Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Šta se skenira, izvini ?

 

Скенирали су бар кодове на сезонским улазницама када су нам гостовали брендови да би се знао број посетилаца.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Скенирали су бар кодове на сезонским улазницама када су нам гостовали брендови да би се знао број посетилаца.

Protiv Partizana nije bilo skeniranja.

Link to comment

Ма ко ће по онакво време да скенира (ако мислиш ма плеј-оф)  :)

Dovoljno se snima utakmica iz nekoliko pozicija tako da je skeniranje, osim čistog brojanja, bespotrebno.

Link to comment

Ја сам и схватио да је то скенирање управо у сврху простог бројања посетилаца.

Link to comment

По тренутној ситуацији попуњена је позиција левог бека, централних бекова, офанзивних везних и левог и десног крила (посебно ако и Живковић потпише). Шкрипи место десног бека где имамо само Раула кога је Раста направио на десног бека, такође задњи везни и шпиц напада. 

Link to comment

Mislim da ce posle sutrasnje utakmice da se odluci ko ce jos da potpise ugovor. Nadam se uskoro i na Zivkovicev potpis...

По тренутној ситуацији попуњена је позиција левог бека, централних бекова, офанзивних везних и левог и десног крила (посебно ако и Живковић потпише). Шкрипи место десног бека где имамо само Раула кога је Раста направио на десног бека, такође задњи везни и шпиц напада. 

Ja bih potpisao bar jednog još iskusnog golmana, zadnjeg veznog-da liči na Tomketa i špica, makar ličio na Ašćerića. :D

Link to comment

За голмана се намерно не изјашњавам, не знам шта да мислим. Шпиц може да личи на Ашћерића али да игра као Ђилас  :ss1:

Link to comment

Ja bih potpisao bar jednog još iskusnog golmana, zadnjeg veznog-da liči na Tomketa i špica, makar ličio na Ašćerića. :D

Ako je sa Kornjacom zavrseno onda podrzavam, ako nije onda plus jos stoper.

Link to comment

Јуче се одушевљавам са потписима на 2-3 године и сад одједном Мордатенко на позајмици на 6 месеци :wacko:

 

Чему то, која је поАнта овоме потезу? Дефинитивно је много битнији део првенства на пролеће а њему ће тада позамица истећи, не разумем који су то договори? Једино ако има нека фора да касније потпише дужи уговор а ово му дође као нека додатна провера...

Sig je fora da se dokaze 6 meseci i da posle toga postoji otkupna klauzula (slican primer izmedju Donalda i Zvezde) .

Sto sam naravno za.

 

Mada bih voleo da na prolece gledam Kristijana Ronalda iz Kirgistana.

Istice mu ugovor na Tajlandu u decembru.

Link to comment

Ako je sa Kornjacom zavrseno onda podrzavam, ako nije onda plus jos stoper.

 

Имамо Булата, Жилета, овог малог што је данас потписао. Ако дође и Корњача и онај Црногорац са чудним презименом што је ирао на Жељином онда смо ту баш покрили добро. Лево имамо бека што је дошао из Бачке и Дарка (мада нешто ми мутаво око њега последњих дана..). Десно само Раул.

Link to comment

Sig je fora da se dokaze 6 meseci i da posle toga postoji otkupna klauzula (slican primer izmedju Donalda i Zvezde) .

Sto sam naravno za.

 

Mada bih voleo da na prolece gledam Kristijana Ronalda iz Kirgistana.

Istice mu ugovor na Tajlandu u decembru.

 

Слажем се, било би јако лепо вратити Земљанухина уколико је то икако могуће.

Link to comment

Ja bih potpisao bar jednog još iskusnog golmana, zadnjeg veznog-da liči na Tomketa i špica, makar ličio na Ašćerića. :D

 

Meni ovaj Pavkov deluje kao upgrade Ascerica. 

Link to comment

Meni ovaj Pavkov deluje kao upgrade Ascerica. 

 

А замисли још једну такву "мотку" која уме и да се снађе са лоптом на земљи. Оно мало што смо видели од Павкова на Жељином је мени било сасвим коректно, а видело се и на оној припремној на Копаонику да уме лепо да одреагује у гужви. У суштини, то нам је што нам је, само да Раста извуче максимум из ове екипе као што је радио и са прошлогодишњим саставом...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...