Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ako je izvestac PR-ka, oprosticu joj, jos cu i na veceru da je vodim.  :s_d:

 

Znas ti ko je izvestac, nemo se pravis blesav

 

Izaberes nasu utakmicu i kad ti otvori stranu u desnom gornjem uglu imas terence koje mozes da uvecas radi lakseg pregleda. Pratis ko kada napada, koliko drzi loptu, korneri, kartoni, golovi. Meni je zanimljivije nego mozzart tekst prenos jer cekam po deset minuta da nesto napisu. Ovako vidis kad damo gol a na FB stranici procitas ko i kako ga je dao. Nije loso ;)

 

Hvala Mare. Odma sam naleteo na akciju opasnu ;)

Untitled.jpg

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Znas ti ko je izvestac, nemo se pravis blesav

Iskreno, ne znam. Legenda je valjda u Nisu. Ostaju PR-ka Aca i Jocic, koji se, koliko mi se cini, vratio za Nis.

Link to comment

Acko, opet si pusio smesne cigare. Promenio si plocu  :lolol:

Ipak je jos 0-1, ali konstantno je dangerous attack

 

Meni ove pripremne tekme ne govore bogznasta. Setite se samo onhe protiv Radnika naprolece ... Opusteno samo. Ako je Rasta rekao, a on covek ume sve samo ne da poleti, da imamo veci potencijal nego li prosle sezone, tako ce i bit'

Link to comment

От 18 ч наше време първи на терена ще се появят елитният сръбски Раднички Ниш и местният аматьорски ФК Балкански, който обаче ще бъде подсилен от бивши играчи на клуба.

Турнирът в Цариброд е с благотворителна цел, като се събират средства за ново детско онкологично отделение към болницата в Ниш.

http://gong.bg/bg-football/b-grupa/loko-sf-pyrvo-s-radnichki-pirot-na-turnira-v-syrbiia-387346?

Link to comment

I tako zavrsim ja posao u 15 h, drugari polaze za Brus, ima jedno mesto - idealno!

 

Stotinak ljudi u publici, medju njima i ovaj gospodin sa Sosa koga moji odmah napadose da se dobro setio da ima fudbala iispod Dunava i Save... Teren, tj trava dosta losa, tako da je lopta cesto licila na ping pong lopticu jbg...

 

Nasi u prvom poluvremenu losi, u drugom takodje losi... sem Pavkova koji je danas bio jedina svetla tacka od ostalih niko vredan pomena, bas niko. Pavkov izborio penal, lepo ga realizovao, dao odlican gol glavom, jos jednom sa centra pobegao stoperima i izasao 1 na 1 ali gosa odbranio...vidi se da ce biti od njega nesto. Da vam otklonim nedoumice, Raul igra beka, kao i Darko B.,a stopera pored Radosa igra ovaj mali iz Backe, i to sasvim solidno ali ipak je to improvizacija, ipak decko ne znam da li ima ni 180cm... Nije nam blistala odbrana,i Konovalov je imao par gresaka, moglo je da bude i 0-2 u jednom momentu, kad smo kod odbrane u drugom stopere igrali Zile i mali Stevanovic...za rezerve ok, da se ozbiljnije racuna na njih, jako diskutabilno.. Krstic igrao zadnjeg veznog ispred Caki i Popara, krilne Arsic i Aca i napad Mrka, ali kazem danas niko da odskoci i bude pohvaljen (sto ne znaci da protiv Cuke nece biti drugacije).. U drugom je mene najvise zanimalo da vidim malog Zivkovica iz Zvezde, igrao po desnom krilu, Mordatenko po levom, i mali Zile je na mene ostavio utisak razmazenog derista koje se ponasa kao klinac koji donese njegovu loptu na terencetu...nece daleko sa takvim zabavljanjem i stavom na terenu, mora da se uozbilji i da krene da igra za tim, a ne da mu cilj bude da predribla sve igrace koje vidi ispred sebe...da ne preterujem ipak sam ga gledao samo 45 min.. Mali Aleksa Jovanovic i Lazar Mitrovic obecavaju.

 

Sudije smesni, verovatno iz rasinske okruzne lige, jedan je cak mahao ofsajd iz auta!?!

