Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

a mi smo debili koji su videli da je donald dobio zuti u 44. minutu, posle onog izlezavanja mucija.

 

Ne znam sta ste videli (onaj deo istoka gde sam ja bio je imao dilemu dal je dobio Kanga ili Donald), a na kraju balade nije ni bitno kome je sudio zeleo da pokaze. Bitno je sta je uslo u zapisnik, sta stoji na sajtu UEFA i sta smo mi dobili od UEFA kao obavestenje koji su igraci kaznjeni, tj. opomenuti... Donald nema zuti karton sa ove utakmice...

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

sve najbolje mu zelim, retko gotivan lik.

 

+1

 

Falice nam kao spona izmedju ovih latino igraca i domacih, falice nam kao karakter koji je od prve do poslednje utakmice davao sve od sebe, falice nam kao pouzdani izvodjac prekida, nece nam mnogo faliti kao bek. Anyway, svaku srecu mu zelim u karijeri i zivotu, igrace s njegovim karakterom uvek volim da vidim u timu za koji navijam.

Link to comment

Pritom mislim da bi trebalo i Kataia prodati, njemu je sada najbolja prilika da napravi respektabilnu karijeru u Evropi, jos jedna godina u Zvezdi koja ne igra LS ne bi bila za njega napredak jer ne sumnjam da on moze da predje u tim koji ce igrati LE. Legao bi on fenomenalno i Ludogorecu.

Ako je istina da je Selta zainteresovana, deluje mi da bi to bila odlicna prilika. Slicno kao Jankovic u Maljorku kad je otisao.

Edited by casperbgd
Link to comment

Akobse plasiramo u le treba ga nekako obrlariti da ostane, jer kukala nam majka ako sce bude zavisilo od kange...

 

Mogu da ga brlate koliko hoće, samo je pitanje koju klauzulu ima...

 

Evo recimo:

 

"Nisam ni znao za tu klauzulu da moram da idem posle kvalifikacija za Ligu šampiona."  rekao je Luis Ibanjez.

Link to comment

Dovođenje Ruiza i Mouchea znači da ostanak Kataia nije bio u planu ni u jednom trenutku

 

Nego ko sada figurira kao levi bek? Onaj dečko iz Spartaka još nije video ni klupu?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...