Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Много добар текст. Тешко да може објективније...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Много добар текст. Тешко да може објективније...

Najbolji sportski novinar u Srbiji. Ubedljivo.

Link to comment

Omladinci ladno prvi ispod crte dva kola pre kraja ... Uz nezgodniji raspored i od Macve i od Krusevca sa kojima se borimo za opstanak....

 

A pre samo par kola delovalo da su blizi sredini tabele nego borbi za opstanak!

Link to comment

Omladinci ladno prvi ispod crte dva kola pre kraja ... Uz nezgodniji raspored i od Macve i od Krusevca sa kojima se borimo za opstanak....

 

A pre samo par kola delovalo da su blizi sredini tabele nego borbi za opstanak!

Jel bese za omladince igraju Aleksa Jovanovic i Listes ili kalo mu vec ide prezime

Link to comment

Kakav raspored, opstanak im zavisi od sutrašnje utakmice. Zna Vučelić šta radi i šta da radi ako nas ne pustite. Nećete valjda da se kockate sa budućnošću tih omladinaca?

Link to comment

trebalo bi da igraju merosinac, nisam imao vremena bas da ih gledam... Legenda ce tu sa tacnijim informacijama da se pojavi..

Link to comment

koga realno zabole?

 

ako bi mogao mobilizaciju mesa za tribinu da radiš na nekom drugom mestu

 

Ти ниси свестан како погрешно процењујеш људе, обраћаш се на погрешну адресу момак  :lala:

Link to comment

Mislim da fudbalskom forumu nedostaju novi, svezi topici. Kladionicarske kvote, Promena mafije u Zvezdi, Konacno preuzimanje Partizana od strane SNS, Odnos titula nasa dva najdebilnija kluba... Mislim samo predlazem, povecao bi se kvalitet foruma. 

Link to comment

Mislim da fudbalskom forumu nedostaju novi, svezi topici. Kladionicarske kvote, Promena mafije u Zvezdi, Konacno preuzimanje Partizana od strane SNS, Odnos titula nasa dva najdebilnija kluba... Mislim samo predlazem, povecao bi se kvalitet foruma. 

Misim..ja se duboko izvinjavam ako sam te potreso sas ove kvote.... :cry:

Link to comment

Misim..ja se duboko izvinjavam ako sam te potreso sas ove kvote.... :cry:

Ma daj be, nema potrisanje  :thumbsup:

 

koga realno zabole?

 

 

ako bi mogao mobilizaciju mesa za tribinu da radiš na nekom drugom mestu

 

18519963_1363931797019497_41237021403536

Link to comment

Ono kad dođu i ciganija i groblje na temu objasnjavajući od koje se drvo kašike prave ....

 

Kmeck 2 d moon & back

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...