Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Treba dati sansu Gagiju Ilicu. Mada kad krene sa vrteska trenera od strane "uprave" kluba.

Gagi još uvek nema PRO Licencu, ali je imao obećanje da će biti predložen od strane kluba. Jednom je već vodio Radnički, uspešno, uveo ga iz Srpske lige Istok u PLS, ali je "neko" izvadio nekakvog Zlatka(???) Djordjevića (Zemun mladje kategorije,a pre toga C.Zvezda Gnjilane) ....jedna od genijalnih ideja onog predsednika iz SPS-a...pre Teletabisa...valjda takva beše hronologija.

Link to comment

Da, da secam se. Redom su se menjali treneri zbog "bolesti". Koliko sam shvatio lakse se dolazi do pro licence, ukoliko si imao prethodno profesionalnu karijeru, tako valjda mu to nije problem.

Link to comment

Da, da secam se. Redom su se menjali treneri zbog "bolesti". Koliko sam shvatio lakse se dolazi do pro licence, ukoliko si imao prethodno profesionalnu karijeru, tako valjda mu to nije problem.

Pa....nije baš tako. Recimo, jedan Mladen krstajić nije primljen da polaže za PRO Licencu. Drugačija stvar je kad te FK "pošalje"....

Link to comment

Krstajic nije dobio licencu iz nekih drugih razloga, bila je tu neka istorija sukoba sa vodecim ljudima. Ali svakako bez dobre "preporuke" nista.

Link to comment

 ali je "neko" izvadio nekakvog Zlatka(???) Djordjevića (Zemun mladje kategorije,a pre toga C.Zvezda Gnjilane) 

Звонка  :lol:

 

 

Шта каже (лупа)?

Обећао им Нешко пре првог меча плеј офа да их Европа не интересује, закунуо се у три ћерке, и онда их наши нису ни сматрали конкурентом већ само Напредак. Зато су и онолко славили победу у Кш. Каже да Лучани нису ни могли да добију лиценцу за СЛ због блокаде рачуна. У среду у 10 ујутру је та седница ФСС на којој се одлучују о лиценцама, али ФСС даје препоруку а УЕФА треба да је потврди. Прва утакмица је 29. јуна. Свашта нешто је причао, биће на тубету вероватно. СД је добио задатак од председника клуба да доведе шампионски тим за следећу сезону, и мора се доведе проверени тренер који се већ доказао резултатима. Углавном, ће процветамо ускоро сва је прилика.

Link to comment

Звонка  :lol:

 

 

Обећао им Нешко пре првог меча плеј офа да их Европа не интересује, закунуо се у три ћерке, и онда их наши нису ни сматрали конкурентом већ само Напредак. Зато су и онолко славили победу у Кш. Каже да Лучани нису ни могли да добију лиценцу за СЛ због блокаде рачуна. У среду у 10 ујутру је та седница ФСС на којој се одлучују о лиценцама, али ФСС даје препоруку а УЕФА треба да је потврди. Прва утакмица је 29. јуна. Свашта нешто је причао, биће на тубету вероватно. СД је добио задатак од председника клуба да доведе шампионски тим за следећу сезону, и мора се доведе проверени тренер који се већ доказао резултатима. Углавном, ће процветамо ускоро сва је прилика.

 

Кад би Ивица нешто слагао, причао сам ја одмах да је то душа од човека.  :fantom:

Link to comment

Polako, polako, ce turate svi dogodine Ivicu na avat. Ali jedan je Pera pisar iz administrativnog odelenja ...

 

Видим ја да ћеш и "класу" да зарадиш, а неки ће прођемо као Никарагуа  :cry:

Link to comment

Видим ја да ћеш и "класу" да зарадиш, а неки ће прођемо као Никарагуа  :cry:

 

Opet zabusavas na poso ... Treba se mnogo radi da bi se pare preusmerile malko ka naovamo. Zar hoces da nas nosis na dusi  ......

Link to comment

Ја сам вам средио спонзорство од моје фирме, шта 'оћете више, кожу да ми узмете...?  :jerry:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...