Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nagnjavila me ćerka da ide na stadion. Moram po ovoj vrućinčini da idem do marakane. Još ako ne bude igrao Plavša od samog početka :cry:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Nagnjavila me ćerka da ide na stadion. Moram po ovoj vrućinčini da idem do marakane. Još ako ne bude igrao Plavša od samog početka :cry:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Tebi je krivo sto neces moci da se deres i psujes sudiju :)

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Link to comment

Prošla sezona mi je bila prva od, mislim, 83/84 da nisam bio ni na jednoj utakmici. Planirao sam da tako i ostane u ovoj...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Nagnjavila me ćerka da ide na stadion. Moram po ovoj vrućinčini da idem do marakane. Još ako ne bude igrao Plavša od samog početka :cry:

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Sastav #fkcz: #1 Kahriman #2 Petković #3 Luković #77 Rendulić #73 Ristić #93 Poletanović #8 Kanga #18 Babunski #17 Plavšić #7 Ruiz #70 Hugo

Link to comment

#27 Supić #19 Cvetković #97 Fibel #33 Anđelković #4 Le Talek #23 Luković An. #81 Sikimić

 

na klupi

 

Garantovano ulazi Sikimic a i Lukovic posto do sada nije. Ulaze umesto Babunskog i Huga ako rezultat bude povoljan da se stabilizuje skok.

Link to comment

Slažem se sa Posrbicom I Adaševićem oko Plavšića i Kange. grofov cirkus oko nametanja Plavšića od strane novinara je glupost. Navijači sa zapada traže Plavšića jer je on bio jedina svetla tačka u očajnom fudbalu koji igramo cele godine. Celo prvo poluvreme je smaranje i onda se čekalo da on uđe i nešto se desi. Ne mora da počne ali on mora da ima mesto među 18 jer je igrač koji može doneri promenu na terenu.

 

Kosan od Monetenegro bolje da pusti ovaj tim da igra fudbal nego što ga koči.

Link to comment

Sastav #fkcz: #1 Kahriman #2 Petković #3 Luković #77 Rendulić #73 Ristić #93 Poletanović #8 Kanga #18 Babunski #17 Plavšić #7 Ruiz #70 Hugo

Al ce da nas izlome na sredini Metalceve drvosece. Samo da se niko ne povredi na ovoj utakmici, prosle godine nas je Metalac bukvalno prebio na Marakani, jedino sam po tome zapamtio tu utakmicu. Idealno bi bilo da na samom pocetku iskoristimo ovu brzinu u napadu koju imamo sa ovim igracima i damo gol, sto vise bude utakmica odmicala bice teze igrati na veliki broj faulova i ostre startove. Al aj videcemo uskoro. Bitno da igra Plavsic.

Link to comment

Slažem se sa Posrbicom I Adaševićem oko Plavšića i Kange. grofov cirkus oko nametanja Plavšića od strane novinara je glupost. Navijači sa zapada traže Plavšića jer je on bio jedina svetla tačka u očajnom fudbalu koji igramo cele godine. Celo prvo poluvreme je smaranje i onda se čekalo da on uđe i nešto se desi. Ne mora da počne ali on mora da ima mesto među 18 jer je igrač koji može doneri promenu na terenu.

 

Kosan od Monetenegro bolje da pusti ovaj tim da igra fudbal nego što ga koči.

 

:lolol:

 

Navijaci sa zapada ne bi prepoznali fudbal ni da ih ujede za guzicu. Istok rocks.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...