Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Levi bek ce biti Ristic, a zamena Stefan Milosevic. Pored ovog trojca na stoperu mislim da moze da igra Milso Stojanovic, jer mislim da je on na dvojnoj registraciji (moguce da gresim). Ne bi me cudilo da kao drugog stopera vidimo i La Teleka u narednim mecevima... a ocekuje se da dovedemo jos jednog stopera...

 

Katai ce najverovatnije otici, ali mislim da Selta vise nije aktuelna, jer su doveli su Sista iz Mitjlanda da igra na tom mestu...

 

Ibanjez i pored toga sto je ove sezone uglavnom bio los, zasluzuje samo naklon od navijaca Zvezde. To sto je on donosio ovom timu, tesko cemo nadoknaditi...

Link to comment

Ristiću ističe ugovor na kraju sezone. Negde je on pomenuo da u slučaju da ne ode iz kluba ovog leta, da će poptisati novi ugovor.

 

Villarreal je bio na meču juče, oni su u ozbiljnom deficitu sa krilima. Cenim da je Katai bio primarna meta.

Link to comment

U slucaju da se zvezda ne plasira u le, verovatno bi bilo najbolje vec sad prodati sve cija se prodaja planira u narednih godinu dana. Pa polako praviti ekipu za sledece leto. Konkurencija u jsl je takva da bi ova ekipa ostala favorit za titulu, sve da joj ode pola ovih iz najuze rotacije. A i ako zagusti, tu su terza i vucic

Link to comment

U slucaju da se zvezda ne plasira u le, verovatno bi bilo najbolje vec sad prodati sve cija se prodaja planira u narednih godinu dana. Pa polako praviti ekipu za sledece leto. Konkurencija u jsl je takva da bi ova ekipa ostala favorit za titulu, sve da joj ode pola ovih iz najuze rotacije. A i ako zagusti, tu su terza i vucic

Ako se rasproda sve sto je dobro, kako i od cega praviti ekipu za sledece leto?  Koji ozbiljan trener ce toga da se prihvati?  To se radi evo ima vece vise od 15 godina iz leta u leto dobijaju se timovi koji sve slabiji i slabiji.  Ako hoce da urade nesto u Evropi, onda kljucne igrace moraju da sacuvaju bar 2-3 godine.

Link to comment

gde sam ja napisao da treba prodati sve sto je dobro? i da naravno da je najbolja varijanta da igraci igraju sto duze u klubu.

ali kako to kod nas nije opcija, onda kazem bolje da naprave sad spisak igraca koje planiraju prodati u narednih godinu dana, prodati ih odmah, uzeti i manje novca ako treba, a onda ove preostale uigravati kroz domace takmicenje i ekipu nadograditi u naredna dva prelazna roka

Link to comment

Ako se rasproda sve sto je dobro, kako i od cega praviti ekipu za sledece leto?  Koji ozbiljan trener ce toga da se prihvati?  To se radi evo ima vece vise od 15 godina iz leta u leto dobijaju se timovi koji sve slabiji i slabiji.  Ako hoce da urade nesto u Evropi, onda kljucne igrace moraju da sacuvaju bar 2-3 godine.

Kataiu je ovo najbolja prilika da ode, odigrao je odlicnu sezonu i odlicne utakmice na pocetku nove u Evropi, ima 25/6 godina, a mi nismo uspeli da se plasiramo u LS gde bi mogao da napreduje igracki i trzisno. Na njegovu stetu bi bilo da ostane, to sto bismo mi prizeljkivali je normalno, ali i sebicno. Za njega je najbolje da uhvati sada voz za jednu dobru karijeru za koju ima kvaliteta.

Ibanjez je verovatno odigrao najbolju sezonu u karijeri, ove utakmice u Evropi su pokazale njegove slabosti koje nisu dolazile toliko do izrazaja u nasoj ligi, a na osnovu tih utakmica su uspeli da ga prodaju ovim Turcima.

