Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Moderacija je na GO, i postuje sa TT, pa ne može sve da se uradi usled nedostatka u alatu... :(

Ako sam te lepo razumeo, nije problem da se pinuje tema ali kada se vratite sa GO i skinete sa TT ???

Link to comment

Pauljevicev tim ispao u drugu ligu. U slucaju prodaje Raula mozda moze da se razmislja i u ovom smeru. Ima ugovor do 2018este ali verovatno zbog ispadanja da moze da uzme ispisnicu. Nije potkovan kao Raul ali brzinom mnoge stvari nadoknadjuje. Po meni bi on bio prava zamena i sa njim bi dobili dodatni kvalitet. Pola ekipe zna tako da i uklapanje nece biti problem.

Link to comment

Matrix izasle Narodne, lepi....

 

Pavkov iz Vojvodine na probi...

Odustali od Kirgistanca Kuzbajeva, sporiji od onoga sto se trazi...

Rasta kaze za Mordatenka da je dobar i da obecava...

Popara najkasnije u petak...

 

Ukratko to je to...

Protiv Backe svi dobijaju 45min... :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ako je taj Mordatenko onaj koji je nosio dres s brojem cini mi se 28, protiv Napretka u prvom poluvremenu, stvarno ima potencijala  :)

Link to comment

Pauljevicev tim ispao u drugu ligu. U slucaju prodaje Raula mozda moze da se razmislja i u ovom smeru. Ima ugovor do 2018este ali verovatno zbog ispadanja da moze da uzme ispisnicu. Nije potkovan kao Raul ali brzinom mnoge stvari nadoknadjuje. Po meni bi on bio prava zamena i sa njim bi dobili dodatni kvalitet. Pola ekipe zna tako da i uklapanje nece biti problem.

 

Ne znam Mare, ispadao je u odbrani bas mnogo. Nek ide on u Ukrajinu mesto Raula :)

Link to comment

Ma uzećemo i mi njima nekoga, koliko sutra ;)

Poceli da me slusaju ovi iz kluba, jos pre 15ak dana sam kukao za Pavkovim kad sam video da je slobodan, moze tu lepa prica da se napravi....

 

 

Ako je taj Mordatenko onaj koji je nosio dres s brojem cini mi se 28, protiv Napretka u prvom poluvremenu, stvarno ima potencijala  :)

Jeste, 28 ica, i meni se bas dopao onako na prvu.

 

 

 

Lepe vesti od jutros, tu spada i ona da su Kirgiza poslali kuci da uci skolu:), ipak nam za to osetljivo mesto u timu treba ozbiljniji igrac..

Link to comment

Нисам уопште пратио Павкова тако да немам представу о каквом се играчу ради. Можете ли, ви који сте упућенији, да дате неко мишљење и неке његове карактеристике, шта можемо да очекујемо од њега...?

 

Мало ме плаши то што је он испао из Војводине а Ашћерић остао, колико је онда добар...  :cry:

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Нисам уопште пратио Павкова тако да немам представу о каквом се играчу ради. Можете ли, ви који сте упућенији, да дате неко мишљење и неке његове карактеристике, шта можемо да очекујемо од њега...?

 

Мало ме плаши то што је он испао из Војводине а Ашћерић остао, колико је онда добар...  :cry:

 

Mislim da je Dali ekvivalent za procenu kad je Rocko u pitanje

 

Edit:

Transfermarkt kaze da mi trenutno nemamo tako vrednog igraca kao sto je brat Ascera, kako su ga zvali oni dusebriznici s prasak koji ga sad najvise pljuju

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...