Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ja lično bi voleo da ukoliko se Rasta otisne u svet, na njegovo mesto pojavi onaj čarapane sto vodio pa ga izjebase u Vojvodinu. I sajka Radonju iz Čuku bi voleo da vidim na Čairu ....

Neki ljudi pričaju da je Simo Krunić sledeći na našoj klupi, a oni hrabriji spominju ime Nenada Milovanovića ;)

Link to comment

Mislim da je realno prenaglio sa ostavkom, posebno što ovi koji figuriraju kao zamene (Kosanović, Bekvalac, Babić itd) nisu na nivou koji je Radničkom neophodan.

PA i nije prenaglio, tako propisi nalažu. Ne može biti selektor i trener u klubu. Protiv Velsa preuzima kormilo reprezentacije od Muslina.

Link to comment

To će malo da pričeka, Marko Nikolić ima ponudu Viktorije Plzen i sasvim lako može da se desi da ga Rastavac zameni.

E pa tako piše na B92.

Link to comment
Po meni, odluka da sada odustane od Radničkog je pravi kukavičluk. Moš misliti, iznervirao se što Radnički nema prave navijače i što nije umeo da dobije gomilu utakmica koje su unapred bile nameštene. Da je hteo, imao je pred sobom celo leto da uvežba taj segment.

Kao što rekoh, prenaglio je. Valjda će se bolje snaći u nekom drugom klubu.

Link to comment

Izmena u 70 minutu je hajlajt malopređasnog remek dela, ovog nezaboravnog i nadasve dubokog, ali ipak iskrenog, na žalost jos jednog u nizu bardova niškog novinarstva

Link to comment

Izmena u 70 minutu je hajlajt malopređasnog remek dela, ovog nezaboravnog i nadasve dubokog, ali ipak iskrenog, na žalost jos jednog u nizu bardova niškog novinarstva

Inače...na stadionu su bili prisutni menadžeri koji su došli da gledaju Mrku...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...