Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Veliki je talenat i to je nesumnjivo,ali decko mora da shvati da vise nije u omladincima i da mora da smiri ludu glavu.

Znam da je pre visio po Bg splavovima.

 

Trebali bi da bacimo oko isto na jos jednog Leskovcanina iz Zvezde.

Prezime mu je Cvetkovic mislim da se zove Stefan. 97 ili 98 god .

Najbolji igrac i najbolji strelac Cz u omladincima.

Brz kao metak ima tehniku.

Sto je vazno za nas,a suludo za Grofa da nece da mu pruzi priliku.

Bilo bi dobro da vratimo nase dete Nisliju (iz Novo Selo) Filipa Stankovica 97 god iz CZ pricao sam o njemu.

 

Zao mi je sto nemamo interesovanje prema Nisliji Urosu Nikolicu.

Link to comment

Veliki je talenat i to je nesumnjivo,ali decko mora da shvati da vise nije u omladincima i da mora da smiri ludu glavu.

Znam da je pre visio po Bg splavovima.

Ja se uzdam u pedagoske mere Humca i Radosa  :fantom:

Link to comment

Neuporedivo veci potencijal od Djurickovica. Poslacemo vam ziro racun da uplatite deset miliona evra.

 

Gadna ti ta rakija, katamarane, davi

Link to comment

Neuporedivo veci potencijal od Djurickovica. Poslacemo vam ziro racun da uplatite deset miliona evra.

Po ovim snimcima, veci talenat i od prezimenjaka Andrije.

 

Ce vam gi vrnemo kad gi obrnemo  :P

Link to comment

 

36 valjda

 

Koliko se secam i na proslim letnjim pripremama se nametao pa nestao i posle na pozajmicama nista nije odigrao.

Edited by katamaran
Link to comment

Mislim da onaj splav kod tvrdjavu uprilicuju bas za Dulenceta, nadam se da ce ga zavrsiti koliko pripreme da se zavrse

Link to comment

Rumpelstiltskin... Ajkovic ce mu srediti svaki vikend separe u njegov klub.xaxaza

Deli man,... Ima veliki potencijal.. Igrac tipa Dejan Drazic..malo pribliznije da ga opisem.

 

Nerece mi niko ko je ovaj iz Cara 98 god ????

 

Al cemo da se oparimo za godinu-godinu ipo kad prodamo ovu decurliju...

Link to comment

Mislio sam na omladinski pogon dosta crpu sa nasih prostora ako ne i najvise u tom smislu...dal ne moz u dvo milionskom gradu ne mog nadju 11 igraca nego pola mora bude sa jug?

Link to comment

Imamo li neku saradnju sa Pirocancima ??? Ako nemamo trebali bi da imamo.

Svi koji otpadnu a koji mogu po proceni da igraju prvu ligu i budu od neke pomoci Pirotu da se proslede na pozajmicu a ne u drugu ligu...

Ne znam za Brankovica malo mi je nekonkretan i spor ali pored njega ako dodju Mordatenko i Zivkovic mozda nece biti mesta verujem za Nikolu Petkovica pa Mrscevic, M. Mitrovic koje nismo ni poveli na pripreme, mozda Toti itd...

Bilo bi lepo da razigravamo igrace u prvu ligu a ne drugu jer je razlika nebo-zemlja...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...