Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Шта ја знам...има и тога, али опет кад човек погледа колеге југословене са друге стране Брда они ни приближно нису такви као ми. Код нас је то доведено до екстрема.

Ma isti smo.  I oni zakukumavce cim neki njihov igrac kiksira i krenu sa lavinom negativnosti.  Ja bih stvarno voleo da Partizan bude dobar ove sezone da bi Zvezda imala reper za kalibraciju i takmaca za titulu. 

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma isti smo.  I oni zakukumavce cim neki njihov igrac kiksira i krenu sa lavinom negativnosti.  Ja bih stvarno voleo da Partizan bude dobar ove sezone da bi Zvezda imala reper za kalibraciju i takmaca za titulu. 

Од тог ЈСПД-а, мени се чини да у Јевропи треба играмо што дуже, у што квалитетнијем такмичењу. Што због финансија, што због калибрације. 

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Zanimljiv je Ristic.  Igra prilicno ziheraski, gotovo bojazljivo veci deo utakmice, usredsredjen prvenstveno na odbranu.  Tek pred kraj se oslobodi i krene ofanzivnije. Tako je igrao protiv Napreka, tako i danas.  Steta, ima dobar sut, dobru kontrolu lopte, solidan pas i dobar je izvodjac prekida.  Verovatno se ne oseca siguro na mestu beka i radije bi igrao u sredini gde bi verovatno bio bolji.  Medjutim, konkurencija u sredini je takva da ne bi video mnogo minuta.  A Bozovic ga je vec odredio za beka be izgleda za bilo sta drugo (osim klupe).

Link to comment

Dobar Babunski , ova utakmica pokazuje kako je tandem Donald-Letalek čisti višak za našu ligu , totalno nepotrebno.

 

Izgleda si na zapadu bio pa si video sa visine ono što je očigledno svakom ko se iole razume u fudbal. Izgleda iz grofove perspektive (u ravni) ili iz perspektive Arene 1 dolazi do nejasnoća.

 

Sa dolaskom Božovića igrali smo očajan fudbal, do derbija koga je Hugo majstorski rešio. Iz 2 šuta. U to vreme Gruja se nije odvajao od Donalda. Kao što sam rekao na jednom treningu ja laik sam rekao Grofu da pusti Grujića malo ispred donalda i da ih pusti da igraju fudbal, jer mi je muka bilo da gledam napadanje sa 3 igrača. Sledeća dva meseca bila je poezija. Dva osnovna razloga. Grujić je procvetao jer je dobio slobodu a Hugo je ušao u formu. Onda dolazi La telek kome je svaki pas u početku išao napred. Kad je shvatio da je liga qrac i da trener voli da se stane na loptu krenuo je naš masakr. Vezni red sa Grujićem, la telekom i Donaldom bio je negledljiv, jer u napadu nismo imali ni dva igrača. Tako je prošla cela polusezona. NIJEDNOM sa jednim zadnjim veznim, NIJEDNOM sa dva špica.

 

U ovih par utakmica je moglo da se vidi ako neko želi šta možemo i trebamo igrati. Staviti 2 igrača ispred lukovića (pa nek se zovu i box...) je suludo u ligi gde većina igra bunker. Baš sa viškom napred, oni danas nisu mogli da razvijaju kontre iako je Kanga zabušavao sa pritiskom. Prva utakmica koju sam odgledao sa uživanjem i nijednom nisam strepeo za rezultat uprkos Lukoviću u timu. Jednostavno Idiotluk je zarobiti igrače u krilo štoperima. Kad kažem prva, bukvalno mislim a gledao sam sve uživo ove godine. Uživo i Arena ne mogu da se porede. Hamlet svedok.

