Jump to content

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Polako be rodjo strpljenje je keva uspeha :D

nadovezao sam se na ovo da lučanci neće dobiti licencu

vi dobijate u rupi*, a lučanci gube na jna

 

 

*

doduše time će biti isplaćen pavkov

:fantom:

Link to comment

Sasvim moguće, evo čujem od moderatora da ostadoše do suza nasmejani nakon što ih je Boki preklinjao da ga ne banuju zbog vređanja jer mu je ovaj topik prozor u svet.

 

Naravno, šalim se.

 

Elem, gledao sam deo prvog poluvremena na A1, ništa vredno pomena u ovih 25 minuta. Ne zna se ko je bio gori.

Ha.....evo zamalo da se nasmejem al ne ide....no ako  nastavis da se trudis mozda nekad uspem da se nasmejem na neku tvoju glupost  ;)

Link to comment

Očetkaše ne... :isuse:

 

Treba čestitati, bili su bolji.

Sudija nas zajebo za dva ofsajda u prvom, mada ne verujem da bi nešto napravili. Nevaspitano govance je trebalo da izede ćutek, kad ga već nije isterao Široki. Par faulova i jedan ofsajd su zakinuli i njih. Golovi regularni, a kao i prošli pt, možemo s njima jedno poluvreme. Otprilike dok se i oni kalkulišu. Kao što reko pre utakmice kako nisam očekivao Humca u startnih 11, bio sam u pravu...bar ja mislim. Trava se nije vid'o i mnogo vremena je proveo na terenu, previše. Nerviralo me besomučno izbacivanje u aut..."za svaki slučaj"...to nam je što nam je. Ne vredi nam da se vadimo na kraj...

Link to comment

Mi juznjaci smo vedri ljudi,zabavni,duhoviti nismo sivi ko prestonicari,bolje da pisem na smehu nego na politici i ostalim sranjima koje i ne pratim samo sport i ono skroz dole...

+1

 

 

Nisam znao. Koji su se moj onda cimali i vama bacali mosu?
 
"da komsiji crkne krava"
 
"Klubovi koji nisu uspeli da dokažu da su ispunili obavezne kriterijume imaju mogućnost da u žalbenom postupku to dokažu i da dobiju licencu za UEFA takmičenja i takmičenje u Superligi Srbije u sledećoj sezoni", navodi se u saopštenju Komisije za licenciranje Fudbalskog saveza Srbije, a izražava se i zadovoljstvo zbog broja izdatih licenci.
 
Link to comment

Generalni direktor Partizana Miloš Vazura posle utakmice na "Čairu" imao je, kako kaže, važnu poruku za Grobare.

"Apelujem na navijače da prestanu da mešaju politiku i sport i da prestanu da vređaju čoveka koji je u velikoj meri pomogao Partizanu da naredne sezone igramo Evropu. Apelujem da se sa time prestane, jer mi samo želimo da se bavimo igrom i fudbalom i iz tog razloga takođe apelujemo na sudijsku organizaciju i sve ostale činioce srpskog fudbala da sport i igra budu uvek i jedino u prvom planu", rekao je Vazura novinarima u Nišu i dodao:

 

"Još jednom apelujem da navijači Partizana bilo da pobeđujemo ili gubimo, ne vređaju premijera Srbije".

http://mondo.rs/a1009026/Sport/Fudbal/Radnicki-Partizan-0-3-Grobari-vredjali-Vucica-Vazura-apelovao-da-prestanu.html

:rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:  :rolf:

 

O nasoj i njihovoj "igri" cu sutra, kad mi se malo slegni svi idiotluci koje sam doziveo pre i u toku utakmice.

Edited by Dali_man
Link to comment

Nisam znao. Koji su se moj onda cimali i vama bacali mosu?

 

 

Možda se dobijaju neke finansijske nagrade za plasman? Da pokriju makar troškove putovanja po Srbiji. Sigurno ima neke vajdice,

Link to comment

Sada bre , dok je jos vruce ... 

Evo, javno se izvinjavam onoj divnoj omladini sa severne Cairske tribine i rukovodstvu FKP, sto sam, zajedno sa grupom zabludelih, krajnje nevaspitanih tzv. "navijaca" Partizana smestenih na istocnoj tribini vikao "Vucicu pederu". Jel ok?  :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...