Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Sugestije su uzete u obzir, Live intervju sa MIlanom Rastavcem, će biti urađen po principu po kome je i sa Pavlom Poparom. Zbog sutrašnjih utakmica, očekujte objavu i poziv da svoja pitanja postavite, već sutra, a intervju  u subotu posle ručka, pre večernjeg treninga. Takođe ćete na kraju priprema biti u prilici da čitate i blog analizu pripremnog perioda, a nju će takođe pisati šef Rastavac ili neko od njegovih najbližih pomoćnika. Postoji mogućnost da taj blog iz stručnog aspekta bude uvršten u mesečnu rubriku na sajtu kluba. Hvala na svim sugestijama. 

Hvala na agilnosti i preduzimljivosti. Ovo je najbolji nacin da se klub priblizi navijacima i utice na povecanje njihove informisanosti i brojnosti. Iz dana u dan pokazujemo da kao klub rastemo u svim segmentima i to mogu samo da pozdravim !!!

Svakog dana po neka novost ili zanimljivost iz kluba je nesto sto smo dugo cekali. Sledece je televizija ali o tom potom ;)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ако је веровати трансфермаркту, НЛП у другој аустријској лиги, видим по социјалним мрежама и Тодоровић има нови клуб. Мало сам се дописивао ових дана са Војводинашима везано за Павкова, мешани су одговори од ''нећете да се овајдите од њега'' до ''направиће Раставац од њега центарфора''... Остаје нам да видимо.

Link to comment

Да, што се тиче Павкова рекоше ми да добро игра главом, слабије ногама, има солидну брзину с обзиром на висину и да треба имамо мало стрпљења с њим, да ћемо можда онда моћи и да гас уновчимо добро...

 

Untitled_zpsscdzyssc.jpg

Link to comment

Pa i Ozegovic je igrao skoro samo glavon..Pa su ga slaninari unovcilu.

 

Predlazem da za live intervu posle Raste bude Caki. Ovo je bas bila dobra prica sa Poparom

Link to comment

Po ovome mozemo da se nadamo da ce ugovor potpisati Listes i Zivkovic. Ne pominje se Mordatenko vec duze vreme, videcemo sta ce sutra da napravi.

Ocigledno je da su nam potrebni stoper, zadnji vezni i spic ako ode Mrka. To sto ce Rastavac da pokusa da nekog igraca prebaci da igra tu poziciju ne znaci i da ce biti najsrecnije resenje. Doduse i sam potez kazuje da vapimo za jednim igracem na toj poziciji.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Po ovome mozemo da se nadamo da ce ugovor potpisati Listes i Zivkovic. Ne pominje se Mordatenko vec duze vreme, videcemo sta ce sutra da napravi.

Ocigledno je da su nam potrebni stoper, zadnji vezni i spic ako ode Mrka. To sto ce Rastavac da pokusa da nekog igraca prebaci da igra tu poziciju ne znaci i da ce biti najsrecnije resenje. Doduse i sam potez kazuje da vapimo za jednim igracem na toj poziciji.

Ko je bese taj Listes,zaboravih ?

 

Stoper mora da se dovede najkasnije do nedelje. Pa kako cemo startovati prvenstvo bez uigranih stopera.

 

Zadnji vezni moze i ne mora.

Da ne bude da smo Aleksu i Krstica zabadava dovodili. Nek bude ovo njihova sezona.

Link to comment

Видим да се људима са званичног сајта допадају исте Цакијеве фотографије као и нама  :)

Link to comment

Ko je bese taj Listes,zaboravih ?

 

Stoper mora da se dovede najkasnije do nedelje. Pa kako cemo startovati prvenstvo bez uigranih stopera.

 

Zadnji vezni moze i ne mora.

Da ne bude da smo Aleksu i Krstica zabadava dovodili. Nek bude ovo njihova sezona.

Listes je dosao iz Cara, ima 18 godina i verujem da je ucio fudbal ili kod njih ili u nekoj drugoj nasoj skoli. Malo su sture informacije kada je on u pitanju.

Znamo da se najvise dopao Rasti od novajlija a da je sportski rekao za njega da je neverovatno brz.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Него, јел почела акција око сезонских, да ли се неко упустио у ту авантуру и може ли са нама да подели овде каква је процедура?

Evo ja sam bio danas. Svakog radnog dana od 09 do 14h mozes da odes u sekretarijat, koji se nalazi kod loze.Tamo das neki identifikacioni dokument, popune ti uplatnicu da uplatis u neku banku ili postu, i upisu te tamo kod njih u evidenciju. Sezonska ce biti gotova oko 18.og, bar su tako rekli. Ja sam bio upisan pod rednim brojem 70, tako da bih reko da slabo ide za sad Edited by Jedan je Real
Link to comment

Evo ja sam bio danas. Svakog radnog dana od 09 do 14h mozes da odes u sekretarijat, koji se nalazi kod loze.Tamo das neki identifikacioni dokument, popune ti uplatnicu da uplatis u neku banku ili postu, i upisu te tamo kod njih u evidenciju. Sezonska ce biti gotova oko 18.og, bar su tako rekli. Ja sam bio upisan pod rednim brojem 70, tako da bih reko da slabo ide za sad

 

Хвала на информацији, баш се малопре мислим како ме нико не шљиви  :thumbsup:

 

Што се тиче продаје сезонских сваке године је слабо и увек се људи буне како им је скупо, а мрзи их да израчунају да тако штеде 40-50% новца у односу на куповину појединачних улазница  :isuse:

Link to comment

Listes je dosao iz Cara, ima 18 godina i verujem da je ucio fudbal ili kod njih ili u nekoj drugoj nasoj skoli. Malo su sture informacije kada je on u pitanju.

Znamo da se najvise dopao Rasti od novajlija a da je sportski rekao za njega da je neverovatno brz.

Marko Listeš rođen u Nišu, igra u veznom redu, igra na krilu najčešće, ali ga sada Rastavac koristi kao centralnog veznog. Prošao Željinu školu, igrao u Nacionalu, a u Caru igrao prošle godine, sada je tu i postoje velike šanse da će se izboriti za ugovor sa klubom. 

 

Apropo onog pitanja da se uradi intervju live sa Rastavcem, da Vas obavestim, biće sutra nakon večernjeg treninga, pre večere, negde oko 19 i 30 časova. A pošto znam da su ljudi sa ovog foruma velike Meraklije, ali da neki ne koriste Fejsbuk, takođe Vas pozivam da ukoliko ne možete preko Fejsbuka da postavite pitanja šefu struke, to učinite i ovde, a zavisno od količine pitanja, potrudićemo se da na većinu odgovori. 

Link to comment

   -   Да ли господин Раставац види некога од својих сарадника као озбиљног кандидата да га наследи на клупи Радничког или можда мисли да би неко друго тренерско име могло да настави све што је он покренуо у нашем клубу? Моје питање јесте преурањено али мора се размишљати на време и да се сви потруде да останемо на овом позитивном путу и када Раставац напусти клуб, што је на нашу жалост неминовно.

 

   -   Да ли господин Раставац има некаквог утицаја на рад са млађим категоријама Радничког, и ако има, да ли ту види неки помак или планира неке кораке који би и млађе категорије погурали у правом смеру.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...