Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

To Legendo

 

Vidiš to je zanimljivo, niste nam nikada rekli za koga u stvari navijate

 

Merosina i Legenda su vidim naši, rooster je grobaska vulva. a ostali? Većina verovatno za Piksijem i Rambom, pretpostavljam? :)

Link to comment

To Legendo

 

Vidiš to je zanimljivo, niste nam nikada rekli za koga u stvari navijate

 

Merosina i Legenda su vidim naši, rooster je grobaska vulva. a ostali? Većina verovatno za Piksijem i Rambom, pretpostavljam? :)

Ma jok, "čačni" me malo pa će vidiš :P   

Link to comment

To Legendo

 

Vidiš to je zanimljivo, niste nam nikada rekli za koga u stvari navijate

 

Merosina i Legenda su vidim naši, rooster je grobaska vulva. a ostali? Većina verovatno za Piksijem i Rambom, pretpostavljam? :)

Teško da može da bude vaš navijač kad je juče bio na Partizanovoj euforičnoj šampionskoj proslavi... jedino ako nije agent-spavač. Koliko se sećam, čestitao je Partizanu titulu još dok meč u Nišu nije ni bio završen, dakle naš je.

Mislim da je samo onaj Boki pravi navijač Radničkog, ostali su verovatno osetili da u ovom trenutku nisu dovoljno dobri za Partizan i Zvezdu pa "navijaju" za Radnički dok se ne dokažu i zasluže mesto na Severu/Jugu. Eto, Legenda je uspeo u tom naumu.

Edited by Goranz
Link to comment

Teško da može da bude vaš navijač kad je juče bio na Partizanovoj euforičnoj šampionskoj proslavi... jedino ako nije agent-spavač. Koliko se sećam, čestitao je Partizanu titulu još dok meč u Nišu nije ni bio završen, dakle naš je.

To što sam čestitao posle meča u Nišu je znak da se razumem u to, kako stoje stvari u srBskom fudbalu. Bilo je suludo od vas izgubiti titulu posle pobede u Nišu. Da podvučem zaslužene.Toliko ste uložili u igri na terenu i van njega i uhvatili komšije na spavanju...to se ne ispušta. Ne u srBistanu...

Link to comment

Ја тренутно навијам да Младост има лиценцу, заслужили људи 100%.

Link to comment

Ја тренутно навијам да Младост има лиценцу, заслужили људи 100%.

Ja mislim da bi i Čarapani mogli da dobiju Evropu. jesu izgubili protiv nas, ali u plejofu pokradeni su kao niko. Protiv Lučana, Vojvodine, protiv nas im nije sviran čist penal na 1:0 za nas i nisu se drali mnogo da smo Bugaraši ;)....Ovo što su pokradeni protiv blizanaca i ne računam, sitno je u odnosu na N.Sad i Lučane.

Link to comment

Него, шта би у вези оних спонзора толико најављиваних и оних појачања са којима се у највеће преговара?  :fantom:

Link to comment

Него, шта би у вези оних спонзора толико најављиваних и оних појачања са којима се у највеће преговара?  :fantom:

Oni, kako beše, što su ovi dosadašnji "male mace"......tako li beše ? Pa će bude...ne mož' sve odjednom...prvo Jevropa ;)

Link to comment

Oni, kako beše, što su ovi dosadašnji "male mace"......tako li beše ? Pa će bude...ne mož' sve odjednom...prvo Jevropa ;)

 

Баш ти, занима ме јел постоје планови за следећу сезону...

Link to comment

Ako mogu Treza i Vučela da jedev govanca, ne vidim niti jedan razlog sto i Ivica ne bi zamezio malko .....

 

Ма нека их, само нек ручкају...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...