Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Dobro je sto je usao Sikimic i sto je Lukovic kiksirao kod gola, inace ne biste imalim o cemu da pisete.  U priotivnom, psovali biste zene i samarali decu.

 

Zvezda iz utakmice u utakmicu igra bolje i sigurnije.  Stvarno dobar tim i dobar trener. 

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Edson je posle samo jedne utakmice proglašen za  promašaj, bitno je da Luković ima prilike za dokazivanjem svakog vikenda.

 

Da sam na njegovom mestu priznao bih i batalio ovo, ovo što on igra je penzionerski fudbal. Jednu finu utakmicu mi je pokvario ovim potezom. Ne možemo jednu utakmicu da ne primimo gol .

 

Na momente fina igra. Babunski sem igre napred se i dosta vraćao , Poletanović isto dobar. Petković imao par solidnih prodora. Plavšić očajan , Sikimić igrač manje po 100x ali prosto voli da se izdrkava sa njim. Bolje da je stavio Ruiza napred .

Link to comment

Lukovic je najiskreniji i najodaniji komunista pa zato mora sakom i kapom da deli svim protivnicima barem jednu gol sansu po utakmici, nema drugog objasnjenja. Srecom je Rendula odigrao sasvim korektno, pa ce on biti drugi stoper ponovo.

 

A novinari i navijaci bi mogli malo da iskuliraju Plavsica jer su oni jedini razlog zasto decko danas nije dao gol, i to protiv Metalca. Protiv Ludogoreca bi prosto izgoreo od htenja...

 

Bice i Ruiz dobro pojacanje, vidi se da zna fudbala, a napreduje i sa fizickom spremom, bas je dosta pretrcao danas, cak je i pred sam kraj utakmice imao jedno oduzimanje lopte pred nasim sesnaestercom.

 

Sve ukupno, odlicna uvertira pred Ludogorec. Neko odlaze svoje utakmice u prvenstvu, a neko ih lagano dobija :D

 

edit: i Petkovic je odigrao odlicnu utakmicu, nadam se da ce i on nazad u startnu postavu, ovakav kakav je danas bio je mnogo bolji od Cvetkovica, ali to je taj problem sto dosta oscilira u formi...

Edited by casperbgd
Link to comment

A novinari i navijaci bi mogli malo da iskuliraju Plavsica jer su oni jedini razlog zasto decko danas nije dao gol, i to protiv Metalca. Protiv Ludogoreca bi prosto izgoreo od htenja...

 

 

Naravno, kao sto sam i napisao da ce se desiti. Ove dve situacije koje je imao 1 na 1 su bread & butter za njega a fulao ih je obe jer je previse hteo, previse razmisljao i previse komplikovao. Mladi su to igraci, previse se primaju na stvari koje se pisu o njima.

 

Kanga da nema inteligenciju dvanaestogodisnjaka igrao bi u premijer ligi, neverovatno je koliko on i Babunski otvaraju teren kad su na lopti. Kanga ima odlicnu osobinu da uvek daje pas u prostor ispred igraca iz kojeg moze odmah da se sutne ako si u dobroj poziciji, tako jednostavna stvar koja se uci u petlicima a nasi igraci mahom imaju problem da realizuju. Babunski bi mogao cesce da odmara Donalda ili Le Taleka. On moze da trci vise nego sto sam mislio da moze i neocekivano je dobar u skoku, jos samo da ubrza donosenje odluka i ojaca noge i bice tip-top igrac.

Link to comment

Zanimljiva utakmica, bar uživo. Ćerka se isto zabavila. Doduse, posle 15 minuta je krenula da jurca i gleda telefon. Ima dobrih igraca, mnogo se lepše vidi na stadionu to. Hugu je skandirao isključivo zapad. Mozda i istok. Šteta za pritisak koji se pravi oko plavsica. Kanga kao rukom deli lopte, baš dobre daje u prostor. Čini mi se da je i mladji lukovic jednu lepu dao. Kapiten :ph34:

 

Možda sam se odvikao, ali mene je navijanje sa severa baš gadno. Nema veze sa utakmicom, mantraju Veliboru Dunjiću, nesto protiv uefe. Aj jedino sto su pevali Mladici borovi, nisam cuo,ta na pocetku utakmice. Kad sam kretao na stadion imcim sam usao sam poceo da razmisljam imo karti za utorak. Ali nema teorije,

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Lepo vece na Miticu i jako dobra igra, bez praznog hoda, trcalo se sve vreme.

Da nije Lukovica.... nema veze, nece sigurno igrati najvazniju utakmicu godine.

Poletanovic odlican, Ristic lagano postaje bek, Babunski i Kanga klasa za sebe, drago mi je sto su Ruiz i Vieira dali golove, mnogo ce im znaciti, pogotovo Hugu.

Ruiz se dosta vracao nazad,menjao stranu, delio lopte...bice on i Mouce mnogo velika pojacanja

 

Hamlete, ne znam gde si bio, ali se Istok ubi od skandiranja Hugu :)

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

 

Kanga da nema inteligenciju dvanaestogodisnjaka igrao bi u premijer ligi

Ako budemo igrali LS ili LE uz njegove dobre utakmice, verovatno ga i ceka transfer u neku od najjacih liga. Meni je bas nerealno da Kanga igra kod nas, mnogo smo srece imali sto mu je istekao ugovor i sto ima dobar odnos sa Grofom koji je prevagnuo da ipak dodje kod nas. Za sada se cini da je sasvim moguce da Kanga bude mozda i najbolji stranac u nasem fudbalu, ovu igru koju on nagovestava je bolja od onoga sto je Moreira igrao, pa cak i Evandro.

