Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Vosa je skoro zavrsila posao sa Radakovicem iz Italije koji je trebao da donese kvalitet u odbrani ali je Lalat to stopirao i kao prvog pika istakao Crnomarkovica.

Obzirom da je trenutno Vosa u ozbiljnijim finansijskim problemima ne verujem da su mogli mnogo veliku platu da mu ponude ali sa druge strane mogli su ucesce u Evropi.

Mi to ne mozemo ali mozda bi mogli da uskladimo ambicije.

http://www.transfermarkt.com/uros-radakovic/profil/spieler/169511

 

Takodje Stepanov je odlican igrac a u Vojvodini ga nece jer kada nisu primali plate bio u neku ruku predvodnik pa zbog toga a i Lalat cim je dosao najavio da za njega nema mesta.

Igrac sa takvim iskustvom i takvog kova je daleko bolji igrac od ove nase lige pa mozda mozemo da razmisljamo u tom pravcu. Ne mozemo da ga prodamo ali i ne treba jer napadaci su mnogo skuplji :D

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

U pauzi nas general gleda snimljene treninge, secka i planira sledeci trening...  :isuse:

Veceg radoholicara nesmo imali !!! :D

.......................................................................................................................................

Upitali smo trenera šta radi u vreme obaveznog odmora… Očekivali smo odgovor tipa čita se knjiga ili se gleda tv… Zaboga, Evropsko je u toku. Međutim:

  • Vidi, mi snimamo svaki trening i u pauzama „seckamo“ snimke, gledamo i pravimo planove za naredni trening. Dakle, nema baš vremena za bilo šta drugo, mimo fudbala…

E zato je Rastavac, između ostalog, to što jeste.

Link to comment

Jos jedna potvrda da se u Srbiji fudbal igra zbog blizanaca.  Ove sezone im cunulo da se prenatrpaju sa strancima pa promenili pravila.

Kad im dojade stranci ce da vrate na staro a sto su u medjuvremenu drugi klubovi potrosili novac na strance i sto ce direktno tom odlukom da uticu na gubitke to nema veze, jer stranci ce da zauzimaju mesta nasoj deci.

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/ukida-se-model-4-2-superliga-sa-sest-cistih-stranaca/139809

Link to comment

Vosa je skoro zavrsila posao sa Radakovicem iz Italije koji je trebao da donese kvalitet u odbrani ali je Lalat to stopirao i kao prvog pika istakao Crnomarkovica.

Obzirom da je trenutno Vosa u ozbiljnijim finansijskim problemima ne verujem da su mogli mnogo veliku platu da mu ponude ali sa druge strane mogli su ucesce u Evropi.

Mi to ne mozemo ali mozda bi mogli da uskladimo ambicije.

http://www.transfermarkt.com/uros-radakovic/profil/spieler/169511

 

Takodje Stepanov je odlican igrac a u Vojvodini ga nece jer kada nisu primali plate bio u neku ruku predvodnik pa zbog toga a i Lalat cim je dosao najavio da za njega nema mesta.

Igrac sa takvim iskustvom i takvog kova je daleko bolji igrac od ove nase lige pa mozda mozemo da razmisljamo u tom pravcu. Ne mozemo da ga prodamo ali i ne treba jer napadaci su mnogo skuplji :D

Ja sam bio prozvan tj dali ste mi epitet ludaka za transvere,a sta vi trebalo za tebe da kazu xaxaxa

 

Stepanov je odlican,ali nije on ugrozen sad pa da dolazi u Nis.

Covek je zaradio milione.

Znam da je rekao da ce u SL igrati samo u Vosi

Link to comment

Ja sam bio prozvan tj dali ste mi epitet ludaka za transvere,a sta vi trebalo za tebe da kazu xaxaxa

 

Stepanov je odlican,ali nije on ugrozen sad pa da dolazi u Nis.

Covek je zaradio milione.

Znam da je rekao da ce u SL igrati samo u Vosi

Ja sam rekao zbog cega mislim da mozemo da ih privolimo.

Ovaj koliko god da voli Vosu kada ga tretiraju kako ga tretiraju mozda i promeni misljenje. Evo ih u poslednje vreme svi obozavaoci Vose i bivsi kapiteni nose majice ili dresove CZ.

Radakovic je zvucno ime za nase pojmove i nikada ga ovde ne bih lepio da ga Vose nije skoro pa dovela. Prica se da Vosa ima ogranicen budzet do 2000e.

Mozda bi njemu dali vise ali ne verujem da mogu mnogo da se otvore. Kazu da nisu prosle sezone primali po par meseci platu.

Ima ugovor jos godinu dana ali ocigledno iz nekih razloga zeli i moze da ode bez obestecenja jer ako bi bilo price o bilo kakvom obestecenju ne verujem da bi Vosa to mogla da isprati jer bi bilo bar 200-300.000e.

Sad ih i razumem sto su nam otimali igrace i nudili 20 - 30-000e.

Ti si postavljao uglavnom igrace sa cvrstim ugovorima za koje treba da platimo transfer.

Ili mnogo niske :P

Link to comment

Legenda razbija sa ovi izvestaji... Nikad bolje ispracene pripreme  :ziga:

 

 

Sam Gospod nam ga posla :ziga: :ziga: :ziga:

Nikad bolje propracene pripreme i odmah deluje ozbiljnije .......

Voleo bi da dodje i demantuje me, al nesam bas siguran da su ovo njegovi izvestaji  ;) . Mislim da nije on na licime mesta.

Link to comment

Voleo bi da dodje i demantuje me, al nesam bas siguran da su ovo njegovi izvestaji  ;) . Mislim da nije on na licime mesta.

Nema veze ali kao da on radi :ziga: :ziga: :ziga:

Link to comment

Ne znam samo da li ce da nam se javne nekad ??? 

 

Da nas casti sa neku slicku sa pivo ???

 

Da mahne na stari drugari ???

Link to comment

Legenda razbija sa ovi izvestaji... Nikad bolje ispracene pripreme :ziga:

http://fkradnickinis.rs/rodjendan-grmljavina-i-vimbldon-na-kopaoniku/

 

Edit, ups sad vidim da je Rumpel vec postavio ranije...

Mislim da gospodjica Sanja Mirkovic i izvesni Aleksandar V.Ilic drze na rukama novinarski deo kluba,sto na terenu,sto na samom Cairu,a da ostali sede pored kompa....tako mi se bar cini izdaleka.I mislim da zasluge idu k njima
Link to comment

Попара у понедељак. Текст новинара Зорана Петковића, који је током јучерашњег дана изашао на сајту, данас је изашао у ''Народним'' тако да капирам да је он одговоран и за остале текстове.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...