Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Voleo bih da na utakmici sa Zvezdom izadjemo u podmladjenom sastavu,i ivako nemamo sta izgubiti.

 

Zogovic-Dtankovic-Bulat-Zivkovic-Raul-Leka*-Toti*-Arsic-Apostol*-D.Zivkovic*-Mrka*

 

Red bi bio da se mladima da sansa,a i mi navijaci bi to podrzali.

 

Kad nam legnu 200 soma od Pavkova,i posle prodaje Arse i Mrke ,ima da pobesnimo od para :D :P

Link to comment

Da li ste za povratak Brzog,izgleda da se nije snasao u velegrad

Ma kaki brzi be....pucamo na jevropu i titulu  iducu sezonu  ;)

Edited by Boki Nis
Link to comment

Brzi je uvek dobrodosao jer je dobar i kao igrac i kao covek.

Inace ja bih voleo da vidim ovaj sastav:

Zogovic-Hadzikadunic,Zivkovic,Silo,Raul-Noma(zadnji vezni),Apostolovic,Mitrovic,Travancic,D.Zivkovic-Mrkic

Eventualno Caki da krene umesto Totija i Stankovic umesto Hadzikadunica ali da im se pruzi sansa

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sto mladji i takmicarskiji tim, u smislu trcanja, zelje, volje... I da nas ne zamajavaju sa Evropu i titulu, vec tri ipo godine traje to glupiranje, otkad je Beki usred zime rekao Evropa... Daleko je sunce, daj da vidimo neku solidniju igru, da damo nekom 3 gola npr. vise od jedanput u sezoni pa ce bude bolje. Ce dodju ljudi na stadion. Smrdi si decenijama i nikako da se izvetri, tako da...

Link to comment

Šteta za Marjanovića, nažalost se ponovo ispostavilo kao tačno ono da vodeći igrač Radničkog obično ne može da bude ni nosač peškira u Partizanu. Sećam se da se o tome često pričalo pre trideset i kusur godina: puna entuzijazma ali objektivno neuka niška publika nekog igrača kuje u zvezde, njega dovedu u Beograd i tu fudbalski obrazovana publika za tren oka provali da je u pitanju "mačka u džaku".

Link to comment

Pa ono sto se iz aviona vidi jeste da odbrana nije dovoljno kvalitetna. Da na ovaj kvalitet imaju solidnu brzinu bila bi druga prica. Raul je odlican ali vise lezi defanzivnim ekipama kao doduse i kompletna odbrana. Rados je sve tromiji i ne znam da li je do godina ili do nekog zasicenja. Sa njegovom visinom je trebao svake sezone da da makar po pet komada. Zile je dobar, borben ali ne znam da li je za gornji deo tabele. Stankovic ima jos da guli i da smo ove sezone napravili tim za prva tri mesta njega sigurno ne bi bilo u startnoj.

Tomic takodje defanzivac do daske a pritom nije brz i nema neko ubrzanje pa takodje spada u one igrace koji vise leze nekoj odbrambenoj ekipi. Ni u Cuki se verujem nije naigrao bas iz tih razloga. Da deli lopte kao Brzi bila bi to druga prica jer u napad ne bi ni morao da ide...

Sad ako ostaje Rastavac moze da nagadjamo kakvi igraci trebaju, medjutim ko zna da li ce da ostane i ko zna ko ce da dodje. Nadam se da nece neko ko ima totalno drugaciju filozofiju i poglede na fudbal jer smo onda dzaba krecili. To bi bila katastrofa. Meni se svidja trener Vozdovca i rekose da gaje iste stilove a i nisu lose odigrali plejof, nesto nalik Miminom debiju.

Takodje svidja mi se Ivanovic ali cuju se svakakve glasine pa sam malo rezervisan. Inace odlican kadar da nastavi sa omladinskom skolom tamo gde je Mima stao.

Inace po meni bi to trebalo da bude prioritet naseg kluba bez obzira na prva mesta i raznorazna obecanja.

