Jump to content

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Iz straha za svoju i detetovu bezbednost, danas sam po gradu šetao pevajući crno bele pesme, uz odgovarajući outfit.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

iz straha za bezbednost srpskog fudbala, danas sam se kupao u česmi pevajući "Mrzim naprednjake", uz odgovarajući outfit.

Pravi dan da se čovek rashladi.

Link to comment

Е ако вас ово не насмеје...

 

Folk pevač, navijač Crvene zvezde, Dragan Kojić-Keba "prognozirao" ishod meča Radnički Niš - Partizan.

http://mondo.rs/a1008916/Sport/Fudbal/Keba-priziva-kec-u-Nisu.html

 

Едит: Кад мало боље расмислим, можда и није за смејање. Само да се овај дан заврши. Смучило ми се.

Edited by Матрикс
Link to comment

Vidim da se po netu piše da naši trenutno "legitimišu" diljem Niša i da do sada nisu naišli na nekog ko navija za Radnički. Verovatno još nisu naleteli na forumašku družinu.

Nisam znao da si ti jedan od mandrila iz ultras kopa koji trazi po Nisu navijace Radnickog!?Jel to trazite ljude da ih vodite na baklavu?Nisam znao da se ljubav prema klubu pokazuje trazenjem tudjih navijaca po gradu???  Inace ako bas zelih da ih vidis mogu ti dati adresu....stadion Cair-strana Juzna-ulaz ka Istoku!!I 

PS. Obuci dres radi lagseg prepoznavanja  ;)

Link to comment

Nisam znao da si ti jedan od mandrila iz ultras kopa koji trazi po Nisu navijace Radnickog!?Jel to trazite ljude da ih vodite na baklavu?Nisam znao da se ljubav prema klubu pokazuje trazenjem tudjih navijaca po gradu???  Inace ako bas zelih da ih vidis mogu ti dati adresu....stadion Cair-strana Juzna-ulaz ka Istoku!!I 

PS. Obuci dres radi lagseg prepoznavanja  ;)

Šta da ti kažem. Još jednom pročitaj šta sam napisao, i to veoma pažljivo, i ako protumačiš na isti način, obrati se nadležnima da ti oduzmu poslovnu sposobnost (pod uslovom da je uopšte imaš).

Link to comment

Šta da ti kažem. Još jednom pročitaj šta sam napisao, i to veoma pažljivo, i ako protumačiš na isti način, obrati se nadležnima da ti oduzmu poslovnu sposobnost (pod uslovom da je uopšte imaš).

Procitao vise puta i sve mi jasno...pozdravi "tvoje"....a za uvrede ne zameram....ipak ste vi crno bela porodica  :pera:

Link to comment

Niš(ta), okačiću neku random sliku navijača u Partizanovom dresu pa idi s njim da se ispozdravljaš na kraju utakmice.

Valjda je jasno da sam se zezao i da niko nikog ne traži po gradu (barem se nadam da je tako i da ljudi neće da nasednu na ovo medijsko "Najvažnija utakmica u našem životnom dobu" navlačenje).

Što se tiče meča, bio bih zadovoljan i nerešenim, samo mislim da Radničkom nešto i ne odgovara takav ishod. :ss1: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...