Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Za mene, na kraju se ispostavilo, prijatan izlet do Nisa i prilika da se jos jednom uverim u gostoprimljivost koja Nislije krasi odvajkada.

 

Kao neko ko se seca 80-tih i davljenja u Nisavi Napolija, Dandija, Grashopera i one cuvene utakmice protiv Hamburgera, zelim Nisu za pocetak Radnicki u Evropi, a zatim, sto da ne, i Radnicki sampiona.

 

Zasluzuje to Nis i juzna Srbija.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ja sam ponosan da sam pred početak utakmice, u drustvu diskutanta Kapetana Dragog, prolazeći ispod južne tribine se mimoišao sa ocem, sinom i ćerom u crno belim dresovima koji su najbezbednije i jako opušteno prošli oko grotla Meraklija.

 

E, drugovi, to znači biti normalan, to je stvar za ponos.

 

:kralj:

Link to comment

Po ovo saopstenje,ja mislim da sudija ipak nije pogresio!? Za namerno udaranje se ne daje zuti,nego crveni il se pravis lud....Tako da svaka cast sudiji...

Kakva komisija ,takve i sudije...

Ovo je istina

Link to comment

Po ovo saopstenje,ja mislim da sudija ipak nije pogresio!?  Za namerno udaranje se ne daje zuti,nego crveni il se pravis lud....Tako da svaka cast sudiji...

Kakva komisija ,takve i sudije...

 

Je l dobro momak koji je udaren? Sa tribine je izgledalo gadno, na tvu se videlo da je klasican pokusaj ubistva u pitanju. Sto bi reko onaj car iz gsb-a, da li ste svesni da mogu da vas iznabadam glavom.

Link to comment

Je l dobro momak koji je udaren? Sa tribine je izgledalo gadno, na tvu se videlo da je klasican pokusaj ubistva u pitanju. Sto bi reko onaj car iz gsb-a, da li ste svesni da mogu da vas iznabadam glavom.

A po tebi prvo treba da padne krv ,pa onda karton....To neka pravila iz Zanzibar.... Bitna je namera,a toga ima...al kao sto rece Mima...dzaba sad....

Link to comment

Ovo je obostrani zuti, obratite paznju na 00:24 kako Bulatovic desnom spoljnom™ rukom lupa Djurdju po glavi....vrlo kvarno i jedva vidljivo. Mozda i crveni za merakliju.

 

Sudijska komisija :lolol:

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Tako je, pre nego sto je Djurdjevicu krenula pena na usta ovaj momak iz Radnickog ga je pomilovao polusamaranjem po glavi jedno dva puta.

 

Ne abolira ga to, zuti ko kuca za Djurdjevica.

Edited by ManicMiner
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...