Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Слажем се, било би јако лепо вратити Земљанухина уколико је то икако могуће.

Kad smo pokusali da ga zadrzimo nismo uopste bili u dovroj finansiskoj situaciji kao danas.

Da je sad bolje stanje u klubu vidi se po tome da nepravimo vise otvorene ugovore.

 

Sto se tice Zemljinog daljeg angazmana,pa cisto sumnjam da ce imati neki skok u krajijeri posto igra Tajlansku ligu.

Drugo mozemo da ga pecamo na foru Evrope tj da ce se ovog puta bolje prodati.

 

Sagledaci ove parametre,naklonenija nam je ova nego prosla zima u vezi njega

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kad smo pokusali da ga zadrzimo nismo uopste bili u dovroj finansiskoj situaciji kao danas.

Da je sad bolje stanje u klubu vidi se po tome da nepravimo vise otvorene ugovore.

 

Sto se tice Zemljinog daljeg angazmana,pa cisto sumnjam da ce imati neki skok u krajijeri posto igra Tajlansku ligu.

Drugo mozemo da ga pecamo na foru Evrope tj da ce se ovog puta bolje prodati.

 

Sagledaci ove parametre,naklonenija nam je ova nego prosla zima u vezi njega

 

Hrabro Balicevac, hrabro

Link to comment

Hrabro Balicevac, hrabro

 

Да је био с нама данас видео би у каквом је стању клуб, са све масни буреци. А потпишеш уговор, а добијеш четврт' са сира  :isuse:  :0.6:

Link to comment

Да је био с нама данас видео би у каквом је стању клуб, са све масни буреци. А потпишеш уговор, а добијеш четврт' са сира :isuse: :0.6:

Samo je falilo Taško Načić da iskoči iza SD-a

Link to comment

Ја сам сигуран да ми потписујемо, као и сваке године, макар једног играча, вероватно шпица, тамо око 15. августа...  :s_d:

Edited by Матрикс
Link to comment

Јуче се одушевљавам са потписима на 2-3 године и сад одједном Мордатенко на позајмици на 6 месеци  :wacko:

 

Чему то, која је поАнта овоме потезу? Дефинитивно је много битнији део првенства на пролеће а њему ће тада позамица истећи, не разумем који су то договори? Једино ако има нека фора да касније потпише дужи уговор а ово му дође као нека додатна провера...

Ko zna, mozda je zapelo oko ugovora, para, neka mutljavina. Ono sto je meni bilo simptomaticno da su ga protiv Bokelja saigraci iskulirali samo tako. Sad dal su oni znali nesto oko njegovog ugovora sto mi nismo, il smo ga doveli na pozajmicu jer se nije uklopio u sredinu pa da se vidi dal ce uspeti da nesto bitno popravi u ovih 6 meseci jbm li ga.

Link to comment

Ма дај... Претпостављам да наши желе још да га виде на делу, а ризично је да га потпишу на дуже па да испадне промашај. Можда потоји нека клаузула у уговору везана за потписивање уговора ако задовољи. Ето ја ћу своју претпоставку позитивно да аргументујем. Питање је додуше колико ће он и да добија шансе у првенственим утакмицама...

Link to comment

Ја сам сигуран да ми потписујемо, као и сваке године, макар једног играча, вероватно шпица, тамо око 15. августа...  :s_d:

Sad je teze da potpisemo dobrog spica jer verovatno zelimo da ga zadrzimo bar celu godinu bez mogucnosti da napusti klub posle tri kola. Trifunovica verujem da smo mogli da dovedemo ali pod istim ugovorom od prosle godine.

 

Mordatenka verovatno potpisali na sest meseci iz opravdanih razloga. Ili su ovi mozda zacepili cenu pa cemo moci posle neke prodaje da ga otkupimo tipa deset, dvadeset hiljada evra kada imamo novac a i kada se uverimo da je ulog opravdan, mozda ce za sest meseci biti bez obestecenja ili ce tada ono biti mnogo manje i slicno... Krenuli smo sa dugrorcnim ugovorima pa sad bez opravdanog razloga potpisali na sest meseci iskreno ne verujem. Pa da je Mesi pa da razumem, ovako je verovatno procena uradila svoje...

 

Ako potpise Kartal mi smo zavrsili sa zadnjom linijom. Stankovic moze da igra i levo i desno i ne bi bilo lose jos jedan desni bek ali imamo mlade i ponekad po potrebi moze da uskoci i Zivkovic. Nismo bas u finansijskoj idili pa da gomilamo igrace.

 

Sredina je solidno popunjena i ako potpise Zivkovic imacemo bas mnogo igraca jer ce Rasta verovatno pustati i nekog od levih bekova po potrebi na tu poziciju. To je radio protiv jakih protivnika sa Brigelom a i sa Valenticem pa Bojanom... Mislim da on u svojoj glavi ima i tu opciju jer su i Bulatovic i Stankovic dosta brzi, imaju solidan dribling i siguran sam da cemo nekog gledati i u veznom redu. Potpisujem...

 

Sad kada se uzmu ove mogucnosti, dolazi se do zakljucka da mozemo da rotiramo kako hocemo i u toj rotaciji ce faliti zadnji vezni i ako ode Mrka jedan centar. Ako Mrka ne ode mozda bi opet mogao neki stvarno dobar ako uspemo da ga ulovimo pred kraj. Rasta bi na pitanje da li treba jos jedan jako kvalitetan verovatno odgovorio da od viska glava ne boli.

Znaci gotovo sve pozicije su nam popunjene i u nekoj rotaciji moze da na skoro svaku poziciju dodje neki iole iskusan igrac sem na zadnjeg veznog gde bi u nekoj kombinaciji mogao da zaigra Popara koga Rasta sigurno ne zeli tu da vidi zbog svojih napadackih mogucnosti, centra pa i golmana. Peric je solidan i vidim ga kao idealnu zamenu ali za prvog golmana Konovalov  se nije dokazao a drugu opciju nemamo.

 

Mislim da potpisivanjem jednog stopera mi skoro pa  zatvaramo tim i verovatno cemo cekati da vidimo ko ce da ode kako bi zatvorili rupu a verujem i da tragamo za jednim zadnjim veznim...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...