Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Od talenata koji su dosli sa strane,taj epitet "talenta" ce opravdati L.Mitrovic (o kome sam u par navrata pisao u superlativu) i Aleksa Jovanovic.

 

Dok ce po meni Apostol i Krstic biti prosecni Superligaski igraci.

 

Mrkin naslednik Lazar Mitrovic definitivno.

 

Znam da ga je Radan mng hvalio kao i SD Jovanovic

Link to comment

Od talenata koji su dosli sa strane,taj epitet "talenta" ce opravdati L.Mitrovic (o kome sam u par navrata pisao u superlativu) i Aleksa Jovanovic.

 

Dok ce po meni Apostol i Krstic biti prosecni Superligaski igraci.

 

Mrkin naslednik Lazar Mitrovic definitivno.

 

Znam da ga je Radan mng hvalio kao i SD Jovanovic

Polako s prognoze...

Link to comment

Gledam svetsko prvenstvo pa si razmisljam o moj klub. Pade mi na pamet A. Jovanovic. Samo je jednu sezonu pokazao sta ume i toliko. Ne znam da li su ga procitali sa ono njegovo lomljenje sa desnom nogom ili se on stvarno mnogo potrosi ali da bi bili medju prva cetiri fali nam i on u napadu. Nadam se da ce Rasta malo da ga usmeri i da mu nadje zicku pa da pocne da asistira i daje golove...

Link to comment

Gledam svetsko prvenstvo pa si razmisljam o moj klub. Pade mi na pamet A. Jovanovic. Samo je jednu sezonu pokazao sta ume i toliko. Ne znam da li su ga procitali sa ono njegovo lomljenje sa desnom nogom ili se on stvarno mnogo potrosi ali da bi bili medju prva cetiri fali nam i on u napadu. Nadam se da ce Rasta malo da ga usmeri i da mu nadje zicku pa da pocne da asistira i daje golove...

U sezoni 2012/13 je Aca bio pravi. Od dolaska Bekija nije vise toliko ofanzivan. A mnogo fali...

Link to comment

U sezoni 2012/13 je Aca bio pravi. Od dolaska Bekija nije vise toliko ofanzivan. A mnogo fali...

Kako bese jel kod A. Ilica igrao ??? Meni se cini bas pocetak 2013/14 kod cika Bekija krenuo ili je mozda tada poceo da zavrsava uspesni niz ??? Tada je dva puta na isti fazon fintirao i sa levog coska pogadjao u levi golmanov ugao. Medjutim upravu si ti, sad se prisecam, to mu je bio poslednji trzaj jer je cika Beki skoro pa uspeo sve da umrtvi i sve sto je duze trenirao ekipu oni sve gori. Sezonu pre toga je dao na Marakani dva gola i bio je bas prodoran.

Tada je pored sebe ako se dobro secam imao Cakija ??? Bio tu i Pejca, Kolarevic, onaj Hrvat, Milan Jovanovic...

 

Tada mi je Nikola Lukic bio jako interesantan igrac i mislio sam da ce da bude nesto od njega http://www.transfermarkt.com/nikola-lukic/profil/spieler/138867

Igrao i Randjelovic, Cicmil, Zivkovic, B. Djordjevic koji bi nam mnogo znacio da je ostao u timu i mislim da mu je velika greska sto je otiso u pecalbu u Ameriku.

Od mladih nije bilo ni u najavi bio je tu Raul sa 22god. i Strahinja sa 20god. od onih koji su nesto igrali. Bio i Ostojic sa 20 god. ali se ne secam da se nesto naigrao, takodje Cicmil imao 21god. ali i on nesto nije igrao...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Beki je doneo tu taktiku odbrambenu a cika Stepi ga je (Acu) posle gurnuo jos vise u stranu i tad je bio odsecen. Aca Ilic je imao napadacku igru al jbga bez odbrane. Veliko je razocaranje kad primis 5 komada u gostima bezveze. Videcemo sta ce Rasta da forsira, u plejofu je krenuo sa nekom taktikom gde ili gubimo ili dobijamo, sto i nije tako lose, jer nereseno donosi samo 1 bod koji ne znaci puno... Mada opet kad pogledas mi jako tesko primamo k znanju poraze  :ss1: Neki poslednji napadacki trzaj mu je bio sjajan gol protiv Slobode na Cairu 2013. u jesen kod cika Bekija. Inace ta ekipa Ace Ilica je bila extra gledano napadacki i to je fudbal kakav bih voleo da gledam, al uz jacu odbranu...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Beki je doneo tu taktiku odbrambenu a cika Stepi ga je (Acu) posle gurnuo jos vise u stranu i tad je bio odsecen. Aca Ilic je imao napadacku igru al jbga bez odbrane. Veliko je razocaranje kad primis 5 komada u gostima bezveze. Videcemo sta ce Rasta da forsira, u plejofu je krenuo sa nekom taktikom gde ili gubimo ili dobijamo, sto i nije tako lose, jer nereseno donosi samo 1 bod koji ne znaci puno... Mada opet kad pogledas mi jako tesko primamo k znanju poraze  :ss1: Neki poslednji napadacki trzaj mu je bio sjajan gol protiv Slobode na Cairu 2013. u jesen kod cika Bekija. Inace ta ekipa Ace Ilica je bila extra gledano napadacki i to je fudbal kakav bi voleo da gledam, al uz jacu odbranu...

Zadnji trzaj posle tog trzaja je gol protiv Zvezde a i ona asistencija Mrkicu protiv Lucanske Mladosti...

To sto uradi na deset utakmica treba da uradi na svakoj drugoj.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Zadnji trzaj posle tog trzaja je gol protiv Zvezde a i ona asistencija Mrkicu protiv Lucanske Mladosti...

Al nedovoljno, slozices se...  ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...