 

Nakon utakmice seli mi na pivo, pozdravili se sa nekim igracima, sa trenerom naravno, kaze bice stoper obavezno, mozda josjedan golman... Odgovorio mi na pitanje za nisko pivo, kaze niiiije mu se bas zalepilo, onako vojvodjanski:) , pohvalio Pavkova, i odose na veceruu Brzece...

 

Acko novinar sedeo medju dve devojke, od kojih jedna bila pr-ka, pa mu ne zamerite ako je on pobrkao ono sa rezultatom i nepriznatim golom Cakija:) 

 

I jos jedna zanimljivost, polazimo mi i prolazimo pored igraca, kazem ja Pavkovu - Ovako i Lalatovicu dva komada pa da se radujemo, rekoh ti ne moras posto si bio njihov, a on kaze ma ne da bi se radovao nego ne znam sta bih od srece, dace Bog ;)

 

Poz, od vaseg spec izvestaca iz Brusa ;)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

I tako zavrsim ja posao u 15 h, drugari polaze za Brus, ima jedno mesto - idealno!

 

Stotinak ljudi u publici, medju njima i ovaj gospodin sa Sosa koga moji odmah napadose da se dobro setio da ima fudbala iispod Dunava i Save... Teren, tj trava dosta losa, tako da je lopta cesto licila na ping pong lopticu jbg...

 

Nasi u prvom poluvremenu losi, u drugom takodje losi... sem Pavkova koji je danas bio jedina svetla tacka od ostalih niko vredan pomena, bas niko. Pavkov izborio penal, lepo ga realizovao, dao odlican gol glavom, jos jednom sa centra pobegao stoperima i izasao 1 na 1 ali gosa odbranio...vidi se da ce biti od njega nesto. Da vam otklonim nedoumice, Raul igra beka, kao i Darko B.,a stopera pored Radosa igra ovaj mali iz Backe, i to sasvim solidno ali ipak je to improvizacija, ipak decko ne znam da li ima ni 180cm... Nije nam blistala odbrana,i Konovalov je imao par gresaka, moglo je da bude i 0-2 u jednom momentu, kad smo kod odbrane u drugom stopere igrali Zile i mali Stevanovic...za rezerve ok, da se ozbiljnije racuna na njih, jako diskutabilno.. Krstic igrao zadnjeg veznog ispred Caki i Popara, krilne Arsic i Aca i napad Mrka, ali kazem danas niko da odskoci i bude pohvaljen (sto ne znaci da protiv Cuke nece biti drugacije).. U drugom je mene najvise zanimalo da vidim malog Zivkovica iz Zvezde, igrao po desnom krilu, Mordatenko po levom, i mali Zile je na mene ostavio utisak razmazenog derista koje se ponasa kao klinac koji donese njegovu loptu na terencetu...nece daleko sa takvim zabavljanjem i stavom na terenu, mora da se uozbilji i da krene da igra za tim, a ne da mu cilj bude da predribla sve igrace koje vidi ispred sebe...da ne preterujem ipak sam ga gledao samo 45 min.. Mali Aleksa Jovanovic i Lazar Mitrovic obecavaju.

 

Sudije smesni, verovatno iz rasinske okruzne lige, jedan je cak mahao ofsajd iz auta!?!

 

Nakon utakmice seli mi na pivo, pozdravili se sa nekim igracima, sa trenerom naravno, kaze bice stoper obavezno, mozda josjedan golman... Odgovorio mi na pitanje za nisko pivo, kaze niiiije mu se bas zalepilo, onako vojvodjanski:) , pohvalio Pavkova, i odose na veceruu Brzece...

 

Acko novinar sedeo medju dve devojke, od kojih jedna bila pr-ka, pa mu ne zamerite ako je on pobrkao ono sa rezultatom i nepriznatim golom Cakija:) 

 

I jos jedna zanimljivost, polazimo mi i prolazimo pored igraca, kazem ja Pavkovu - Ovako i Lalatovicu dva komada pa da se radujemo, rekoh ti ne moras posto si bio njihov, a on kaze ma ne da bi se radovao nego ne znam sta bih od srece, dace Bog ;)

 

Poz, od vaseg spec izvestaca iz Brusa ;)

E vala svaka ti je ko u Njegosa ;)

 

Pripremne utakmice nista ne kazuju pa i ako se tezi da se pobedi zbog morala ekipe. Pogresan utisak  u losu ili dobru formu moze da se stekne zbog zamora koji je prisutan na pripremama a koji varira od nacina priprema ekipa. Setite se samo Radnika i kraja nasih zimskih priprema gde  smo posle cini mi se 4-0 mogli samo da placemo.

