Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pa neki prirodni nastavak Legendinog posta, recimo ......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaki ste, ni da se čovek našali ni ništa, odma skakanje sto, kako, el si normalan .....

Link to comment

Pa neki prirodni nastavak Legendinog posta, recimo ......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaki ste, ni da se čovek našali ni ništa, odma skakanje sto, kako, el si normalan .....

 

'Ел си нормалан б'е?

Link to comment

Ja lično bi voleo da ukoliko se Rasta otisne u svet, na njegovo mesto pojavi onaj čarapane sto vodio pa ga izjebase u Vojvodinu. I sajka Radonju iz Čuku bi voleo da vidim na Čairu ....

Link to comment

Goran i Levi nam oterase Rastu, hebigaudupe

Nema razloga za takve alibi postove. Čovek je sve obrazložio u tekstu ostavke na sajtu B92, prešao je preko svih zakulisnih radnji koje pravite ove sezone ali nije mogao preko toga što navijači jednostavno nisu ispoštovali Radnički, radije pišu po forumima nego što podržavaju klub dolaskom na stadion.

Edited by Goranz
Link to comment

Nema razloga za takve alibi postove. Čovek je sve obrazložio u tekstu ostavke na sajtu B92, prešao je preko svih zakulisnih radnji koje pravite ove sezone ali nije mogao preko toga što navijači jednostavno nisu ispoštovali Radnički, radije pišu po forumima nego što podržavaju klub dolaskom na stadion.

Ja na stadion idem samo preko nedelje kad se mož uđe za džabe i dete da istrčim. Razumljiv potez Rastavca, dobro je i ovolko izdržao

Link to comment

Rasta je tu, pozdravio Gorana i Levog.

 

Pricao sam sa prijateljem iz Mladosti, oni su srecni ovim plasnanom, ali, kao sto sam pisao pre nekoliko nedelja, nije im prioritet Evropa i 90 posto je da nece igrati.

 

Tako da... ostaje nam Napredak konkurent za Evropu...

Link to comment

Ajde da prokomentarisem ladne glave.

Prvo Partizan ima bolji tim i to je činjenica.

Sudija pustao u prvom da nas prebiju i videla se razlika u sudjenju u tom delu. Mi nismo mogli da ih agresivno pritisnemo jer je svaki kontakt faul. To je bio slucaj i u prethodnoj utakmici. Nismo mi bas ovoliko losi ali pritisak pre utakmice plus ovo sto sam napisao gore jeste malo previse. Mi u ovim uslovima necemo nikada pobediti Partizan sem ako stvarno ne ulozimo u ekipu i budemo bar duplo jaci.

Kad to kazem pre svega mislim na komplet odbranu koja je odlicna za nasu ligu ali sto rece neko prespora za blizance. Takodje ni u odbrani ni u samom spicu nemamo mogucnosti za neke takticke izmene i zamisli jer nemamo zamenu ni za ovu cetvoricu u odbrani niti za Kojica u napadu.

Takodje zadnji defanzivni bilo da je to Tomic ili Stanojevic po meni suvise spori. Prvi sem odbrane i nekog pasa koji uputi kada je potpuno sam nista drugo i ne radi. Naravno i skok. Stalno vraca loptu nazad i dobar je dok ne dodje neka vazna i jaka utakmica. Drugi i ne igra nesto odbranu, skok mu je losiji od Tomica a i radius kretanja bas ne odusevljava.

Na leto verovatno prioritetna prodaja Arsica i Mrkica kako bi klub obezbedio novca za celu godinu. 

Ako Caki nastavi sa fudbalom imacemo tu i njega i Poparu kao startere ili zamenu. Noma, Trava, Apostol, Zivkovic D., Toti, P. Krstic ako ostane kod nas i Hadzikadunić.....

Kako bi se ovi mladi ostvarili sledece sezone a sazreli su za tako nesto mi treba da kompletiramo odbranu sa dva stopera kvalitetom ravna stoperima blizanaca kao i dva beka koja pored kvaliteta imaju i brzinu.

Ako ostane Kojic jos jednog spica drugacijih karakteristika.

Takodje od Tomketa i Stanoja ja bih voleo da vidim treceg na mestu zadnjeg veznog i to da bude brzi sa velikim radijusom kretanja i da igra prema napred...

Acko kapiten moze jos sezonu, dve da vodi ovu ekipu i da popunjava te bocne pozicije. Takodje bih zadrzao Milosa Zivkovica koji i posle 6 meseci neigranja uvek odgovori zadacima i bar kod nas igra odlicno.

Raulce ako ostane dobro je ali mislim da je zreo za ino-angazman..

Link to comment

Ja lično bi voleo da ukoliko se Rasta otisne u svet, na njegovo mesto pojavi onaj čarapane sto vodio pa ga izjebase u Vojvodinu.

 

Lalat.... ;)

To sto smo lose igrali nema nikakve veze s greskama sudija.Nekad ne pobedjuju bolje ekipe,nego srecnija...Mogli su oni da imaju i dvadeset suta u gol i da recimo u poslednjem minutu naprave penal i da izgube.Jel po tebi ne bi trebalo da sudija svira,jel su bili bolji?To dal je on obecao nekom nesto ili ne ...ne znam i ne mogu da tvrdim,ali sam siguran da je sudija svirao po pravili morao da iskluci Djurdjevica u 5 min.....Posle toga pitanje ko bi bio bolja ekipa i o kome bi se pevali hvalospevi....

E Boki....šta bi bilo kad bi bilo.....malo realnosti ne bi nam škodilo. Čak bi nam i koristilo :)

Link to comment

Mislim da je realno prenaglio sa ostavkom, posebno što ovi koji figuriraju kao zamene (Kosanović, Bekvalac, Babić itd) nisu na nivou koji je Radničkom neophodan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...