Link to comment

Inace, ovo Bozovicevo inacenje sa Sikimicem vise nije ni smesno. Hajde sto je covek drvo ali toliko odskace od kvaliteta ostalih igraca napred da je to mucno za gledanje. Taman smo se rastrcali, razigrali i razvukli Metalac po terenu Grof uvodi ovo beskorisno deblo iako i on zna, i Sikimic zna, i mi svi ostali znamo da njegovo uvodjenje nema nikakvog smisla i da to jednostavno radi zainat publici.

Link to comment

Lepo vece na Miticu i jako dobra igra, bez praznog hoda, trcalo se sve vreme.

Da nije Lukovica.... nema veze, nece sigurno igrati najvazniju utakmicu godine.

Poletanovic odlican, Ristic lagano postaje bek, Babunski i Kanga klasa za sebe, drago mi je sto su Ruiz i Vieira dali golove, mnogo ce im znaciti, pogotovo Hugu.

Ruiz se dosta vracao nazad,menjao stranu, delio lopte...bice on i Mouce mnogo velika pojacanja

 

Hamlete, ne znam gde si bio, ali se Istok ubi od skandiranja Hugu :)

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

73 je ristić? Ja bio ubedjen da je milosevic. Bio sam na zapadu, sektor 6. Verovatno me buka sa severa pokrivala

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Ako budemo igrali LS ili LE uz njegove dobre utakmice, verovatno ga i ceka transfer u neku od najjacih liga. Meni je bas nerealno da Kanga igra kod nas, mnogo smo srece imali sto mu je istekao ugovor i sto ima dobar odnos sa Grofom koji je prevagnuo da ipak dodje kod nas. Za sada se cini da je sasvim moguce da Kanga bude mozda i najbolji stranac u nasem fudbalu, ovu igru koju on nagovestava je bolja od onoga sto je Moreira igrao, pa cak i Evandro.

 

Ozbiljni timovi ne podnose igrace koji se iskljuce iz utakmice cim njihova ekipa nema posed a jurcaju da uzmu svaku loptu kad se preuzme posed, kao da igraju ispred zgrade. Kanga je odlican igrac ali ako to ne shvati tesko da ce igrati u bilo kojoj ozbiljnoj ligi. Mislim da u zivotu nisam video igraca da je toliko takticki nepismen a da tako dobre odluke donosi na terenu i realizuje ih s lakocom, do sada sam mislio da te dve stvari nuzno idu jedna s drugom.

Link to comment

 

Zvezda iz utakmice u utakmicu igra bolje i sigurnije.  Stvarno dobar tim i dobar trener. 

+1

Оно што је проблем овог тима, а и нашег фудбала је да најбитније утакмици у сезони су оне које се играју на самом њеном почетку док се тим уиграва и налази. Лажни Гроф им диже форму, уиграва, и мислим да нема места за оволику нервозу која провејава што на форуму , што у медијима. Но, неучествовање у ЛШ где смо били институција од 25 година хоће да искомплексира људе.

Link to comment

Ma nema veze nervoza sa fudbalom.  Takav je narod, ojadjen, nervozan, zlovoljan i bez nade.  Zbog toga vice, rezi i zapomaze na bliznjeg svog i smatra za provokaciju sve ono sto mu nije po volji i sto ne razume. 

Link to comment

Ma nema veze nervoza sa fudbalom.  Takav je narod, ojadjen, nervozan, zlovoljan i bez nade.  Zbog toga vice, rezi i zapomaze na bliznjeg svog i smatra za provokaciju sve ono sto mu nije po volji i sto ne razume. 

Шта ја знам...има и тога, али опет кад човек погледа колеге југословене са друге стране Брда они ни приближно нису такви као ми. Код нас је то доведено до екстрема.

Link to comment

Bilo fino,šteta što je bilo malo ljudi;što bolje igramo-manja poseta.

Jel bilo nešto na tv za Kangu,otišao pre kraja u svlačionicu šepajući...

Link to comment

overio i ja naš najveći posle 100 godina.

 

bata Kanga je apsolutni kralj, ne pamtim igrača koji mi se tako dopao u Zvezdi. hoće loptu, trudi se od početka do kraja, sva su mu rešenja tačna. i Ruiz je delovao vrlo solidno, obojica su wtf igrači za ono što sam navikao da viđam kod nas poslednjih godina.

 

Babunski lepo radio ono što je trebalo, tj krpio za Kangom koji ima slobodu da igra svuda, a Poletanović mi bio skroz korektan. levi bek mnogo bolji u napadu nego u odbrani gde se tragično postavlja...

 

Rendula i Perica™ su bili smehotresni, baš onako comic relief.

 

generalno mi se sviđa ta 1 namera da se igra po zemlji, i imam utisak da svako zna šta mu je posao. organizovan tim, jbt. naravno, protivnik je bio slabašan, ali meni ovo izgleda odlično.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...