Jump to content

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Trava, jos jedno razocarenje koje je doslo na Cair. Apostol bi sa njegovom minutazom pruzio klubu vise ...

Nebih se slozi s tobom.Ja bih reko da je imao odlicne partije...on igrac momenta koji moze u svakom trenutku da resi utakmicu...

Link to comment

Nebih se slozi s tobom.Ja bih reko da je imao odlicne partije...on igrac momenta koji moze u svakom trenutku da resi utakmicu...

 

Moze biti, nije iskoristio momenat zadnji put protiv groblje onomad. Nadam se da ce gi smrsi konci sutra, iz tvoja usta u boziji usi ...

Link to comment

Moze biti, nije iskoristio momenat zadnji put protiv groblje onomad. Nadam se da ce gi smrsi konci sutra, iz tvoja usta u boziji usi ...

Tacno...tu je utakmicu odigrao lose,al ni drugi nisu bili na nivou kolko se secam...S Cakijem nebi trebalo da se rizikuje...ne verujem da je u punom treningu,a sutra nam trebaju igraci koji ce da ginu....posto su ovi najavili da ce igraju tango "smrti"...

Link to comment

Tacno...tu je utakmicu odigrao lose,al ni drugi nisu bili na nivou kolko se secam...S Cakijem nebi trebalo da se rizikuje...ne verujem da je u punom treningu,a sutra nam trebaju igraci koji ce da ginu....posto su ovi najavili da ce igraju tango "smrti"...

 

Stanoja na zadnjeg i mirno pracenje veceg dela tekme  :fantom:

Link to comment

Tacno...tu je utakmicu odigrao lose,al ni drugi nisu bili na nivou kolko se secam...S Cakijem nebi trebalo da se rizikuje...ne verujem da je u punom treningu,a sutra nam trebaju igraci koji ce da ginu....posto su ovi najavili da ce igraju tango "smrti"...

 

Šta su oni sve najavili, mi možemo da izadjemo s kadeti i da ih otresemo s 3:0 ;)

Stanoja na zadnjeg i mirno pracenje veceg dela tekme  :fantom:

Stanoja da čuva Tomketa... ;)

Link to comment

Travancica od sledece sezone gurati u sredinu gde ce vise imati lopte u posedu, na krilu se mnogo gusi i ako sam mislio da ce mu vise odgovarati zbog brzine.

Mislim da ce kapiten u startnu jer od kako se vratio mi smo proigrali ali samo kada igra sredinu.

Pre bih zeleo da vidim Travu ili Nomu umesto Mrke ali nikad se ne zna i Mrka ume da iznenadi. Kad je mogao krajem prosle u pleyoffu sto ne bi i sada.

Noma izgara vise od obojice i mozda je bolji za ovu utakmicu, posebno ako Caki nije 100%fit, ali takodje mislim da mu vise lezi sredina. Sledece sezone Noma i Trava u sredini a po strani da dovedemo neki kvalitet plus Apostol i Zivko.

Videcemo sta ce biti. Presudno po nekom mom misljenju jeste kako ih je Rasta psiholoski spremio? Partizan je psiholoski najspremnija ekipa i onako napaljeni i usiljeni mozda pokazuju i bolje partije nego sto imaju kvalitet. Da imaju kvalitet imaju i bolji su od nas, da me neko pogresno ne shvati a psiholoski su najbolje pripremljena ekipa u ligi pored Cuke i tu skidam kapu obojici trenera :)

Link to comment

Stavljam vas grb u avatar 6 meseci ako otresete komsije.

Copkillah im je već obećao trbušni ples ako nas puste, tako da nemaš sreće.

Link to comment

Ако буде овакво време у току целог дана биће терен у јако занимљивом стању  :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...