Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Хвала Милану Раставцу за све што је учинио за Раднички. Слободно могу да кажем да сезонама уназад нисмо имали бољег стратега на клупи. Волео сам да после нас преузме неку од репрезентативних селекција наше земље, али где год да настави даље пуно среће му желим. 

 

Друга сезона за редом да смо 5. на крају првенства. Молио бих да у следећој сезони, ако буде исти концепт у првенству да не ,,гађамо'' 6. место јер ове последње две утакмице су нам баш бљаааа...

Plus 1... Ne sesto mesto, i svaka mu cast i sve najbolje u daljoj karijeri. I steta sto nije bilo na Cairu, pobedom oprostaj.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

'Де сте б'е Нишлије...?  :fantom:

Neki smo tu, proilazimo, gledamo, javljamo se, neki mudrojebimo, a neki....samo posmatraju .... ;)

Link to comment

Јел отварамо нову тему сад кад нам дозволе да играмо "Европу"?  :0.6:

Link to comment

Јел отварамо нову тему сад кад нам дозволе да играмо "Европу"?  :0.6:

Pošto je sednica 24.  temu da otvorimo odma' naredni vikend. Kad Dali dođe iz ćaršiju, i puste ga malo maligani....tad...u 03,00....

 

....samo predlažem.... :)

Link to comment

Jebes volku temu kad nema nista od pentagrami, ne bi ja to vise organizovo, da ne nerviramo Ranga, Asova, Levog, Nikodija i ostalu mnogobrojnu rodbinu ...

Link to comment

Sto se tice ove licence....ja mislim da su Lucanci u nekom sudskom sporu s bivsim igracem...Bese neko grdno pcovanje po stampu na pocetku sezone kolko se secam....Ne znam dal su to resili....

Edited by Boki Nis
Link to comment

Jebes volku temu kad nema nista od pentagrami, ne bi ja to vise organizovo, da ne nerviramo Ranga, Asova, Levog, Nikodija i ostalu mnogobrojnu rodbinu ...

U tom slučaju...da si mi sami organizujemo "srBski pentagram".... ;)

post-1997-0-08731600-1348309810.gif

 

 

image.jpg?imageId=45394&thumb=1

 

Link to comment

Sto se tice ove licence....ja mislim da su Lucanci u nekom sudskom sporu s bivsim igracem...Bese neko grdno pcovanje po stampu na pocetku sezone kolko se secam....Ne znam dal su to resili....

Debeljan se fali po Žurnali da je sve 'otklonjeno' .... bem li ga... :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...