Link to comment

Šteta za Marjanovića, nažalost se ponovo ispostavilo kao tačno ono da vodeći igrač Radničkog obično ne može da bude ni nosač peškira u Partizanu. Sećam se da se o tome često pričalo pre trideset i kusur godina: puna entuzijazma ali objektivno neuka niška publika nekog igrača kuje u zvezde, njega dovedu u Beograd i tu fudbalski obrazovana publika za tren oka provali da je u pitanju "mačka u džaku".

Kao Andrija Živković ;)

Link to comment

Šteta za Marjanovića, nažalost se ponovo ispostavilo kao tačno ono da vodeći igrač Radničkog obično ne može da bude ni nosač peškira u Partizanu. Sećam se da se o tome često pričalo pre trideset i kusur godina: puna entuzijazma ali objektivno neuka niška publika nekog igrača kuje u zvezde, njega dovedu u Beograd i tu fudbalski obrazovana publika za tren oka provali da je u pitanju "mačka u džaku".

Mnogo se dobrih igraca ne snadje u Juventus pa eksplodira u Sevilji i zapali za Real...

Vas problem i problem vaseg najgoreg neprijatelja je u tome sto gomilate igrace i nerezonski "kupujete" sve sto vredi u ligi. Bolje da sedi na klupi nego da vam daje golove a i jeftinije je nego li da placate skupa pojacanja iz inostranstva parama kojih nemate. Ovako oslabite klubove i posle mirna glava...

Inace Marjanovic je u godinama i nije interesantan za prodaju a Kosovic i onaj drugi CGorac su idealni a imaju i odredjeni kvalitet koji se pokazao da je sasvim dovoljan za ovu nasu ocerupanu ligu.

Link to comment

Takodje svidja mi se Ivanovic ali cuju se svakakve glasine pa sam malo rezervisan. Inace odlican kadar da nastavi sa omladinskom skolom tamo gde je Mima stao.

Inace po meni bi to trebalo da bude prioritet naseg kluba bez obzira na prva mesta i raznorazna obecanja.

Koji Ivanović ?

Što se tiče škole, niti koga zanima, niti ko ima želju da se uključi. Interesantne su im, uglavnom, članarine.... 2002.g. nije loše, 2003. odlično-sve ostalo, upitno. S tim da osim Joce Gmitrovića nema "krštenog trenera" tamo...a i neće niko u Radničkom da radi. Do dolaska nove Uprave, bar su plate redovne bile...

Link to comment

Pre nego li krenemo u evropu ja bih kao prioritet stavio sredjivanje trave na stadionu i to ne sminkanje nego komplet podloga i sve u vezi toga sto treba. Da nam standardi budu tereni liga petice.

Posle toga moze da se daju saopstenja kako napadamo Ligu sampiona i ja cu tada ozbiljnije da shvatam i upravu i dragog nam i voljenog...

Link to comment

Mnogo se dobrih igraca ne snadje u Juventus pa eksplodira u Sevilji i zapali za Real...

Vas problem i problem vaseg najgoreg neprijatelja je u tome sto gomilate igrace i nerezonski "kupujete" sve sto vredi u ligi. Bolje da sedi na klupi nego da vam daje golove a i jeftinije je nego li da placate skupa pojacanja iz inostranstva parama kojih nemate. Ovako oslabite klubove i posle mirna glava...

Inace Marjanovic je u godinama i nije interesantan za prodaju a Kosovic i onaj drugi CGorac su idealni a imaju i odredjeni kvalitet koji se pokazao da je sasvim dovoljan za ovu nasu ocerupanu ligu.

Marjanović je meni baš simpatičan igrač, ume fino da proigra i ima dobar šut. Problem je u tome što je njega hteo prethodni trener a ovom se jednostavno "ne uklapa u koncepciju" (ali se tu ne bi snašao ni Serhio Buskets). Ispred špica Leonardo, jedan krilni igrač (Janković ili Mihajlović/Stevanović) i Kosović, Jevtović i Everton. Trio bez naročitog fudbalskog umeća ali umeju da krljaju i vrate loptu golmanu i po trideset puta za poluvreme ako treba pa nek on loptom od 80 metara traži Đurđevića ili Tavambu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...