Za Huga ne znam sta da mislim, verovatno bi bilo dobro za njega da ostane ako odigra jos bolju sezonu i ako se plasiramo u LE, ali i on je u godinama kada vec mora da nastavi dalje ako hoce da napreduje. Isto vazi i za Donalda.

Veoma je tesko zadrzati domace i strane igrace kada ne igras evropska takmicenja a ne mozes da pariras ni klubovima koji su slicnog kvaliteta. Nasi igraci imaju manje plate nego sto su imali do Lukicevog rezanja plata, a u medjuvremenu je trziste poskupelo. Ovi Bugari placaju svoje igrace po ceni 3 nasa... 

Link to comment

Katai je nezamenljiv.  To je igrac koji pravi razliku, zbog koga publika dolazi na utakmice.  Zvezda jos nije ispala iz UEFA takmicenja i dogod igra u Evropi dotle Katai treba da ostane i zbog kluba, i zbog publike, i zbog sebe.  Ako bude dobro igrao u LE, njemu ce cena do zimskog prelaznog roka porasti tako da ce i on i klub biti na dobitku.  Ovo isto vazi i za Uga Vieiru.  Ne bih prodavao ni Donalda.  Ostale strance ako je nuzda neka prodaju, mada tesko da bi za ostale neko dao prebijen cvancik dogod ne pokazu nesto u Zvezdi.  Sve domace igrace koji imaju preko 25 godina mogu da prodaju, mada sumnjam da za njih ima kupaca.

Link to comment

Njemu cijena moze samo da opadne do zimskog prelaznog roka, kao i Vieiri, iz prostog razloga sto im isticu ugovori na ljeto. Jedini scenario u kojem njih 2 ostaju i narednog mjeseca u Zvezdi je da za njih ne bude ponuda. 

Link to comment

Razumem ja to.  Ali ako se hoce dobar tim i dobar fudbal, onda najbolji treba da se sacuvaju.  Ako se hoce zarada (a ne razumem sto navijaci toliko brinu oko toga koliko ce klub da zaradi od prodaje kada ionako putevi tog novca nikome nisu jasni), onda napred u prodaju ali nemojmo onda da se zalimo sto tim igra dronjavo i sto postize bedne rezultate u Evropi.

Link to comment

Pa dobro, ja se slazem, ja bi radije da ostanu do kraja ugovora makar mi nista ne zaradili, ali samo kazem, u klubu sigurno razmisljaju prije svega o tome da zarade nesto dok mogu. Nije ni realno da se zadrzavaju igraci koji vjerovatno ne bi ni potpisali ugovore da im nije obecano da se nece praviti problemi u slucaju dobre ponude™

Link to comment

Moguce je da je tako, ali to su sve anomalije koje sprecavaju da klub proizvede dobar tim koji je kompetativan u Evropi.  Ako se od kluba ocekuje tim koji moze da se takmici u Evropi, onda je normalno da klub drzi na okupu najbolje igrace i trenera 2-3 godine.  U protivnom, nema smisla udarati Bozovicu packe i prozivati Cvetkovica, Sikimica, Lukovica, i ostala tzv. stabla zbog losih rezultata. 

Link to comment

Na stranu sta klub planira i gde zavrse pare od transfera, al ne mozes ti tom kataiu da kazes, e sine, ostani ovde da igras kokeza ligu za 300k ako ga tamo neko zove u primeru ili bundes ligu i nudi mu milion po sezoni...

Link to comment

Na stranu sta klub planira i gde zavrse pare od transfera, al ne mozes ti tom kataiu da kazes, e sine, ostani ovde da igras kokeza ligu za 300k ako ga tamo neko zove u primeru ili bundes ligu i nudi mu milion po sezoni...

Ako Katai hoce da ide, tu nema diskusije.  Ali ako ga klub tera da ide (kao npr. Vuleta Jovanovica) da bi klub zaradio, onda se od kluba ne moze da ocekuje da prioizvedekvalitetan tim.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...