Posle dobismo Javor kuci pa Lucance na stranu pa nikad mladji i slabiji tim a bolji rezultati. Trener Javora je pre i posle utakmice isticao da je upozoravao na slabu konkurenciju u nasoj ekipi i dozu opustenosti na pripremnim utakmicama kao i to da je bio siguran da ce da se uozbilje i pokazu drugo lice u prvenstvu. Sto se i desilo.

Mislim da smo imali jednu od najspremnijih ekipa u ligi a za to treba stvarno teske noge u pripremnom periodu.

Kao sto sam vec ponavljao ovde kao papagaj a posle intervjua sa Rastavcem ponavljam jos zesce, "ne sekiram se jer covek zna sta radi" !!!

Link to comment

I tako zavrsim ja posao u 15 h, drugari polaze za Brus, ima jedno mesto - idealno!

 

Stotinak ljudi u publici, medju njima i ovaj gospodin sa Sosa koga moji odmah napadose da se dobro setio da ima fudbala iispod Dunava i Save... Teren, tj trava dosta losa, tako da je lopta cesto licila na ping pong lopticu jbg...

 

Nasi u prvom poluvremenu losi, u drugom takodje losi... sem Pavkova koji je danas bio jedina svetla tacka od ostalih niko vredan pomena, bas niko. Pavkov izborio penal, lepo ga realizovao, dao odlican gol glavom, jos jednom sa centra pobegao stoperima i izasao 1 na 1 ali gosa odbranio...vidi se da ce biti od njega nesto. Da vam otklonim nedoumice, Raul igra beka, kao i Darko B.,a stopera pored Radosa igra ovaj mali iz Backe, i to sasvim solidno ali ipak je to improvizacija, ipak decko ne znam da li ima ni 180cm... Nije nam blistala odbrana,i Konovalov je imao par gresaka, moglo je da bude i 0-2 u jednom momentu, kad smo kod odbrane u drugom stopere igrali Zile i mali Stevanovic...za rezerve ok, da se ozbiljnije racuna na njih, jako diskutabilno.. Krstic igrao zadnjeg veznog ispred Caki i Popara, krilne Arsic i Aca i napad Mrka, ali kazem danas niko da odskoci i bude pohvaljen (sto ne znaci da protiv Cuke nece biti drugacije).. U drugom je mene najvise zanimalo da vidim malog Zivkovica iz Zvezde, igrao po desnom krilu, Mordatenko po levom, i mali Zile je na mene ostavio utisak razmazenog derista koje se ponasa kao klinac koji donese njegovu loptu na terencetu...nece daleko sa takvim zabavljanjem i stavom na terenu, mora da se uozbilji i da krene da igra za tim, a ne da mu cilj bude da predribla sve igrace koje vidi ispred sebe...da ne preterujem ipak sam ga gledao samo 45 min.. Mali Aleksa Jovanovic i Lazar Mitrovic obecavaju.

 

Sudije smesni, verovatno iz rasinske okruzne lige, jedan je cak mahao ofsajd iz auta!?!

 

Nakon utakmice seli mi na pivo, pozdravili se sa nekim igracima, sa trenerom naravno, kaze bice stoper obavezno, mozda josjedan golman... Odgovorio mi na pitanje za nisko pivo, kaze niiiije mu se bas zalepilo, onako vojvodjanski:) , pohvalio Pavkova, i odose na veceruu Brzece...

 

Acko novinar sedeo medju dve devojke, od kojih jedna bila pr-ka, pa mu ne zamerite ako je on pobrkao ono sa rezultatom i nepriznatim golom Cakija:) 

 

I jos jedna zanimljivost, polazimo mi i prolazimo pored igraca, kazem ja Pavkovu - Ovako i Lalatovicu dva komada pa da se radujemo, rekoh ti ne moras posto si bio njihov, a on kaze ma ne da bi se radovao nego ne znam sta bih od srece, dace Bog ;)

 

Poz, od vaseg spec izvestaca iz Brusa ;)

 

Alal vera maestro, bravo za report  :thumbsup:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...