Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Дечко вероватно хоће већу плату од онога што му клуб нуди. Апсолутно нам је потребан и код нас може да игра пуну минутажу, а у Чуки поред Бојића и Регана... нисам сигуран, али ако је незадовољан, боље нека иде. Важи за сваког играча. Џаба све ако је фудбалер незадовољан, нема ту ни игре ни труда...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Можда је била грешка што сам уопште одлазио. Таман сам се усталио, играо добро и онда отишао… Али, верујем да ћу сада надокнадити пропуштено. Оно што сам видео у првом полувремену меча са Новим Пазаром заиста обећава. Познајем ове старије саиграче, екипа је веома добра и дисциплинована, препознаје се и тренеров рад – пун је добрих утисака повратник у табор Нишлија.

http://fkradnickinis.rs/popara-se-vratio-na-mesto-uspeha/

Link to comment

Дечко вероватно хоће већу плату од онога што му клуб нуди. Апсолутно нам је потребан и код нас може да игра пуну минутажу, а у Чуки поред Бојића и Регана... нисам сигуран, али ако је незадовољан, боље нека иде. Важи за сваког играча. Џаба све ако је фудбалер незадовољан, нема ту ни игре ни труда...

Ма нормално, не треба држати играча који није задовољан (неће да игра пуним гасом). Мени само није јасна његова логика, зар није боље да одиграш целу сезону у првом тиму као један од најбитнијих играча и тако себи добрано подигнеш цену за следећи прелазни рок него да сад одеш у клуб због веће плате са великим питањем како ћеш се тамо уклопити и колико ћеш играти...?

 

У сваком случају, све најбоље и пуно среће.

Link to comment

Сада у тиму имамо најбољег асистента Српске лиге Исток из сезоне 14/15 и најбољег стрелца Српске лиге Војводина из исте сезоне.

Link to comment

Pitam se da li smo pikirali nekog za mesto zadnjeg veznog u medjuvremenu jer se znalo da ce Tomke verovatno da nas napusti, ili ce da igramo sa ovu nasu decu ???

Link to comment

Pitam se da li smo pikirali nekog za mesto zadnjeg veznog u medjuvremenu jer se znalo da ce Tomke verovatno da nas napusti, ili ce da igramo sa ovu nasu decu ???

Ja bih dao sansu Krsticu,Totiju i Aleksi J da se izbore za to mesto

Link to comment

Сада у тиму имамо најбољег асистента Српске лиге Исток из сезоне 14/15 и најбољег стрелца Српске лиге Војводина из исте сезоне.

 

'Ајде нека то сада понове у СЛ у сезони 2016/2017  :s_d:

Link to comment

Pa ako Mrka vredi 120 000, pola od toga je 2X60 000.  Kamionche Niskog je okvirno nekih 20 000, znachi 50 000 moja procena. :s_d:

Mislim, nismo valjda bas tolko ludi da ga damo za manje pare ako smo vec nenormalno ludi da ga damo za 50 000.

klub će inkasirati 50.000 evra.

Ала га рачунаш свака част.  :s_d:

 

Očekujem da do kraja prelaznog roka realizujemo još jedan transfer. Ilić je otkrio da i dalje postoji interesovanje za Marka Mrkića, kao i za MilošaPetrovića koji je interesantan nekim ukrajinskim klubovima.

http://www.juznevesti.com/Sport/Dva-nova-lica-i-jedan-odlazak-iz-Radnickog.sr.html

 

Ако се не варам, Томић је 5. играч из првих 11 од прошле сезоне који је отишао из Радничког. Рецимо да продамо још једног из првих 11, коју смо ми окосницу тима задржали? Сем одбране...

Link to comment

Ала га рачунаш свака част.  :s_d:

 

http://www.juznevesti.com/Sport/Dva-nova-lica-i-jedan-odlazak-iz-Radnickog.sr.html

 

Ако се не варам, Томић је 5. играч из првих 11 од прошле сезоне који је отишао из Радничког. Рецимо да продамо још једног из првих 11, коју смо ми окосницу тима задржали? Сем одбране...

Aca golman, Laka, Tomke, Djuricko, Brzi, Guma, Baloteli, pa i Djole koji deluje kao lik za dizanje atmosfere samo doduse... Vise od pola prvog tima je otislo. Aj sto je otislo, nego sto vecinom u konkurentske klubove. Ovamo svima puna usta Nisa, Radnickog, Meraklija, a onda na prvu sansu tutanj. Ne sumnjam da je i do ljudi u i oko kluba... Videcemo sta i kako ce biti na dalje, ali mislim da bi morali da angazujemo bar jos 2-3 ozbiljnija igraca ako su nam ciljevi ko sto kazu da jesu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...