Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Tu sam verovatno slušao na radiju u nekom od prošlih života.

Čini mi se da je bilo protiv Radničkog, još na početku meča, kao i da je neki plavokosi lik dao 2 gola za vas. Bio je baš bizaran start pa mi je zato ostalo u sećanju, tip je hteo da ga predribla (da li pored aut-linije) a Vučićević mu uklizao sa obe noge i potom mirno prihvatio crveni.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Tu sam verovatno slušao na radiju u nekom od prošlih života.

Čini mi se da je bilo protiv Radničkog, još na početku meča, kao i da je neki plavokosi lik dao 2 gola za vas. Bio je baš bizaran start pa mi je zato ostalo u sećanju, tip je hteo da ga predribla (da li pored aut-linije) a Vučićević mu uklizao sa obe noge i potom mirno prihvatio crveni.

Saće Neo da okači. ... Mislim da je već ta tekma kačena na ovoj temi pred neki ovogodisnji duel ....

Link to comment

Kacena je, evo opet, i nadam se sto daljem susretu ponovo, i sa jednima i sa drugima

Ako si me terao da opet kacim tekmu onda si stvarno dno dna, mislim ti takvi fazoni, da se potencira ta jedna od retkih pobeda protiv svetskog vicesampiona pa da deluje jadno, itd, itd........ :fantom:

 

Edited by W.F.C.
Link to comment

Mogla bi da bude ta utakmica, vidim da je taj Lukić dao sva tri gola. Ali jel Vučićević tu dobio crveni? Onako iz sećanja, mislim da ga je bek driblao i on mu je uklizao žestoko, nije se ni bunio zbog kartona... a vrtelo se posle na televiziji zbog bizarnosti situacije, nije imao nikakav razlog da pravi takav prekršaj.

 

Btw, dva penala... vidi se ko je bio režimski klub u SFRJ.

Link to comment

Nekad bilo. Sećam se da je jedna od prvih utakmica na koju sam išao bila protiv Slobode iz Tuzle, jedva se ušlo na stadion... danas skupe 5000 ljudi na slobodan ulaz.

Link to comment

Mogla bi da bude ta utakmica, vidim da je taj Lukić dao sva tri gola. Ali jel Vučićević tu dobio crveni? Onako iz sećanja, mislim da ga je bek driblao i on mu je uklizao žestoko, nije se ni bunio zbog kartona... a vrtelo se posle na televiziji zbog bizarnosti situacije, nije imao nikakav razlog da pravi takav prekršaj.

 

Btw, dva penala... vidi se ko je bio režimski klub u SFRJ.

 

jedino vi i oni sa druge strane brda ostali verni rezimu i materijalizovali guzicu, mi se dobacismo po 1/2 finala uefa i tolko

Link to comment

jedino vi i oni sa druge strane brda ostali verni rezimu i materijalizovali guzicu, mi se dobacismo po 1/2 finala uefa i tolko

Ko ti je taj na avataru, neki pesnik iz Nisa ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...