Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

ah..da...možeš da preneseš da je novinarski pull pojačan sa Zoranom Petkovićem iz Narodnih i da je on kreator većine izveštaja sa Kopaonika...Sanja ide u ponedeljak i biće na licu mesta i još više izveštaja

 

He says

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Занимљива ми фотографија, зато качим текст...

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/zvezdin-vezista-nastavlja-u-radnickom-267080.html

 

 

Zvezdin vezista nastavlja u Radničkom
  • Autor: Mihajlo Vidojević

  • 26. jun 2016.

  • 10:45

  • Izvor: Sportske.net

6 Komentara
  • facebook.png
  • twitter.png
  • google-plus.png
  • rss.png
Jedan od najiskusnijih pojedinaca u redovima fudbalskog kluba Crvena zvezda karijeru će nastaviti u niškom Radničkom koji će iskoristiti činjenicu da mu na kraju juna ističe ugovor.
stojanovic640409406020150324173403.jpg
Foto: Beta/SašaĐorđević/Ds
 
Link to comment

Pa i nisam bas siguran za ovog Bevaba, nadjoh da je za Rudar Velenje 2015 potpisao na 3 godine, a vec sad je slobodan igrac, a uz to za godinu dana sakupio ceo jedan nastup po transfermarketu u slovenackoj prvoj ligi...

Link to comment

Ako je pozicija stopera najdeficitarnija, znaci da Zile ne zadovoljava Rastine potrebe ili idemo u sledecu sezonu sa duplim pozicijama ... ?

Link to comment

Moze li neko da mi objasni da li je ovo realno i moguce ???

Zlicica trazi PSV i spreman da plati sa svim bonusima 2,2mil. evra plus da ostane u Vojvodini jos neko vreme...

Decko odigrao prosle sezone samo tri utakmice i postigao gol. Na transferu vredi 150 hiljada ojra sto naravno nista ne znaci.

Ne znam ko je ovde lud, dal PSV dali mi ili ovaj novinar ??? :mellow:

 

http://www.butasport.rs/fudbal/ponuda-koja-se-ne-odbija-zlicic-odlazi-u-psv/

 

Da ne pricam sto bi ga verovatno dali i za tri, cetiri puta manju cifru !!!

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Moze li neko da mi objasni da li je ovo realno i moguce ???

Zlicica trazi PSV i spreman da plati sa svim bonusima 2,2mil. evra plus da ostane u Vojvodini jos neko vreme...

Decko odigrao prosle sezone samo tri utakmice i postigao gol. Na transferu vredi 150 hiljada ojra sto naravno nista ne znaci.

Ne znam ko je ovde lud, dal PSV dali mi ili ovaj novinar ??? :mellow:

 

http://www.butasport.rs/fudbal/ponuda-koja-se-ne-odbija-zlicic-odlazi-u-psv/

 

Da ne pricam sto bi ga verovatno dali i za tri, cetiri puta manju cifru !!!

Brt moras da shvatis da transvermarket nije relevantna postavka (trzista i cena) ,vec daje objektivne procene u ceni koje nisu realne ili su priblizne realnom.

Taj sajt ne vode ljudi iz nacionalnih saveza,FIFA,UEFA,klubovi

..zato nije relevantan u tom snislu.

 

Kako je nastasic otisao za 2,5mil u Fiorentinu ?

Moze brt sve.

 

Drugo norate shvatiti da Vosa i Ofk su sa drugim klubovima nebo i zemlja.

Oni uz kontinuitet prodaje "kvalitetnih" mladih igraca,imaju tradiciju jesu ili bili su uvek medju 5 na tabeli.

Spartak Plavsica ni da se svi iz UO skinu goli i trce po terenu nmg bi da prodaju za milion evra,lao sto OFK redovno radi sa svojim mladim igracima {Gajic,Antonov,Drazic,Pavlovski,Zdjelar,Cavric itd)

Link to comment

Brt moras da shvatis da transvermarket nije relevantna postavka (trzista i cena) ,vec daje objektivne procene u ceni koje nisu realne ili su priblizne realnom.

Taj sajt ne vode ljudi iz nacionalnih saveza,FIFA,UEFA,klubovi

..zato nije relevantan u tom snislu.

 

Kako je nastasic otisao za 2,5mil u Fiorentinu ?

Moze brt sve.

 

Drugo norate shvatiti da Vosa i Ofk su sa drugim klubovima nebo i zemlja.

Oni uz kontinuitet prodaje "kvalitetnih" mladih igraca,imaju tradiciju jesu ili bili su uvek medju 5 na tabeli.

Spartak Plavsica ni da se svi iz UO skinu goli i trce po terenu nmg bi da prodaju za milion evra,lao sto OFK redovno radi sa svojim mladim igracima {Gajic,Antonov,Drazic,Pavlovski,Zdjelar,Cavric itd)

 

Brt moras da shvatis da transvermarket nije relevantna postavka (trzista i cena) ,vec daje objektivne procene u ceni koje nisu realne ili su priblizne realnom.

Taj sajt ne vode ljudi iz nacionalnih saveza,FIFA,UEFA,klubovi

..zato nije relevantan u tom snislu.

 

Kako je nastasic otisao za 2,5mil u Fiorentinu ?

Moze brt sve.

 

Drugo norate shvatiti da Vosa i Ofk su sa drugim klubovima nebo i zemlja.

Oni uz kontinuitet prodaje "kvalitetnih" mladih igraca,imaju tradiciju jesu ili bili su uvek medju 5 na tabeli.

Spartak Plavsica ni da se svi iz UO skinu goli i trce po terenu nmg bi da prodaju za milion evra,lao sto OFK redovno radi sa svojim mladim igracima {Gajic,Antonov,Drazic,Pavlovski,Zdjelar,Cavric itd)

Sta ti nije jasno u recenici: "Na transferu vredi 150 hiljada ojra sto naravno nista ne znaci." ???

Naveo sam kao neki dodatni podatak uz konstataciju da to nista ne znaci...

 

Drugo sto moramo da shvatimo a ne shvatamo da su Vosa i OFK nebo i zemlja u odnosu na nas. Takodje izgleda da moramo da shvatimo a ne shvatamo zasto klubu koji se trenutno nalazi u velikim finansijskim problemima dobija ponudu od 2,2 mil. eura a prihvatio bi za mnogo manje ??? 

 

Izgleda ja nista ne shvatam pa sam postavio pitanje gde je logika a ti mnogo shvatas pa mi objasnjavas da je to tradicija... Tradicija koja je iznad zdravog razuma...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...