 

Odbrana loše stoji. Rendulić čak bolji deo. Petko će biti dobar ali njemu treba dosta da uđe u formu. I on i Ristić stoje mnogo daleko od protivničkih igrača kad oni krenu u napad. Poletanović pristojno. Ima finu brzinu ali se često izgubi i nema ga po 10 min. Ono što sam mislio za Kangu posle prve utakmice čini mi se da se potvrđuje. Utisak mi je za sad da je dobar da bude ispred zadnjeg veznog da od njega krene prva lopta. I da se priključi. Ali on nikad neće biti klasična 10ka jer sporo misli na 20m od gola. Problem će uvek biti što je u defanzivi očajan i kad izgubi loptu koju je poveo to je ozbiljan problem. Plavša luduje ali u prvom sve smisleno je išlo od njega jer je jedini davao pas unapred, otvarao ukrštao. Kasnije izgoreo. Hugo je van forme ali je danas i dao i pokušavao da razigra par puta. Po meni mora u utorak. Ruiz standardno. Trenutno dobar a biće i bolji. Babunski igrač utakmice. Otvara, daje prvi pas, vraćao se nazad..Robi bi od njega napravio samo takvog igrača. Dobro, uz pomoć Radakovića..

 

U principu prijatno veče a takvo bi trebalo biti svako na Marakani kad igramo protiv ovakvih ekipa. Od Napretka je ključna razlika Babunski- La telek, a izgledalo je svetlosnu godinu bolje. Ne mislim da je La telek loš igrač ali je nepotrebno igrati sa dva zadnja vezna.

Link to comment

Од тог ЈСПД-а, мени се чини да у Јевропи треба играмо што дуже, у што квалитетнијем такмичењу. Што због финансија, што због калибрације. 

Svakako, ali to je veliki "?".  Moze da se desi da Ludogorec dobije 1-0 i adio Evropo.  (Osim ako Bozovic ne uvede Sikimu u 85. minutu a ovaj zabije gol u 87. za 1-1 posle cega Harper vrsi harikiri na ppp zardjalom kasikom.)

Edited by Dimitrije
Link to comment

LeTalek uz Fibela centralni odbrambeni, Donald Kanga i Katai/Babunski sredina, levo Ruiz, desno Mouce u napadu Vieira... pa kad krenu da melju...

Link to comment

Ne verujem sta citam. :lolol:

 

Odoh da gledam kosarku. Dosli smo dotle da su forumasi napravili igru prosle godine jer Grof ne zna, ako se nastavi ovako do kraja dana ce se javiti forumas koji je izmislio tocak.

Link to comment

Ne verujem sta citam. :lolol:

 

Odoh da gledam kosarku. Dosli smo dotle da su forumasi napravili igru prosle godine jer Grof ne zna, ako se nastavi ovako do kraja dana ce se javiti forumas koji je izmislio tocak.

 

Možeš druže da se smeješ koliko hoćeš. Napomenuo sam to iz razloga što i laik je morao da zna da se ne igra sa dva zadnja vezna ova liga a ne kako je mene poslušao. Ako baš hoćeš ne mislim da je ništa stručniji on jer sam i igrao fudbal a i gledam ga UŽIVO više od 30 god. Po toj tvojoj logici je Kristić, Dostanić, Bata Đora, Muslin stručniji od tebe. Pa ne bi baš rekao. Evo Pižon je legenda našeg FK, čovek koji je prava zvezdina zvezda, čovek koji je Real Madridu spakovao 2 gola iz tramvaja kojim je dolazio na utakmicu, pa mislim da je 50% ljudi ovde kvalifikovanije da vodi ekipu od njega.

 

E sad, što se tebi sviđa neko ko je imao rezultate sa Ruskim Javorima sa bunkerom a oteran iz njihovih većih klubova koji su jurili trofeje dok se sa Rajom ugrađivao pomažući komšije u ruskom projektu "ne dajem golove jer nemam centarfora...", je stvar ličnog ubeđenja. Iskreno me čudi da neko ko je gledao kako se gaze najveće ekipe na svetu u paklu Marakane zaboravi da pravi navijači za koje smatram tebe i mene se ne zadovoljavaju 1:0 za sat i po jurenja lopte uz 3 šuta na gol. Zvezda mora da ima igru, a u ovakvoj ligi gde je budžet svih klubova plata jednog njenog igrača mora da gazi sa 50% snage kao večeras.

Link to comment

Izgleda si na zapadu bio pa si video sa visine ono što je očigledno svakom ko se iole razume u fudbal. Izgleda iz grofove perspektive (u ravni) ili iz perspektive Arene 1 dolazi do nejasnoća.

