Jump to content

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

https://www.youtube.com/watch?v=Lv-wceWzmkg

 

Na 1:09 je najzanimljiviji deo po nas, zna se izgleda da se nista ne zna.... Ali po svemu do sada ljudi su najvise zasluzili tu evropu.

 

O utakmici sinoc... cestitke crno-belim kolegama sa foruma, jesu najbolja ekipa u zemlji i zasluzili su titulu definitivno. Posebno jer su sinoc bili bez dvojice prebitnih igraca, po meni njihovog najboljeg Evertona i coveka koji ima odlicnu sezonu Ostojica, plus imali onog cirkusanta na golu...

 

Mi u nekom grcu, igramo samo da ne pogresimo, nema nekog pokusaja driblinga, nema pokusaja duplog pasa, ma nista fudbalski, duvaj loptu, pa mozda Aca kapiten nadskoci Vulicevica pa cemo da vidimo sta ce da se desi - e to nam je bila taktika.. Previse respekta po meni, pa oni u sredini imali sinoc Jevtovica i Kosovica, pa uzmi nadigraj ih, sta su njih dvojica neki opasni veznjaci? Ma daj...

Ne znam zasto japanac nije uopste dobio sansu, bio nam je medju najboljima zadnje 2-3 utakmice.. 

 

I da jos jedna mnogo bitna situacija, udaranje glavom Zidan style... pa prijatelju bar zuti ako nisi vec imao muda za crveni, mislis da ce mu u drugom kolu kvalifikacija za ls neki norveski ili moldavski sudija to oprostiti??? kako da ne, prosao bi kao Savo Pavicevic protiv Kairata u drugom minutu na Rajku Miticu...(a u nasoj ligi za to dobijao kontrafaulove od napadaca  pa ne moze cudu da se nacudi posle).

 

Nikad vise grobara u Nisu, ja ne pamtim, ok sever njihov, jug nas, ali na istoku Bogami 2/3 sigurno njihove, zapad koji je dosta manji cini mi se vise od pola nas... rece mi drug koji bio tamo da je bilo dosta dobacivanja medjusobno pa i dve manje tuce ili koskanja kako god... U svakom slucaju trebalo je bolje razdeliti navijace, previse je bilo izmesano.

Link to comment

Sa Đurđevićem nešto nije u redu, zna momak fudbal ali je potpuno van kontrole. Slažem se da je more than likely da će da dobije crveni karton u prvim letnjim mečevima.

 

Što se tiče ovog meča, prvo poluvreme nula, drugo smo prelomili na par kvalitetnih pojedinaca. Poslednja linija Radničkog je prilično spora (što i ne čudi jer su u pitanju igrači sa dosta staža), dva puta su ih izigrali ubacivanjem i to je bilo to. Lep gol Živkovića, sam je sebi izgradio poziciju i onda fino plasirao loptu. Stvarno čudi što taj Japanac nije bio u sastavu, ne verujem da bi igrao gore od Travančića, npr. Summa summarum, loš fudbal, na kakav su nas već ovde i navikli.

Link to comment

Sa Đurđevićem nešto nije u redu, zna momak fudbal ali je potpuno van kontrole. Slažem se da je more than likely da će da dobije crveni karton u prvim letnjim mečevima.

 

Što se tiče ovog meča, prvo poluvreme nula, drugo smo prelomili na par kvalitetnih pojedinaca. Poslednja linija Radničkog je prilično spora (što i ne čudi jer su u pitanju igrači sa dosta staža), dva puta su ih izigrali ubacivanjem i to je bilo to. Lep gol Živkovića, sam je sebi izgradio poziciju i onda fino plasirao loptu. Stvarno čudi što taj Japanac nije bio u sastavu, ne verujem da bi igrao gore od Travančića, npr. Summa summarum, loš fudbal, na kakav su nas već ovde i navikli.

 

X bate, svaka na mestu

Link to comment

Честитке на победи гостима из Београда, заслужено као и прошли пут. Док смо могли ми смо се држали и то је то.

 

Честитке и Лучанцима на освојеном 4. месту, дефинитивно екипа која је својим играма то највише и заслужила.

Link to comment

'Ајде да пробам да нађем нешто позитивно у поразу, после изгледа одлучене титуле ми сада више нисмо битни па можемо следећу утакмицу да одиграмо за себе а не за  или против неког од великана. Лучанци су недостижни а Напредак може да се изједначи са нама, и да нас самим тим потисне на 6. место...

 

Који то играчи чекају у реду да играју за Раднички, каква то грандиозна појачања најављује преЦедник за наредну сезону?

Link to comment

Kad smo kod pojačanja, što ste oterali Volkova i Perendiju? Dolazili na trening samo vikendom u 6 ujutru?

 

Волков и Перендија су изгарали на тренинзима и утакмицама и почели да набијају комплексе осталим играчима, те је управа решила да их одстрани из клуба како остали играчи не би извршили самоубиство схвативши колико су неупоредиви са овом двојицом великана фидбалске игре...

Link to comment

Aj da vidimo u nedelju koe će ispadne od finalni plasman pa da podvlačimo crtu. Ozbiljna rekonstrukcija neophodna za iskorak koji precednik najavljuje. Ako i izmuvamo to ispadanje u prvom kolu predkvalifikacija za kvalifikacije za prvo kolo LE, reče Koja da će ostane kod nas, što bi bilo sjajno. Štoperi, mora smena iako Žile stamen i odlican celo proleće. Bekovi isto spori i to je nedopustivo, primer juče, ne mora dalje unazad.

Caki, pitanje je dal oće jos da igra fudbal. Aca oće a dal može, i to će vreme pokaže. Mlađarija ima kapacitete da nosi igru po boku, juče Dušan pokazao a Apostol u prethodnom periodu. U vezu će morati ozbiljan cash da se utrosi.

Sve u svemu, voleo bih da se Ivica ostvari kao prognozer sa onih 70% posle Kruševca kako bi samopouzdano nastavio u sprovođenju obećanog.

Link to comment

Волков и Перендија су изгарали на тренинзима и утакмицама и почели да набијају комплексе осталим играчима, те је управа решила да их одстрани из клуба како остали играчи не би извршили самоубиство схвативши колико су неупоредиви са овом двојицом великана фидбалске игре...

Šteta za Volkova da se tako rano otisnuo niz viski. Perendija je još jedan "novi Vidić" sa (ispod)prosečnom karijerom.

Link to comment

Aj da vidimo u nedelju koe će ispadne od finalni plasman pa da podvlačimo crtu. Ozbiljna rekonstrukcija neophodna za iskorak koji precednik najavljuje. Ako i izmuvamo to ispadanje u prvom kolu predkvalifikacija za kvalifikacije za prvo kolo LE,

 

aludiras na to da ce uslediti prijateljsko ubedjivanje lucanaca da odustanu od evrope zbog interesa srpskog fudbala da u evropi igra losije plasirani radnicki?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...