Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

aludiras na to da ce uslediti prijateljsko ubedjivanje lucanaca da odustanu od evrope zbog interesa srpskog fudbala da u evropi igra losije plasirani radnicki?

Eto dokle te dovelo to sedenje na dve stolice, umesto da se odlučiš za Partizan i počneš da pratiš vesti o tome da Mladost nema odgovarajuće uslove za Evropu.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

aludiras na to da ce uslediti prijateljsko ubedjivanje lucanaca da odustanu od evrope zbog interesa srpskog fudbala da u evropi igra losije plasirani radnicki?

Ne aludiram ništa, i sam Neško reče da će teško do licence. A jel ti aludiras da će te nas pustiti za oprost duga za Panjkova ?

Link to comment

Ne aludiram ništa, i sam Neško reče da će teško do licence. A jel ti aludiras da će te nas pustiti za oprost duga za Panjkova ?

 

ma licencu na kraju dobiju svi, ni stadion nije problem, igrali bi u bg. ako nekakav ljapi iz podujeva  moze da dobije licencu za evropu, moze sigurno i mladost. jedino ako sami odustanu da bi radnicki igrao. ne znam da li cemo vas pustiti, ne smem vise tako olako da tvrdim da smo nesto namestili ili nismo, ali verujem da je sa bratom toncevim dogovor moguc na obostrano zadovoljstvo ukoliko postoji takva potreba.

Edited by Nikodije
Link to comment

Sviđa mi se Ivica svakim danom sve vise. Saopštenja, čitaj kmečenja, sve više podsećaju na svakodnevne kuknjave crveno i crno belih. Možda ima nade za srpski fudbal.

Link to comment

Sviđa mi se Ivica svakim danom sve vise. Saopštenja, čitaj kmečenja, sve više podsećaju na svakodnevne kuknjave crveno i crno belih. Možda ima nade za srpski fudbal.

 

Види се да је Ивица учио школу у једном од великана, почињемо да личимо на озбиљан српски клуб  :isuse:

Link to comment

ma licencu na kraju dobiju svi, ni stadion nije problem, igrali bi u bg. Ako nekakav klub iz podujeva moze da dobije licencu za evropu, moze sigurno i mladost. jedino ako sami odustanu da bi radnicki igrao. ne znam da li cemo vas pustiti, ne smem vise tako olako da tvrdim da smo nesto namestili ili nismo, ali verujem da je sa bratom toncevim dogovor moguc na obostrano zadovoljstvo ukoliko postoji takva potreba.

Ma x dosta u nedelju, ne mora se saginjete.

Iskreno, lično ne vidim niti jedan jedini razlog zašto bi se Lučani sklonili Radničkom i odrekli cca 200.000€ koja im sleduju od UEFA-e za plasman

Link to comment

Ma x dosta u nedelju, ne mora se saginjete.

Iskreno, lično ne vidim niti jedan jedini razlog zašto bi se Lučani sklonili Radničkom i odrekli cca 200.000€ koja im sleduju od UEFA-e za plasman

 

pa ne vidim ni ja, ti si prvi izneo mogucnost da se radnicki tu nekako ugura, a cini se da je jedini nacin taj da neko™ ubedi lucance da odustanu.

Link to comment

Види се да је Ивица учио школу у једном од великана, почињемо да личимо на озбиљан српски клуб  :isuse:

Alibi saopštenje ? :thumbdown:

Link to comment

Види се да је Ивица учио школу у једном од великана, почињемо да личимо на озбиљан српски клуб :isuse:

Ne se lupaj po glavu, počni da se navikavaš. Pozdravljam identičan način borbe. Da ne citiram Miju Kulića ovde, moraće da radi gugl teanslate ;)

Link to comment

pa ne vidim ni ja, ti si prvi izneo mogucnost da se radnicki tu nekako ugura, a cini se da je jedini nacin taj da neko™ ubedi lucance da odustanu.

Na osnovu pisanja medija i sinoćni izjave gospon Neška sam napisao post. Nema tu vlažnih noći i pustih želja. Samo surovo.

Link to comment

Nista covek nije rekao sto nije istina!Nas kradu 20 godina i mi cutimo...Hvala bogu da je pocelo nesto da se menja i sto rece Rumpel ,sve vise pocinje da mi se svidja Toncev!

I šta sad...došao presvetli Tončev da sve nadoknadi. Po meni, ovo je nekakva alibi objava, ne znam ni sam ko bi trebao da je pročita. Neću da nagadjam prema kome "obećanje nije ispunjeno" pa sad mora javno da se vadi. Mi, sinoć, sa onakvom igrom, nismo mogli ništa više od srećnih 0:0 i to u jbm li ga kojem ludilu. Koliko puta smo šutnuli na gol ? Koliko je trebalo da se vidi da su Aca i Trava sterilni i d atrebaju na teren da budu Mrka i Noma, Dule....

Edited by Legenda
Link to comment

I šta sad...došao presvetli Tončev da sve nadoknadi. Po meni, ovo je nekakva alibi objava, ne znam ni sam ko bi trebao da je pročita. Neću da nagadjam prema kome "obećanje nije ispunjeno" pa sad mora javno da se vadi. Mi, sinoć, sa onakvom igrom, nismo mogli ništa više od srećnih 0:0 i to u jbm li ga kojem ludilu. Koliko puta smo šutnuli na gol ? Koliko je trebalo da se vidi da su Aca i Trava sterilni i d atrebaju na teren da budu Mrka i Noma, Dule....

To sto smo lose igrali nema nikakve veze s greskama sudija.Nekad ne pobedjuju bolje ekipe,nego srecnija...Mogli su oni da imaju i dvadeset suta u gol i da recimo u poslednjem minutu naprave penal i da izgube.Jel po tebi ne bi trebalo da sudija svira,jel su bili bolji?To dal je on obecao nekom nesto ili ne ...ne znam i ne mogu da tvrdim,ali sam siguran da je sudija svirao po pravili morao da iskluci Djurdjevica u 5 min.....Posle toga pitanje ko bi bio bolja ekipa i o kome bi se pevali hvalospevi....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...