Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

pozivaju nas da se prikljucimo bugarskoj ligi

Па што да не, видиш да је наша развојна само, тамо ће сигурно да напредујемо, братко ????

Link to comment

Samo cu da napiše da je naš trener najveći gospodin koji postoji i da imam veliku privilegiju da kao novinar (po nekima takozvani novinar) radim sa njim. Danas mu je došla porodica i on je uprkos svemu strpljivo odgovarao na pitanja, kojih je bilo zaista dosta. 

Izvinjavam se što neka nisu mogla da budu postavljena jer ih je zaista ovog puta bilo mnogo. Preskočili smo nažalost i neka koja su došla putem Fejsa. 

Nadam se da su navijači zadovoljni i da ste saznali nešto što pre niste znali. A što se mene tiče, najveće zadovoljstvo u mojoj kratkoj karijeri je bio ovaj razgovor. 

Hvala Vam na pitanjima, nadam se da ćemo ponovo sarađivati :) 

Link to comment

    -   Да ли господин Раставац има некаквог утицаја на рад са млађим категоријама Радничког, и ако има, да ли ту види неки помак или планира неке кораке који би и млађе категорије погурали у правом смеру.

 

Ја сам приметио да је ово питање постављено и да је имао шта и да каже на ту тему, јако битна ствар за године пред нама...

 

А човек јесте господин, ту нема шта да се каже. Ако се не коси са радом званичног ФБ налога клуба можда би било лепо поставити и овде на форум снимак овог разговора са гос'н Раставцем 

Link to comment

Samo cu da napiše da je naš trener najveći gospodin koji postoji i da imam veliku privilegiju da kao novinar (po nekima takozvani novinar) radim sa njim. Danas mu je došla porodica i on je uprkos svemu strpljivo odgovarao na pitanja, kojih je bilo zaista dosta. 

 

Izvinjavam se što neka nisu mogla da budu postavljena jer ih je zaista ovog puta bilo mnogo. Preskočili smo nažalost i neka koja su došla putem Fejsa. 

 

Nadam se da su navijači zadovoljni i da ste saznali nešto što pre niste znali. A što se mene tiče, najveće zadovoljstvo u mojoj kratkoj karijeri je bio ovaj razgovor. 

 

Hvala Vam na pitanjima, nadam se da ćemo ponovo sarađivati :)

Odlican intervju a Rasta jos jednom pokazao koliki je covek. Mogao je da nam prica i o postupku dobijanja gnojiva za potrebe  botanicara pa bi nam bio interesantan.

Ono sto sam ja licno zeleo da cujem, cuo sam.

Tim je i ovakav sa vecim potencijalom a kako ce da igra to jedino neka baba Vanga da nam kaze, Rasta sigurno ne moze.

Znaci njegova procena da ako se poklope kockice mozemo da igramo na visem nivou od prosle godine i to mnogo govori.

Meni dovoljno da mirno spavam :D

Link to comment

Ja imam u hotelu zaista lošu net konekciju koja mi omogućava neki minimum radnih uslova, naravno da se klip može okačiti gde god to budete želeli, ako je neko u mogućnost da ga objavi. 

Zajedno sa koleginicom smo problali najbolja pitanja. Sa foruma je postavljeno, 11, a sa fejsa 14. 

Link to comment

Ja imam u hotelu zaista lošu net konekciju koja mi omogućava neki minimum radnih uslova, naravno da se klip može okačiti gde god to budete želeli, ako je neko u mogućnost da ga objavi. 

Zajedno sa koleginicom smo problali najbolja pitanja. Sa foruma je postavljeno, 11, a sa fejsa 14. 

Bitno da nije bilo mnogo ispraznih pitanja tipa da li idemo u Evropu ?

Meni je najbitnije bilo da vidim Rastino zadovoljstvo tj. nezadovoljstvo prelaznim rokom i skockanim timom.

Vidim da i pored loseg finansijskog potencijala on uspeva da skocka ekipu i za nju kaze da ima potencijal za stepenicu vise od prethodne.

Da su dosla jos tri, cetiri zvucna pojacanja svi bi mogli da ocenimo kvalitet i potencijal ali sa mladim i neafirmisanim igracima jako je bitna trenerova ocena i eto najzad smo je culi. On to malo stidljivo, izokola ali ga rece ;)

Sve u svemu ja zadovoljan.

Link to comment

Bivši precednik nam postao gradonačelnik. 

 

Ономад нам је гасио струју када је постао директор Југоистока, сада као градоначелник има да нам узме стадион или да нас угаси  :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...