Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Dok se mi radujemo Cakju, Kirgistancima, Letoncima...

У понедељак, 27. јуна, свој први професионални уговор са Црвеном звездом потписао је Иван Илић, рођени брат Луке Илића.

Иван Илић игра на позицији задњег везног, и већ сада важи за играча који је најталентованији у свом узрасту, и људи који га познају га пореде са Немањом Матићем. Рођен је 2001. године, и са Црвеном звездом је потписао трогодишњи уговор, што је максимални дозвољени период за фудбалере тог узраста.

Ивану Илићу желимо пуно рада, труда и среће, и да настави да корача фудбалским путем којим се запутио.

 

Link to comment

Dok se mi radujemo Cakju, Kirgistancima, Letoncima...

 

Већ смо добили ту информацију на страници испред... А и шта можемо ми овде да кажемо на тако нешто а да већ нисмо рекли милион пута. Треба питати људе који раде са млађим категоријама до када ће ове ствари да се дешавају и да ли неко ради на томе да та талентована деца прво прођу кроз Раднички.

Link to comment

Aman ljudi shvatite, ne mož' mi merimo patke sa sever.

 

Ма ми мож' да меримо али нам се резултати неће допасти. Али још смо у пубертету, тек нам расте  :s_d:

Link to comment

Ivan Ilić iz škole fudbala Real, 2001. potpisao ugovor sa Crvenom Zvezdom. Od te generacije ostalo još Ilija Stojančić da ode iz Niša.

Pre neki dan:

Rad sa decom će i ubuduće biti naš prioritet.Trudićemo se da po izlasku iz naše škole najbolji ne preskaču niški Radnički, već se afirmišu i na Čairu pri prvom timu ili u omladincima, pa tek onda nastave dalje. Moje mišljenje je da time treba da se vode i ostale niške škole fudbala - zaključio je on.                                              

http://www.juznevesti.com/Sport/Niska-skola-fudbala-dominira-regionom.sr.html

Ali najbitnije je (iz istog članka):

 

 

U Nišu postoji oko 20 školica i veliki broj dece trenira.Ali postoji problem što svako danas može da otvori školu fudbala, čak i neko ko je završio Mašinsku školu, to niko ne kontroliše. Takvi nestručni ljudi uče decu nekim pogrešnim stvarima, tako da je nestručnost veliki problem - kazao je on.

 

Ukratko seljačina par excellence.

Link to comment

Zna li se mozda cije ce mo dresove da nosimo...mislim koji proizvodjac i kkako ce da izgledaju?  Mozda ce bude onaj Memoris od pred kraj sezone...

Link to comment

Sve u svemu nije lose za sad, otidose 5-6 torica, dodjose 5-6 torica, ostade Rasta, otidosmo u Brzece, pobegosmo od Bugari... 

:naughty:

 

 

Ce vidimo za dalje...

Link to comment

Bas me interesuje kakav je ovaj Letonac. U zurnalu citam da su dobili jake prepreke za njega.

 

Ivan Ilic je jos jedan samar Radnickom.

Umesto Zivkovica,Radonjica,Rangelova,Stankovica,brace Ilic mi se dicimo drugorazrednim talentima...ako,ako

 

Te price da ih ne mozemo zadrzati ne prihvatam.

Link to comment

Kruže informacije da će biti Givova oprema, a da će sezonske biti dostupne od sutra :misko:
Ono klasika sa uplatnic​ama, pa podizanje pred prvu utakmicu...

Link to comment

Kruže informacije da će biti Givova oprema, a da će sezonske biti dostupne od sutra :misko:

Ono klasika sa uplatnic​ama, pa podizanje pred prvu utakmicu...

Znaci odosmo na Givovu...pa i nije lose...valjda ce da potpisu neki kasvetan ugovor...ipak ce napadamo jevropu [emoji4]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...