Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Bivši precednik nam postao gradonačelnik. 

Covek sporta, covek fudbala... Vojnik Radnickog. Sa ce ni krene na bolje... Ja u njega siguram

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Covek sporta, covek fudbala... Vojnik Radnickog. Sa ce ni krene na bolje... Ja u njega siguram

 Пре ми делује да он сигура у нас  :frust: ( и ту не мислим само на клуб него и град  :isuse: )

Link to comment

 Пре ми делује да он сигура у нас  :frust: ( и ту не мислим само на клуб него и град  :isuse: )

Jednom recju sigura u sve na sta naleti...  <_<

Link to comment

Evo ideje za generalnog sponzora:

 

Zvezdan Milovanoviić, vlasnik K::CN ( Televizija, kablovski operater na nivou republike i muzicka produkcija ) je postao predsednik GO SNS u Nisu. Jaki su ko zemlja. Kroz FK se moz pere i cash. Nislija je, staro groblje.

 

Jos samo interesi da se poklope

Link to comment

BTW, Rasta mi nesto ustumeo. Dal ga slabo rane, sta li je ... Usvitkao s oci. Vidi se da je bio rad da razgovara o hrani. Steta.

Link to comment

Jednom recju sigura u sve na sta naleti...  <_<

 

Како год, секс нам не гине. А и треба, летње је време, сукњице, тангице, ово-оно... :piggy:

 

 

Evo ideje za generalnog sponzora:

 

Zvezdan Milovanoviić, vlasnik K::CN ( Televizija, kablovski operater na nivou republike i muzicka produkcija ) je postao predsednik GO SNS u Nisu. Jaki su ko zemlja. Kroz FK se moz pere i cash. Nislija je, staro groblje.

 

Jos samo interesi da se poklope

 

Лепа идеја, само да неком из управе падне то на мозак бар да проба  :fantom:

Link to comment

Како год, секс нам не гине. А и треба, летње је време, сукњице, тангице, ово-оно... :piggy:

 

 

 

Лепа идеја, само да неком из управе падне то на мозак бар да проба  :fantom:

 

Svezani su i uvezani po politickim partijama ko crevca. Ne mora ih ja podsecam sta bi bilo dobro, znaju oni sami.  Zvezdan uso u politiku da se ovajdi nesto ako moze i olaksa si zivot, a ne da puca 100 iljade ojra godisnje i bude gotivan Nislijama.

Link to comment

Ће видимо, имамо ту везу Радан-Булатовић- Миловановић, само треба да саберу 2 и 2..

 

Једино ако стоје с математику као Софроније  :isuse:

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Ће видимо, имамо ту везу Радан-Булатовић- Миловановић, само треба да саберу 2 и 2..

 

Једино ако стоје с математику као Софроније  :isuse:

 

Radio sam nocas, umoran ko pceto, legoh malopre da oddzmijem i ukaza mi se slika pred ocima nasih momaka u novim dresovima sa generalnim sponzorom i reko daj  da podelim, ce zaboravim ^_^ .

 

 

Sisi i Zizi u srcu

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Preporucujem Vam poucan tekst "Ko sisa Radnicki iz Nisa" Magazin Tabloid.

 

Ima 2 razlicita teksta sa istim naslovom zato pored teksta napisite Magazin T

 

Zeleo bih kad budete procitali da mi kazete utiske.

Link to comment

Preporucujem Vam poucan tekst "Ko sisa Radnicki iz Nisa" Magazin Tabloid.

 

Ima 2 razlicita teksta sa istim naslovom zato pored teksta napisite Magazin T

 

Zeleo bih kad budete procitali da mi kazete utiske.

 

Mogao bi da okacis linkove sa tim tekstovima

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...