Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Šteta što Ugu nisu ušle one makaze. Šteta i za Zvezdu, al za njega lično posebno. Takav je tip. Sa spektakularnim pobedničkim golom na kraju utakmice ušao bi nabrijan u balkanske ratove. Taman da ga je Grof i zamenio odmah po golu.

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Top Posters In This Topic

Posted Images

U četvrtak i petak biće prodavane karte za drugo kolo Superlige protiv Metalca na stadionu Rajko Mitić, koja se igra u petak od 20 časova.

 

Cene karata za utakmicu sa Metalcem:

Sever - 300 dinara
Istok - 400 dinara
Zapad - 500 dinara
Vip1 i Vip2 - 1.000 dinara
Vip Galerija - 1.500 dinara

Link to comment

Божовић: Играће други тим сутра у односу на среду, играће љубимци медија - Плавшић, Петковић...

 

Pomalo smara sa svojom sujetom.

Link to comment

Pomalo smara sa svojom sujetom.

 

Ne smara uopste, smaraju mediji kojima je receno koga da guraju za burek i jogurt pa kukaju za nekim igracima, Plavsicem pogotovo, kao da nam Mesi sedi na klupi.

Link to comment

Ne samo da smara, nego je prilicno ruzno prema igracima. 

 

Ja bih na njegovom mestu bio jos gori, samo sto ne bih pominjao konkretna imena. Uostalom, Petko uopste nije ljubitelj medija, njega je Grof verovatno pomenuo da ne bi rekao ono sto ga verovatno jedino svrbi, a to je pokusaj medija da stvori "slucaj Plavsic". Pri cemu niko od tih velikih ljubitelja Plavsica nije ni pokusao da objasni umesto koga bi Plavsa igrao. Katai je neuporedivo bolji igrac, Kanga takodje, Mouce je em bolji, em korisniji i odgovorniji u odbrani, Srnic nije bolji ali je neuporedivo korisniji u odbrani, rasparivanje Donalda i Le Taleka bi dovelo do toga da ili Kanga ili Plavsic igraju ispred odbrane, sto bi nam ionako veliku promaju ispred odbrane pretvorilo u uragan.

 

Ova histerija sa Plavsicem nije dobra ni za njega ni za odnose u ekipi. U ovom trenutku decko nema mesta u timu na evropskim utakmicama jer nema dovoljan kvalitet za taj nivo, a sto binicoliki novinari nisu u stanju to da shvate je samo njihov problem.

Edited by harper
Link to comment

Koja bre histerija oko Plavšića? Novinari imaju pravo da pitaju šta god hoće, to što Božovića to lično pogađa je njegova stvar. 

Kad je prošli petak izvodio Plavšića i kad je zapad počeo da mu zviždi, krenuo je da se raspravlja sa zapadom. Mislim  :lol:  :isuse:

Link to comment

Koja bre histerija oko Plavšića? Novinari imaju pravo da pitaju šta god hoće, to što Božovića to lično pogađa je njegova stvar. 

Kad je prošli petak izvodio Plavšića i kad je zapad počeo da mu zviždi, krenuo je da se raspravlja sa zapadom. Mislim  :lol:  :isuse:

 

Mogu i da pisu sta hoce, to jest, ono sto im menadzeri naruce. Nista drugo i ne rade, posto sami nesto da smisle to je mrka kapa. U izvestaju sa utakmice iz Razgrada na B92 (dakle, mediju koji nije tipican sportski medij), tekstu koji se bavio ucinkom igraca koji su igrali utakmicu, Plavsic je tri puta pomenut, od toga dva puta u kontekstu da bi bio korisniji od nekih drugih igraca (Kanga, Mouce) koji su igrali. O standardnim menadzerskim portparolima iz Zurnala, Mozzartsporta i raznih drugih opskurnih portala da i ne govorim.

 

Da sam ja trener itekako bih reagovao na pokusaje stvaranja nezadovoljstva kod pojedinih igraca bez ikakve potrebe jer to remeti atmosferu u ekipi. Zvezda u ovom trenutku ima preveliki broj stranaca i sumnjam da je lako napraviti neku harmoniju izmedju stranaca i domacih. Kad je Kanga dao gol u Bugarskoj osim Kataija nijedan nas igrac nije prisao da proslavi. Samo im jos treba konstantno prdjenje o nasoj deci kojoj zli stranci zauzimaju mesto u timu, sto je zapravo lajtmotiv celog tog prdjenja. Jedino sto bih ja drugacije uradio da sam na Grofovom mestu je to da bih stavio Plavsica na transfer listu i prodao ga prvom zainteresovanom kupcu, zainat. Samo sto je on pametniji od mene pa nece to uraditi.

Edited by harper
Link to comment

 U ovom trenutku decko nema mesta u timu na evropskim utakmicama jer nema dovoljan kvalitet za taj nivo

 

Nisam siguran da nema kvalitet da bude koristan na terenu protiv ovakva dva tima sa kojima smo igrali i igramo, pre je pitanje njegove uloge u timu, i poređenja sa onima koji igraju pre njega. Inače, verujem da bi imao šta da pokaže da dobije šansu. 

Link to comment

Nisam siguran da nema kvalitet da bude koristan na terenu protiv ovakva dva tima sa kojima smo igrali i igramo, pre je pitanje njegove uloge u timu, i poređenja sa onima koji igraju pre njega. Inače, verujem da bi imao šta da pokaže da dobije šansu. 

 

On je mogao da igra u utorak jedino umesto Kataija ili Kange jer je liability u odbrani i nema teorije da bi mogao da pokrije ono sto su pokrivali Mouce i Srnic ili Donald i Le Talek. A Katai i Kanga su nasa dva najbolja igraca i, sto je najbitnije, za klasu su u ovom trenutku bolji od Plavsica. U principu je dosta jednostavno razumeti to kad gledas utakmice. Od Plavsica imam velika ocekivanja ali on tek treba da pokaze da je sposoban da bude konkurent za mesto Kangi ili Kataiju, pre svega u obaveznoj igri.

Link to comment

Koja transfer lista za Plavšića, ko nije prišao Kangi...šta bre pišeš!?

 

Osim sto postavljas glupa pitanja kad te niko nista nije pitao, niti koga zanima sta imas da napises, umes li ti jos nesto da uradis? Na primer, da zongliras tri teniske loptice istovremeno.

Link to comment

Kako odjednom na forumu novinari postadose neki branitelji pravih vrednosti u fudbalu ili sta vec. Naravno da treba Grof da ih ismeva i naravno da ce to raditi ubuduce, dok god bude imao rezultate.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...