Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Stvarno nije u redu, taman krenem da predlažem da napravite neki trijagonal sa Klužom i Lokomotivom iz Plovdiva i da vam to bude Evropa.

 

svidza mi se tvoje poimanje stvarnosti

Link to comment

obzirom da se nasi momci najteze nose kad je veliki pritisak javnosti, ocekujem prekid u 70minutu pri rezultatu 0-0

Link to comment

levi, jel pristajes na sve ?

 

Moju naklonost ste izgubili onda kad ste namestili utakmicu da Čukarički ispadne :sleep:

 

Karma je kurva, setite se toga kad se budete pitali čime smo ovo zaslužili

Link to comment

Mi nešto i nismo bili naklonjeni Zvezdi, ali ako je i bilo čega, upropašćeno je.  kad ste s Vojvodinom prošle godine izašli s rezervistima.....

 

 

Gledam naš sajt....poslednje 4 vesti...3 saopštenja....počinjemo da ličimo na "veliki klub".... ;)  

Edited by Legenda
Link to comment

Tako je levi, kad su vam Bugari spustali gaćune a italijani vam ga uterivali lane, shvatili ste šta je karma .......

Link to comment

 

Karma je kurva, setite se toga kad se budete pitali čime smo ovo zaslužili

Upravo o tome pricamo za vas slucaj,izjebaste nas prosle godine zbog vose,a sad trazite da vam mi osvajamo titulu ...prvi put u zivotu zelim svim srcem pfc uzme titulu iako ga ne volim! Makar ne isli u evropu!
Link to comment

Upravo o tome pricamo za vas slucaj,izjebaste nas prosle godine zbog vose,a sad trazite da vam mi osvajamo titulu ...prvi put u zivotu zelim svim srcem pfc uzme titulu iako ga ne volim! Makar ne isli u evropu!

Može bte, poleteli su mnogo. Kmecaona njihova, to je glazba za moje uši,a glazba je zvonka radost. A onda nek se zamene.

Link to comment

svidza mi se tvoje poimanje stvarnosti

Jasno je da se zezam, zar treba ozbiljno pričati oko ovakvog fudbala kada se na gostovanja vode kuvari, dužnik od poverioca traži da odigra u njegovom interesu i tome slično? Ionako će svi da poispadaju još u julu tako da će ta Evropa brzo da im otputuje.

Link to comment

Jbg kad se ultima trol zborista demistifikuje na prvu provokaciju ... Rango, sve tacno napisano, teramo shegu ;)

Link to comment

Jbg kad se ultima trol zborista demistifikuje na prvu provokaciju ... Rango, sve tacno napisano, teramo shegu ;)

Nego, pade mi na pamet, da li je protiv Radničkog Nebojša Vučićević dobio crveni karton zbog nekog suludog starta sa dve noge? Čini mi se da je Radnički dobio 3:1 taj meč, negde 88 ili 89. Ako ovde uopšte ima nekog kome pamćenje toliko seže u prošlost. :lolol:

Link to comment

Nego, pade mi na pamet, da li je protiv Radničkog Nebojša Vučićević dobio crveni karton zbog nekog suludog starta sa dve noge? Čini mi se da je Radnički dobio 3:1 taj meč, negde 88 ili 89. Ako ovde uopšte ima nekog kome pamćenje toliko seže u prošlost. :lolol:

Ja trenutno ne mogu da se setim te utakmice, ali ako ti je od pomoći.....prvu utakmicu koju sam gledao na Čairu je bila protiv Partizana. Radnički je pobedio 2:1, a golove su postigli za Radnički Steva Andrejević i Paja Grubješić, a za Partizan iz slobodnog udarca Živaljević. Za Partizan je branio Furtula,a igrao je Nišlija Nenad Cvetković....oko dosezanja u prošlost ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...