Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

RADNIČKI NIŠ - SUTJESKA NIKŠIĆ 1:1 26 min.

Stadion u Brusu
Sudija Bojan Milojević (Kruševac)

RADNIČKI: Konovalov, R.Bulatović, Petrović, D.Bulatović, Stanković, Krstić, Popara, Stojanović, Arsić, A.Jovanović, Mrkić.

SUTJESKA: Ličina, Ćuković, Damjanović, Stjepović, Vučić, Nikolić, Kovačević, Božović, Zarubica, Vuković, Ivanović.

2' šansa za Sutjesku. Ivanović je nakon prodora po desnoj strani centrirao, Božović šutirao petom ali je Konovalov siguran na golu Radničkog.

18' 0-1. Zarubica prosao po desnoj strani
umakao odbrani Radničkog, usao u kazneni prostor Nišlija, centrirao na peterac gde je sa par metara Vukovic bio precizan.

25' 1-1 Stojanović je iskusno procenio kretnju lopte i propustio do Mrkica, koji mu je potom uputio pas u šesnaesterac, a Caki krunisao akciju prelepim golom

Link to comment

RADNIČKI: Konovalov, R.Bulatović, Petrović, D.Bulatović, Stanković, Krstić, Popara, Stojanović, Arsić, A.Jovanović, Mrkić.

Неко од ове четворке игра штопера а неко десног бека. Очито да се уигравају варијанте у последњој линији одбране. 

Link to comment

Неко од ове четворке игра штопера а неко десног бека. Очито да се уигравају варијанте у последњој линији одбране. 

Moguce da se Raul vratio na mesto stopera

 

Bet365 ne priznaje Cakijev zgoditak

Link to comment

Moguce da se Raul vratio na mesto stopera

 

Bet365 ne priznaje Cakijev zgoditak

 

Mi imamo verodostrojnijeg izvestaca od temo nekog b365

Link to comment

XP kvota 9. Turi u 44 minutu iljadu ojra ako smes  :P

 

xexe

 

Ja s ovaj b365 sajt imam problem. Nikad nisam uspeo da pronadjem to sto linkujete. Vidi se da u zivotu nisam krocio u kladionicu.

Link to comment

xexe

 

Ja s ovaj b365 sajt imam problem. Nikad nisam uspeo da pronadjem to sto linkujete. Vidi se da u zivotu nisam krocio u kladionicu.

Izaberes nasu utakmicu i kad ti otvori stranu u desnom gornjem uglu imas terence koje mozes da uvecas radi lakseg pregleda. Pratis ko kada napada, koliko drzi loptu, korneri, kartoni, golovi. Meni je zanimljivije nego mozzart tekst prenos jer cekam po deset minuta da nesto napisu. Ovako vidis kad damo gol a na FB stranici procitas ko i kako ga je dao. Nije loso ;)

Link to comment

Sta kazete za tekst

Ako mislis ovaj iz 2013este o njemu se podosta pisalo i diskutovalo na starom forumu kada je tekst i izasao. Proslo je dosta od tada, sve se zna, sve se vidi i ja mogu samo da se molim da nista i niko nece negativno uticati na ovaj napredak kluba. Nemocni smo da bilo sta menjamo u ovakvom sistemu vrednosti, samo da su im sape sto dalje od kluba. Vazi za sve.

Slovo trpi sve, interesi se ukrstaju, pola istina pola nije a ni ova polovina sto je istina nije zanemarljiva pa opet sto se samog kluba tice nikad se ne zna u kom smeru ce da ode. Ja se nadam u pravom smeru za klub i sve ljubitelje sporta...

Link to comment

RADNIČKI NIŠ - SUTJESKA NIKŠIĆ 0:1 45. min. 

 

:isuse: 

Ovo im je prva greska od kad pratim utakmice preko njih.

 

Opsss, izgleda da nije njihova greska :D

Pa sta bi sa Saletovim golom ???   Dje se izgubi ??? 

Izgleda Niksicani saznali za Pukovacku kobru :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ovo im je prva greska od kad pratim utakmice preko njih.

Ako je izvestac PR-ka, oprosticu joj, jos cu i na veceru da je vodim.  :s_d:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...