Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Како нас лепо зајебавају, ред лоших вести, па ред добрих, па ред лоших...  :puke:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Како нас лепо зајебавају, ред лоших вести, па ред добрих, па ред лоших...  :puke:

Bitno da su poslednje dobre :D

Link to comment

Novinarsko pero je zamrlo? Pise li nesto taj "recezent" iz narodne i jos neko?

 

Taman nas navikose na nekoliko vesti dnevno i trt

Link to comment

А де су нам ти "несврстани" који су најављивани да ће се појавити подно Копаоника?

Link to comment

А де су нам ти "несврстани" који су најављивани да ће се појавити подно Копаоника?

 

Pa onaj nas sto je tamo da ih ubira ko banane izgleda pogresno procenio ...

Link to comment

Очекујем да ускоро решимо и питање Мркићевог одласка. То би био трећи трансфер овог лета

http://fkradnickinis.rs/tomic-otisao-u-cukaricki/

 

Мени се чини да ово значи да ми сигурно остајемо и без Мркића, што значи да нам треба бар још један шпиц до краја прелазног рока.

Link to comment

Pa ako Mrka vredi 120 000, pola od toga je 2X60 000.  Kamionche Niskog je okvirno nekih 20 000, znachi 50 000 moja procena. :s_d:

Mislim, nismo valjda bas tolko ludi da ga damo za manje pare ako smo vec nenormalno ludi da ga damo za 50 000.

 

Dali_man = Rene Dekart ;)

 

 

 

Марко Томић (24) није више фудбалер Радничког. Нишки клуб прихватио је понуду Чукаричког и данас је трансфер и званично договорен. У име клуба преговарао је директор Марко Јовановић, а посао је комплетиран данас, након што су председници два клуба Радан Илић и Драган Обрадовић договорили обештећење у износу од 50.000 евра. Стасити универзалац већ је напустио припреме Радничког на Копаонику и на путу је за Београд.                                                                     http://fkradnickinis.rs/tomic-otisao-u-cukaricki/

:0.6:

Link to comment

 

 

Tomićev ugovor važio je do 2018. godine, ali je u njemu postojala klauzula da ovog leta može da pregovara o povećanju plate ili odlasku u neki drugi klub.

Koja klauzula, sta reci...  :fantom: Nego da smo zivi i zdravi pa da zavrsimo ti stranci sto idu na kilo...

Link to comment

Ако већ и постоји таква клаузула онда се договори колико процената може да буде то повећање плате. Али што каже колега изнад, то је сад готово и надам се да је дошло време прављења паметнијих уговора. Колико сам пратио само је Цаки на годину дана, сви остали су потписали на 2 године а Павков на 3...?

Link to comment

Колико сам пратио само је Цаки на годину дана, сви остали су потписали на 2 године а Павков на 3...?

И Цаки је на две. 

 

Не разумем шта су се залуфали да продају и Мркића, кад дечко жели да остане бар још годину... Мислим, капирам, треба нам кинта и то, ал' дај пусти човека да игра за свој клуб...

Link to comment

Nego vreme je prodaje pretplatnih karata, a racunao sam nesto u grubim crtama pred proslu sezonu pa da podelim ovde... Bese Arsenalova tribina iza gola oko 1000 evra (valjda najskuplji stadion u Europi), Bajernova oko 100 evra, a nas jug nesto vise od 10 evra :-D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...