Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Talasam nesto pred rucak pa gledam zadnje vezne u ligi.

Jedan igrac mi je zapao za oko samo sto mislim da je pod jakim ugovorom sa Lucancima jer je dosao iz Napretka sad na zimu.

Radi se o igracu rodjenom u Prokuplju ... Igrao je od levog beka, zadnjeg veznog, veznog, desnog beka, desno krilo, desnog napadaca... 23 godina i stvarno bi bio idealna zamena za Tomketa plus sto je ovaj brzi...

Ali....... sto srecu kvari....

 

http://www.transfermarkt.com/stevan-lukovic/profil/spieler/139742

Link to comment

13. i 14. jula pripremni turnir u Dimitrovgradu, mi, Pirocanci, domaci Balkanski i Lokomotiva Sofija...

Znaci dvanaestog posle provere sa Sutjeskom vracamo se u Nis a odmah sutradan turnir ...

Link to comment

Talasam nesto pred rucak pa gledam zadnje vezne u ligi.

Jedan igrac mi je zapao za oko samo sto mislim da je pod jakim ugovorom sa Lucancima jer je dosao iz Napretka sad na zimu.

Radi se o igracu rodjenom u Prokuplju ... Igrao je od levog beka, zadnjeg veznog, veznog, desnog beka, desno krilo, desnog napadaca... 23 godina i stvarno bi bio idealna zamena za Tomketa plus sto je ovaj brzi...

Ali....... sto srecu kvari....

 

http://www.transfermarkt.com/stevan-lukovic/profil/spieler/139742

Druze moj dobri u SL od dobrih zadnjih veznih sta je ostalo tj to su Culum iz Rada,Micic iz Vose,Mrdakovic koji se do duse raspada,Tomke i to je to.

Ne gledaj ove druge uopste.

 

Igraca te pozicije mozemo traziti u okolini (CG,BiH,MAK) ,povratnik iz inostranstva ili neki perspektivni iz druge ili trece lige.

 

Ljudi kako se pokazao onaj stoper preziva se na S,igra za repku U18.

Vidim da je redovno igrao na pripremama.

Mozda bi mogli da mu pruzimo sansu.

Mlad je,Nislija,omladinski reprezentativac.

 

Drago mi je sto mladi grizu na terenu,a da se Lazar Mitrovic ozb namece.

 

Kad igrano sl prijateljsku ?

Link to comment

Следећа пријатељска у уторак са Сутјеском. Не налазим ништа за тај турнир, штавише видим да Пироћанци пишу да прву припремну играју 19. јула, а кад већ споменусте Локомотиву из Софије... http://www.bgfootball.com/new.php?id=66969 

Link to comment

Следећа пријатељска у уторак са Сутјеском. Не налазим ништа за тај турнир, штавише видим да Пироћанци пишу да прву припремну играју 19. јула, а кад већ споменусте Локомотиву из Софије... http://www.bgfootball.com/new.php?id=66969 

Zurnal dao tu info u tekstu o Radnickom iz Pirota danas. Il je greska il mozda saljemo neki rezervni/omladinski  tim, pojma nemam.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Druze moj dobri u SL od dobrih zadnjih veznih sta je ostalo tj to su Culum iz Rada,Micic iz Vose,Mrdakovic koji se do duse raspada,Tomke i to je to.

Ne gledaj ove druge uopste.

 

Igraca te pozicije mozemo traziti u okolini (CG,BiH,MAK) ,povratnik iz inostranstva ili neki perspektivni iz druge ili trece lige.

 

Ljudi kako se pokazao onaj stoper preziva se na S,igra za repku U18.

Vidim da je redovno igrao na pripremama.

Mozda bi mogli da mu pruzimo sansu.

Mlad je,Nislija,omladinski reprezentativac.

 

Drago mi je sto mladi grizu na terenu,a da se Lazar Mitrovic ozb namece.

 

Kad igrano sl prijateljsku ?

Koj Mrdakovic igra zadnjeg veznog, ne poznajem coveka???

Lukovic bi bio pojacanje za nase trenutno stanje a i nije los uopste. Ima superligasko iskustvo i relativno je mlad. Rasta bi mogao od njega nesto da napravi.

Culum bi nam dobro dosao zbog skok igre jer iz godine u godinu sve smo nizi.

Gledam ovog Svonju presao je sada u Backu. Decko ima 19 godina igrao i Italijansku ligu i nasu ligu. Jako mlad a vec bogato iskustvo. Interesantan igrac.

Stevanovic ce sigurno dobiti sansu a da li ce je iskoristiti to je na njemu.

 

Jedva cekam razgovor sa Rastom, mislim da ce posle njega mnoge stvari da se razjasne.

Link to comment

Aco evo ja napravio listu pitanja pa ako moze da ih postavis Rasti?