 

Sa dolaskom Božovića igrali smo očajan fudbal, do derbija koga je Hugo majstorski rešio. Iz 2 šuta. U to vreme Gruja se nije odvajao od Donalda. Kao što sam rekao na jednom treningu ja laik sam rekao Grofu da pusti Grujića malo ispred donalda i da ih pusti da igraju fudbal, jer mi je muka bilo da gledam napadanje sa 3 igrača. Sledeća dva meseca bila je poezija. Dva osnovna razloga. Grujić je procvetao jer je dobio slobodu a Hugo je ušao u formu. Onda dolazi La telek kome je svaki pas u početku išao napred. Kad je shvatio da je liga qrac i da trener voli da se stane na loptu krenuo je naš masakr. Vezni red sa Grujićem, la telekom i Donaldom bio je negledljiv, jer u napadu nismo imali ni dva igrača. Tako je prošla cela polusezona. NIJEDNOM sa jednim zadnjim veznim, NIJEDNOM sa dva špica.

 

U ovih par utakmica je moglo da se vidi ako neko želi šta možemo i trebamo igrati. Staviti 2 igrača ispred lukovića (pa nek se zovu i box...) je suludo u ligi gde većina igra bunker. Baš sa viškom napred, oni danas nisu mogli da razvijaju kontre iako je Kanga zabušavao sa pritiskom. Prva utakmica koju sam odgledao sa uživanjem i nijednom nisam strepeo za rezultat uprkos Lukoviću u timu. Jednostavno Idiotluk je zarobiti igrače u krilo štoperima. Kad kažem prva, bukvalno mislim a gledao sam sve uživo ove godine. Uživo i Arena ne mogu da se porede. Hamlet svedok.

 

Odbrana loše stoji. Rendulić čak bolji deo. Petko će biti dobar ali njemu treba dosta da uđe u formu. I on i Ristić stoje mnogo daleko od protivničkih igrača kad oni krenu u napad. Poletanović pristojno. Ima finu brzinu ali se često izgubi i nema ga po 10 min. Ono što sam mislio za Kangu posle prve utakmice čini mi se da se potvrđuje. Utisak mi je za sad da je dobar da bude ispred zadnjeg veznog da od njega krene prva lopta. I da se priključi. Ali on nikad neće biti klasična 10ka jer sporo misli na 20m od gola. Problem će uvek biti što je u defanzivi očajan i kad izgubi loptu koju je poveo to je ozbiljan problem. Plavša luduje ali u prvom sve smisleno je išlo od njega jer je jedini davao pas unapred, otvarao ukrštao. Kasnije izgoreo. Hugo je van forme ali je danas i dao i pokušavao da razigra par puta. Po meni mora u utorak. Ruiz standardno. Trenutno dobar a biće i bolji. Babunski igrač utakmice. Otvara, daje prvi pas, vraćao se nazad..Robi bi od njega napravio samo takvog igrača. Dobro, uz pomoć Radakovića..

 

U principu prijatno veče a takvo bi trebalo biti svako na Marakani kad igramo protiv ovakvih ekipa. Od Napretka je ključna razlika Babunski- La telek, a izgledalo je svetlosnu godinu bolje. Ne mislim da je La telek loš igrač ali je nepotrebno igrati sa dva zadnja vezna.

Ne odustaje covjek :D

Link to comment

Zbog Edsona, Cvetkovica i Babunskog je Grof zasluzio nogu u bulju. Kakav crni Sikimic ova trojica su toliki balvani da je tuzno sto su ikada nosil dres CZ.

Link to comment

Koje budale sede u upravi Zvezde. Umesto ovom liku da daju deset maraka mesecno da vodi klub iz ljubavi, posto ionako svaki dan dolazi na stadion, oni placaju hiljade evra laznom grofu :fantom:.

Link to comment

U pravu si. Vizionari iz uprave uz nadzorni sa tribine nepogrešivo 2 decenije jure sa milionima nešto što je bilo dostižno za Maribor. Stvarno su kavalifikovani.

 

U vreme kad si se ti možda rodio na utakmice je dolazilo 25 000 koji su se razumeli u fudbal i nisu mogli da prolaze "kombinacije". Ako se ne promeni strana, svi uzdahnu i coknu kao jedan. Onda je došla struka i 20 god navijači koji ili gledaju na tv (na njihovu sreću) ili dođu na tribinu punu zastava gde im kažu "niste valjda došli da gledate fudba". Al nepogrešivo znaju da igrače prozovu da igraju ko pi... iako su insistrirali kod Viteza na "treneru ko je vernik".

