Jump to content

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Zaključali smo Čair, a ova ekipa odavde neka nastavi da piše na ovom topiku, ako ih nije sramota.

 

Srećom me neke druge stvari odvedoše od kuće pa sam mogao da propustim još jedan praznik fudbala. 51 faul, kao da se igra KLS.

Edited by Goranz
Link to comment

Svaki put ste nastavljali da pisete na vasim topicima posle omalovazavanja srpskog fudbala po evropi, dok su vas tovarili ko magarce jel djon obraz ili ne znate za sram? Jel smo rekli najkvalitetniji ste trenutno i tacka. Ko da ste osvojili lš,a mogli ste i x.jbt

Link to comment

Samo dve stvari mogu da se kazem!Nasa katastrofalna igra i totalno pogresna postavka....ocigledno Mima ne zna da postavi igru kod visokog presinga.I drugo katastrofalno sudjenje!Samo me zanima kako bi sudio partizanov sudija ,posto je ovo bio zvezdin!Udaranje Djurdjevica nista,drugi zuti Cirkovicu...nista....a onda je posle delio kartone onako bezveze....

O mandrilu nemam sta da kazem....sam on govori o sebi!!!

Edited by Boki Nis
Link to comment

Svaki put ste nastavljali da pisete na vasim topicima posle omalovazavanja srpskog fudbala po evropi, dok su vas tovarili ko magarce jel djon obraz ili ne znate za sram? Jel smo rekli najkvalitetniji ste trenutno i tacka. Ko da ste osvojili lš,a mogli ste i x.jbt

Kako li ti samo učestvuješ na onom Laugh topiku... prepisuješ? Vidiš valjda da se zezam, nisam ni gledao meč ali mi po broju faulova deluje da je bio hrkljuš.

Link to comment

Mi juznjaci smo vedri ljudi,zabavni,duhoviti nismo sivi ko prestonicari,bolje da pisem na smehu nego na politici i ostalim sranjima koje i ne pratim samo sport i ono skroz dole...

Edited by Redrooster
Link to comment

JSD potvrdilo da igra najbolji fuzbal trenutno. Trava ko da je ispalio dve buxne pred mec. Tomic isto los. Zile odlican, mali ZIle skino mrak golcinom. 

Utisak veceri - Rastina setnja po tartan stazi po zavrsetku meca i pozdravljanje sve tri tribine. Hvala ti Milane.

Link to comment

Да се консолидујемо ако можемо па да видимо шта ћемо у последењем колу. Ако рачунамо да Лучанци неће да добију лиценцу, нама и бод игра за ту Европу. Мислим да су момци дали све од себе вечерас, али једноставно је противник бољи и то је то. 

Link to comment

To svi vide cak i crveni,ali kad odu leo i dzurdza...kolotečina se nastavlja jbg

nemoj ti da se brineš za nas

 

nego gledaj da kljucnete koji bod u evropi na leto, što će biti misaona imenica gledajući vas 2-3 puta ove sezone

Link to comment

Mi juznjaci smo vedri ljudi,zabavni,duhoviti nismo sivi ko prestonicari,bolje da pisem na smehu nego na politici i ostalim sranjima koje i ne pratim samo sport i ono skroz dole...

Sasvim moguće, evo čujem od moderatora da ostadoše do suza nasmejani nakon što ih je Boki preklinjao da ga ne banuju zbog vređanja jer mu je ovaj topik prozor u svet.

 

Naravno, šalim se.

 

Elem, gledao sam deo prvog poluvremena na A1, ništa vredno pomena u ovih 25 minuta. Ne zna se ko je bio gori.

Edited by Goranz
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...