Predlazem da svi koji imaju pitanja neka ih lepo osmisle i nalepe. Naravno prvo procitajte ova da se ne ponavljamo.

 

Pozdrav za Generala od Meraklija sa foruma PPP.

 

1. Mozete li da uporedite ovu ekipu sa ekipom sa zimskih priprema. Sta je imala ta ekipa kao prednost-manu a sta ova danas?

Da li imamo bolju ekipu od proslogodisnje selekcije?

 

2. Da li ste zadovoljni prelaznim rokom?

 

3. Da li ste zadovoljni Tomicevim transferom i da li je bio ocekivan tj da li ste bili spremni za njega?

Da li mozemo ocekivati igraca na toj poziciji i kakve vi igrace volite na toj poziciji (sa kakvim karakteristikama) ?

Koliko su i da li su Krstic i Aleksa J. spremni da budu okosnica tima i preuzmu odgovornost za ovo upraznjeno mesto obzirom na godine i malo superligaskog iskustva?

 

4. Odlazak Mrke, ako ode, da li ce da se nadomesti dovodjenjem igraca ili je procena da imamo potreban kvalitet u svojim redovima?

 

5. Kako ocenjujete Pavkova? Slican je tip igraca sa Ascericem pa mozete li da ih uporedite?  U kakvoj je formi obzirom da je mnogo malo igrao prosle godine? Koliko mozemo da se oslonimo na njega i da li ga vidite kao prvog vodju navale ili jos uvek nije spreman za tu ulogu?

 

6. Kako ocenjujete napredak mladih igraca koji su dobili sansu ovog proleca?

Da li se neko od njih ozbiljno namece da vec od prve utakmice zaigra u prvih jedanaest?

 

7.Da li smo blizu potpisivanja ugovora sa Zivkovicem? Kako ocenjuje ovog igraca, sta ga krasi a na cemu treba jos da radi?

 

8. Kakvog stopera trazimo i da li smo blizu nekog koga zelimo i naravno kada mozemo da ocekujemo taj transfer obzirom da je sve manje vremena?

 

9. Arsic moze da nadomesti Djurickovicev odlazak ili je drugaciji tip igraca? Njegove karakteristike i da li smo bas njega zeleli tj da li je bio prva zelja ili ne? Ako ne da li mozete da otkrije ko je to bio?

 

10. Sta se desava sa Ganjanima, da li dolaze? Da li su oni vasa zelja ? Na kojim pozicijama igraju?

 

11. Postoji potraznja i za M.Petrovicem, da li se slaze on sa tim transferom? Razmisljaju li o eventualnoj zameni? Kakve igrace trazite za tu poziciju- karakteristike?

 

12. Obzirom da je od kostura tima ostalo samo par igraca  a po svemu sudeci bice ih jos manje, da li je svaki od ovih transfera neophodan? Pitanje se postavlja jer se zna da je jedan od uslova da ostanete i taj da se sacuva okosnica tima?

 

13. Sta moze da kazete o novom levom beku-karakteristike? Koje pozicije pokriva i da li je doveden kao pojacanje ili za rotaciju?

 

14. Koji igrac ga je najpozitivnije iznenadio ako ima takvih?

 

15. Sta vam se svidja kod Sase Stojanovica i da li u njemu vidite zamenu za Marjanovica? Da li mozete da ih uporedite i da li mozemo da se nadamo da ce Caki moci da dostigne formu kakvu je Marjanovic imao u pley offu obzirom na njegove godine?

 

16. Kada se ocekuje da Popara bude onaj stari?

Sta je to sto Popara poseduje a retkost je u nasem fudbalu? ...pozivam se na vasu izjavu da ste videli kod Popare nesto sto se retko nalazi kod igraca...

 

17. Da li treba pojacati konkurenciju medju golmanima?

Kako ocenjuje svakog od njih ? Da li mozemo da se oslonimo na Konovalova obzirom da nije branio prosle godine i ne znamo jos uvek od cega je sazdan ?

 

18. Listes igrac koji je verujem sve iznenadio, nesto o njemu? Kazu da je jako brz, mozete li da ga uporedite sa nekim igracem ili nam kazete koliko trci na 100m ?

 

19. Mladi Stevanovic kako ocenjujete njegov napredak i da li je spreman za superligasko takmicenje ? Ima li vec sada nekih karakteristika koje ga isticu ?

 

---- u medjuvremenu su se pitanja na fb stranici dosta namnozila pa ti ako budes mogao postavi pitanja sa liste koja nisu postavljena tamo ili ih dopuni----

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

В сряда Локо Сф заминава за сръбския град Цариброд, където ще участва в 4-странен благотворителен турнир заедно с местния отбор Балкански, а също Раднички Ниш и Раднички Пирот.

http://gong.bg/bg-football/v-grupa/multimedia/gallery/snimki-loko-sf-i-slivnishki-geroj-s-remi-v-zdrav-mach-387004?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...