 

A hiljade evra je uzimao i lažni murinjo, što ne bi i lažni Grof..Osim Robija svi u poslednjih 20 godina su lažni stručnjaci i ljudi a prave lopuže i hoštapleri.

Link to comment

Možeš druže da se smeješ koliko hoćeš. Napomenuo sam to iz razloga što i laik je morao da zna da se ne igra sa dva zadnja vezna ova liga a ne kako je mene poslušao. Ako baš hoćeš ne mislim da je ništa stručniji on jer sam i igrao fudbal a i gledam ga UŽIVO više od 30 god. Po toj tvojoj logici je Kristić, Dostanić, Bata Đora, Muslin stručniji od tebe. Pa ne bi baš rekao. Evo Pižon je legenda našeg FK, čovek koji je prava zvezdina zvezda, čovek koji je Real Madridu spakovao 2 gola iz tramvaja kojim je dolazio na utakmicu, pa mislim da je 50% ljudi ovde kvalifikovanije da vodi ekipu od njega.

 

E sad, što se tebi sviđa neko ko je imao rezultate sa Ruskim Javorima sa bunkerom a oteran iz njihovih većih klubova koji su jurili trofeje dok se sa Rajom ugrađivao pomažući komšije u ruskom projektu "ne dajem golove jer nemam centarfora...", je stvar ličnog ubeđenja. Iskreno me čudi da neko ko je gledao kako se gaze najveće ekipe na svetu u paklu Marakane zaboravi da pravi navijači za koje smatram tebe i mene se ne zadovoljavaju 1:0 za sat i po jurenja lopte uz 3 šuta na gol. Zvezda mora da ima igru, a u ovakvoj ligi gde je budžet svih klubova plata jednog njenog igrača mora da gazi sa 50% snage kao večeras.

 

Daj, bre, covece, batali me s tom pricom. Gledao sam i ja te utakmice kad smo gazili najjace evropske ekipe pa sta. Drugo vreme, drugi uslovi, drugi klub. Boli mene ona stvar za Bozovica ali cinjenica je da Zvezda bira igrace i igra fudbal kakav nije igrala ko zna otkad, mozda samo na momente pod Robijem. "Napunimo" Metalac sa 3:1 na svom terenu i odmah smo fudbalska velesila na pomen cijeg imena Realu i Bajernu gace same spadaju. A to sto sam veceras izbrojao bar cetiri situacije gde nas je samo jedan pas Metalca delio od primljenog gola, pas koji oni ne umeju da izvedu ali Bugari itekako umeju, i sto su momci iz Milanovca imali dve mrtve sanse u prvih deset minuta, to cemo zanemariti da bismo ispredali bajke o fenomenalnoj igri koja je oduvala muceni Metalac s terena.

 

Znam da gledas dugo fudbal i znam da ga poznajes, ovo sto pises cu otpisati na licnu pizmu prema Bozovicu koja prati tvoje postove od dana kad je covek seo na nasu klupu. Realnost te demantovala, jebi ga, nisi ni prvi ni poslednji kojem se to desilo. Deal with it. A realnost je da smo napravili ne jedan vec dva odlicna tima za nase prilike, da smo sposobni za razne nivoe fudbala i razne protivnike, da imamo finu sansu da napravimo u Evropi nesto sto nismo odavno, a i ako ne napravimo imamo osigurac u vidu prodaja koje nece previse poremetiti tim. Mozes ti da pamtis ta vremena od pre 30 godina ali nemoj ni da zaboravis vreme od pre 10 godina. Ako nista drugo, to vreme je blize i primerenije uslovima u kojima Zvezda posluje i zivi. Jebo te, ovde se ratovi vode oko toga da li treba da igramo sa jednim ili dva defanzivno orijentisana igraca u manevru a do juce smo na prste jedne ruke brojali prvotimce koji znaju da ustopuju pas po zemlji duzi od dva metra.

Link to comment

Citam da je besiktas doveo levog beka iz barse, sto znaci da ibanjez nije prodat njima. Ne znam dal sam ja pobrkao turskke klubove, al prica je bila da on sigurno ide tamo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...