Jump to content

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Niš(ta), okačiću neku random sliku navijača u Partizanovom dresu pa idi s njim da se ispozdravljaš na kraju utakmice.

Valjda je jasno da sam se zezao i da niko nikog ne traži po gradu (barem se nadam da je tako i da ljudi neće da nasednu na ovo medijsko "Najvažnija utakmica u našem životnom dobu" navlačenje).

Što se tiče meča, bio bih zadovoljan i nerešenim, samo mislim da Radničkom nešto i ne odgovara takav ishod. :ss1:

 

Sto maltretiras ovaj posten narod, mislim stvaaaaarno ......

Link to comment

Niš(ta), okačiću neku random sliku navijača u Partizanovom dresu pa idi s njim da se ispozdravljaš na kraju utakmice.

Valjda je jasno da sam se zezao i da niko nikog ne traži po gradu (barem se nadam da je tako i da ljudi neće da nasednu na ovo medijsko "Najvažnija utakmica u našem životnom dobu" navlačenje).

Što se tiče meča, bio bih zadovoljan i nerešenim, samo mislim da Radničkom nešto i ne odgovara takav ishod. :ss1:

Sto sad ti meni spocitavas da se ja pozdravlajm s bilo kim...nije lepo nije u duhu fer pleja da prebacujes tvoje reci na moju stranu!?Ja sam jedan obican navijac koji ide na Istok .......ja nikad,nikog i nigde nemam razloga da jurim ili se pozdravljam ,a uostalom ja to nisam ni rekao nego ti! Ako si se salio ok...al ti moram jos jednom reci da ti je duhovitost jaca strana  :puke:

izgleda da ti je duhovitost jaca strana...   :puke:

 
Link to comment

Goranz je jedan od onih mandrila sa sipke. Svojevremeno je mahao kumsovom lutkom po jugu, a na zakazane ferke sa milosem nije smeo da dodje. Sad luta po nisu, trazi klince na trotinetu u dresu radnickog, da im dok matorci ne gledaju mazne jedan krug... U pauzama pije flegminu kafu, kad ovaj skrtari pa je vise ne deli po forumu... Do 7 ce on i copi zagrljeni da pevaju u kopu i da psuju sudiju...

 

A nije ni duhovit...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

A groblje ?

PARTIZAN: Stevanović, Vulićević, Ćirković, Milenković, Miletić, Jevtović, Kosović, Mihajlović, Janković, Leonardo, Đurđević.

Link to comment

Ne ce ginemo za vas,realno su najbolji tim trenutno, i treba da osvoje titulu, a ne lazna grofovska govna...

 

bole vas qrac...

Link to comment

Ne ce ginemo za vas,realno su najbolji tim trenutno, i treba da osvoje titulu, a ne lazna grofovska govna...

 

što bi rekao blaž "d rezalt iz ril"

 

e

spucali ste 500 i kusur strana, ja mislio vi igrate neki sexy fudbal. ono ćorak.

:(

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...