnija taktika Zvezde napravila razliku i povoljniji rezultat za Zvezdu.  U Beogradu Ludogorec je nametnuo svoju igru ne davsi priliku Zvezdi da ona igra svoju igru.  Razlika u kvalitetu koju je Ludoigorec demonstrirao u Beogradu je glavni razlog njihove pobede.

Link to comment

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Kahriman – Petković, Rendulić, Fibel, Ristić – Le Talek, Poletanović, Plavšić, Ruiz, Mouče - Vijeira

 

Na klupi Donald i Katai, Kanga nije u protokolu.

Link to comment

6 stranaca. Dvojica na koje se računa moraju uvek napolje. Kanga i Babunski danas.

 

Ipak klupa sabija: Supić, Luković, Cvetković, Anđelković, Sikimić, Donald i Katai.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...